Παιχνίδια για τη Β΄ και την Γ΄ Εθνική ανδρών καθώς και την
Α1 γυναικών περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα στις Εθνικές κατηγορίες που
είναι το εξής:
Β’ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος
Γ. Γεννηματάς 16:15 Πρωτέας Βούλας-ΑΣΚ Ιπποκράτης
Λογοθέτης-Σταθόπουλος (Ζώης)
Στ. Καλαϊτζής 17:00 Πανερυθραϊκός-ΑΕΝ Κηφισιάς
Αναστασίου-Γιακείμμη (Παππάς)
Στ. Βενέτης 17:00 Διαγόρας Δρυοπιδέων-Πανελευσινιακός
Αργυρούδης-Τσολάκος (Λιμνιάτης)
ΔΑΚ Κορίνθου 17:00 ΚΑΟ Κορίνθου-Ίκαρος Ν. Σμύρνης
Μακρής-Τσιμπούρης (Μαυραντζάς)
Μετς Α 17:00 ΑΟ Παγκρατίου-Ιωνικός Νίκαιας
Φραγκούλη-Ουσταμπασίδης (Μπουρνάς)
Δύο Αοράκια 17:00 Ηράκλειο-Δάφνη Δαφνίου
Κωνσταντινίδου-Νάστος (Γιαννακουδάκης)
Μάνδρας 17:00 ΓΣ Μάνδρας-Τρίτων Παπαθανασίου-Πλιάκας
(Δραμεσιώτης)
Ζωγράφου 17:00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΓΣ Κορωπίου Θεοδωρόπουλος-Τσαχάκης
(Παπαδόπουλος Κ.)
2ος Όμιλος
ΔΑΚ Χαλκηδόνας 17:00 ΓΑΣ Χαλκηδόνας-Χαρίλαος Τρικούπης
Παγώνης-Ευφραιμίδης (Παπαγεωργίου)
Φαρσάλων 17:00 ΓΣ Φαρσάλων-Ευρώπη Πευκοχωρίου 87
Τσιρτσιμάλης-Θεοδώρου (Βαρνάς)
ΔΑΚ Σερρών 17:00 Ίκαροι Σερρών-ΓΣ Ελίμειας
Αγραφιώτης-Πράττος (Σακελαρίου)
Λαγκαδά 17:00 Ερμής Λαγκαδά-ΓΣ Τιτάνες Παλαμά
Δημάδης-Ζαχαριάδης (Παπαδόπουλος Ν.)
ΔΑΚ Πεύκων 17:00 Μαχητές Δόξας Πεύκων-ΕΚ Καβάλας
Ταρενίδης Στ.-Φακίτσας (Μήτσιου)
Ανατόλια 17:00 ΣΑΑΚ Ανατόλια-Ασπίς Ξάνθης
Μελανίδης-Χατζηχαρίδης (Τζιοπάνος)
Γ’ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος
ΔΚΓ Αιγίου (κ.θ.) 17:00 Κεραυνός Αιγίου-Οίαξ Ναυπλίου
Τσολάκος-Λαζαρίδης (Μάρκου)
ΕΑ Πατρών (κ.θ.) 17:00 ΕΑ Πατρών-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας
Ασημακάκη-Μπιστιντζάνος (Ρόζης)
Μελισσίων 17:00 ΚΑΟ Μελισσίων-ΑΟ Καλαμάτα 1980
Κιουλάφας-Ασλανίδης (Ζερβούδης)
Απόλλωνα 17:00 Απόλλων Σμύρνης-ΑΟ Γλαύκος
Νάκας-Καρανικόλα Αλ. (Παπαδόπουλος Στ.)
Κ. Αχαΐας 17:00 ΑΟ Αχαγιά 82-ΚΑΠ Κουτσοδήμος-Καββαδάς
(Κοκορδάτος)
ΚΓ. Λεχαίου 17:00 ΑΣ Ολυμπιάδα Λεχ.-ΑΟ Ακράτα
Ντάνος-Καλογριάς (Ελένης)
Β’ Κλ. Ιλίου 17:00 Ένωση Ιλίου-Έσπερος ΑΟΠΑ
Χουγιάζος-Κατσαπρακάκης (Ζερδεβάς)
2ος Όμιλος
Νέας Πεντέλης 17:00 ΑΕ Πεντέλης-ΠΟΚ Έσπερος
Πολυχρόνης-Ζιώγας (Σταματόπουλος)
Αγ. Δημητρίου Νέο 17:00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Άρης Νίκαιας
Σκαλτσής-Τηγάνης (Δημητριάδης)
Κοκκινιάς (2ο ΓΕΛ) 17:00 Νίκη Αμαρουσίου-Ερμής
Σχηματαρίου Κώτσου-Κοτσίρης (Τζουβάρας)
Χαλκιά-Αναστασιάδη 17:00 ΑΕΕ Παναγίτσας-Έσπερος Λαμίας
Δελαγραμμάτικας-Χριστοδουλάκης (Κάλφα)
3ος Όμιλος
Ν. Ιωνίας Βόλου 17:00 Νίκη Βόλου-Νικόπολη Πρέβεζας
Λουλουδιάδης-Παπαθανασίου (Γκουντέλιας)
Δ. Βικέλας 17:00 Φίλιππος Βέροιας-Φαίακας Κέρκυρας
Φουτζήλας-Παπαδόπουλος Χ. (Μελανίδης)
Μπάρας Τρικάλων 17:00 ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων-Πρωτέας Γρεβενών
Τσουμαχίδης-Δόλγυρας (Γκαρτζονίκας)
Πολυκάστρου Κιλκίς 17:00 ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακ.-Ιωνικός Ιωνίας
Καρακώστας-Κοντογιάννης (Ελευθεριάδης)
2ο Κλ. Αγρινίου 17:00 ΓΕ Αγρινίου-ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02
Καμήτσος-Μαρινάκης (Πατσατζόπουλος)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17:00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΑΟΚ Βέροιας Τζιοπάνος
Γ.-Μαλτέσιος (Χαραλάμπης)
4ος Όμιλος
Πολύγυρου 18:00 ΑΟ Πολύγυρου-Κένταυρος Καλλικράτειας
Δικταπανίδης-Τσάνταλη (Βαφείδης)
ΔΑΚ Σίνδου 18:00 Αστέρας Σίνδου-ΧΑΝΘ Σιταρίδης-Σελεβός
(Πολυχρονίδης)
Μαντουλίδη 18:00 ΜΑΣ Μαντουλίδης-ΓΑΣ Κομοτηνή
Παργιανόπουλος-Λελούδας (Δέλλας)
Μακεδονικού 18:00 ΑΣ Μακεδονικός-ΠΣ Ευκαρπίας
Πετανίδου-Κουκουλεκίδης (Σιμητόπουλος)
ΔΑΚ Ελευθερούπολη 18:00 ΓΣ Ελευθερούπολης-ΜΕΝΤ
Παπαγεωργίου-Εκίζογλου (Μπρίγκος)
ΔΑΚ Κομοτηνής 18:00 ΑΕ Κομοτηνής-Απόλλων Καλαμαριάς
Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Γκουρτζελίδης)
ΔΑΚ Ευόσμου 18:00 Αίας Ευόσμου-Ορφέας Ν. Σκοπού
Χατζημπαλίδης-Χατζηκώστας (Λαδένης)
Α1 γυναικών
Play Offs
N. Σμύρνης 14.00 Πανιώνιος-Φάρος Μπούκας-Στρέμπας (Πόθου)
Play Out
ΕΑΚ Βόλου 13.00 Ολυμπιακός Β.-Εσπερίδες Τζίμα-Τζιοπάνος
Ν. (Τσιργούλας)
0 Σχόλια