Athlenda

17 Μαΐ 2018

Οι διαιτητές της τελευταίας αγωνιστικής σε Β΄ και Γ΄ Εθνική Ανδρών

Ανακοινώθηκαν από την ΕΟΚ οι διαιτητές της τελευταίας αγωνιστικής σε Β΄ και Γ΄ Εθνική Ανδρών που είναι οι εξής:

Β’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Σάββατο 19 Μαΐου

Δ. Βικέλας 16.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Ιπποκράτης Ντάνος-Καρανικόλα Αλ. (Ζερδεβάς)
Κορίνθου 19.00 ΚΑΟ Κορίνθου-Δάφνη Δαφνίου Σταθόπουλος-Χατζημάρκος (Μαυρατζάς)

Κυριακή 20 Μαΐου

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Πανελευσινιακός Αποστολίδης-Αργυρούδης (Γολεγού)
Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Ζιώγας-Σιδέρης (Παππάς)
Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Βούλας-Ιωνικός Νίκαιας Σπυρόπουλος-Γαρινή (Ηπιώτης)
Μετς Α 17.00 Παγκράτι-Τρίτων Γιακείμη-Σκαλτσής (Σταματόπουλος)
Δύο Αοράκια 17.00 Ηράκλειο-Κορωπί Κυριακόπουλος-Καρακάσης (Μαγκανάς)
Μάνδρας 17.00 ΓΣ Μάνδρας Νικηφόρος-Διαγόρας Δρ. Μηλαπίδης-Παπαδόπουλος Χρ. (Δραμεσιώτης)

2ος Όμιλος

Σάββατο 19 Μαΐου

Αρναίας 17.00 Στρατώνι-Ελίμεια Σιταρίδης-Τζιοπάνος Γ. (Δέλλας)
Πεύκων 17.00 Μαχητές Δόξα Πεύκων-Αγρίνιο Ελευθεριάδης-Δημάδης (Μήτσιου)

Κυριακή 20 Μαΐου

Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Γέφυρα Γαζέτας-Παπαδόπουλος Χαρ. (Λαδένης)
Χαλκηδόνας 17.00 Χαλκηδόνα-Ευρώπη 87 Πευκ. Τσιαπλής-Παπαγερίδης (Παραλικίδης)
Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα-Τιτάνες Παλαμά Γερακίνης-Κοντογιάννης (Μόρφης Στ.)
Σερρών 17.00 Ίκαροι Σ.-Καβάλα Πουρσανίδης Κ.-Τζίμα (Σιμητόπουλος)
Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λ.-Ασπίς Ξ. Μελανίδης-Ντόγκας (Αστρεινίδης)

Γ’ Εθνική Ανδρών

Κυριακή 20 Μαΐου

1ος Όμιλος

Β’ Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Καλαμάτα 1980 Αλεβίζος-Κηπώσης (Παπαδόπουλος Κ.)
Πατρών 17.00 ΕΑ Πατρών-Γλαύκος Ελ Ανύ-Λάμπος (Κωστής)
Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-ΚΑΠ Νάστος-Τσιμπούρης (Κοκορδάτος)
Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-Ακράτα Ρίζος-Καρανικόλα Ελ. (Ευστρατίου)
Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Έσπερος ΑΟΠΑ Κανελλόπουλος-Γεράνιος (Μάρκου)
Λεχαιου 17.00 Ολυμπιάδα Λ.-ΚΑΟ Μελισσίων Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος (Ελένης)

2ος Όμιλος

Κλαδισού 15.00 Χανιά-Έσπερος Χαλαμπαλάκης-Μαραγκάκης (Χριστινάκης)
Χίου 17.00 Βούρειος-Άρης Νίκαιας Μαρίγλη-Ροδίτης (Τσαρδάκας)
Νέας Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Λοκρός Μακρής-Κώτσου (Ζερβούδης)
Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Ερμής Σχηματαρίου Φάκαρος-Αντωνίου (Λιμνιάτης)
Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Έσπερος Λαμίας Δαρλαμήτσος-Καρπάνος (Ευαγγελινός)
Κοκκινιάς 2ο ΓΕΛ 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Άρης Πετρούπολης Λαζόγκα-Καλογριάς (Δημητριάδης)

3ος Όμιλος

Κέρκυρας 17.00 Φαίακας-Νικόπολη Κατωτικίδης-Παπανικολάου Γ. (Καραλής)
Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Β.-Πρωτέας Γρ. Πετανίδου-Καρκαλέτσης (Μελανίδης)
Μπάρας Τρικάλων 17.00 Ίκαροι Τρ.-Ζέφυρος 02 Παργιανόπουλος-Τσουμαχίδης (Χλωρός)
Πολυκαστρου Κιλκίς 17.00 Εύαθλος Μακ.-Βέροια Αγραφιώτης Γρ.-Μαλτέσιος (Ελευθεριάδης)

4ος Όμιλος

Μίμης Τσίκινας 18.00 ΧΑΝΘ-Κένταυρος Καλ. Χατζημπαλίδης-Κολοκυθάς (Κασαπίδης)
Ευόσμου 15.00 Αίας Ευόσμου-Κομοτηνή Γκέκας-Λελούδας (Πολυχρονίδης)
Σίνδου 18.00 Αστέρας Σ.-Ευκαρπία Πράττος-Κουκουλεκίδης (Ανδρίτσος)
Πολυγύρου 18.00 Πολύγυρος-ΜΕΝΤ Εκίζογλου-Καλέσης (Βαφείδης)
Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Απόλλων Καλ. Αγραφιώτης Ιωάν.-Παπαθανασίου (Παπαγεωργίου)
Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Ορφέας Ν. Σκοπού Λάλλα-Παναγιωτίδης (Μπρίγκος)
Κομοτηνής 18.00 ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής-Μαντουλίδης Παπαγεωργίου-Λαδάς (Γκουρτζελίδης)


Δεν υπάρχουν σχόλια :