Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων της για
Κυριακή, Δευτέρα και Τετάρτη που είναι το εξής:
KYΡIAKH 29
ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
18:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ~ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ,
ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου,
Σωτηριάδου, Λιούτσιας
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ. ~ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ.ΑΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ,
ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου
Α., Παραδείση, Κούδας
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛ. ~ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ,
ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Νταμπάκης,
Δήμας, Καραγεωργόπουλος
16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ Ν.ΚΡΗΝΗΣ ΑΕ ΔΗΜΟΥ,
ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Κιλαζίδου,
Σταματογιάννης, Κάτσης
Β-Α Φάση Γ2 ΄κατ.
ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΟΔΟΥ
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Α.Θ. ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ,
ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Κοκκινά,
Σωτηριάδου, Βουλώνη
Β-Β Φάση Γ2 ΄κατ.
ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΟΔΟΥ
21;00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΚΥΜ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΑΤΣΩΝΗΣ
Γραμματεία: Κοέν,
Παπαθανασίου, Δρακοπούλου
Β-Δ Φάση Γ2 ΄κατ.
ΑΝΔΡΩΝ
21;00 ΧΑΝΘ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΜΑΣ ΔΙΒΟΛΗ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης,
Τερζίδης, Αστερνός
20:15 ΦΟΙΝΙΚΑ ΕΟΝΘ ~ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΑΣ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Κοκκινά,
Μπενάκη Α., Μπενάκη Ν
Β-Δ Φάση Γ2 ΄κατ.
ΑΝΔΡΩΝ
19;30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΜΠΑΖΑΚΑΣ,
ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Τουκμενίδου,
Βασιλείου, Βουζούκου
Ημιτελική φάση
ΠΑΙΔΩΝ
17:00 ΔΕΚΑ-Α- ΔΕΚΑ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Σακάρογλου,
Άντωγλου, Τσακαλάκης
17:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ,
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Βουζούκου,
Τουκμενίδου, Βασιλείου
ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΜΙΝΙ-ΑΓΟΡΙΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ~ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ,
ΤΣΑΚΙΡΗΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου
17;30 ΒΑΟ ΒΑΟ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β.,
ΚΟ΄ΙΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Σακαλής
14¨00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΟΕΑ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΡΑΠΤΗΣ,
ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Λάσπα
12:00 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΚ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Π
Γραμματεία: Λεονταρά
09:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛ. ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2 ΡΑΠΤΗΣ,
ΑΠΑΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου
Γ., Χαραλαμπίδης
11:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2 ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ,
ΜΑΚΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Καραγεωργόπουλος
10:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΚΑΡΑΒΑΣ,
ΚΟΝΙΑΚΗΣ
Γραμματεία: Δήμας
17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛ. ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 2 ΔΑΣΚΑΛΟΥ,
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Βουλώνη
13:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ~ ΑΠΟΛΛΩΝ 1 ΚΟΛΙΟΣ, ΝΙΚΕΖΗΣ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη
12:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2
ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΚΙΡΜΙΖΗΣ
Γραμματεία: Παπαδοπουλος
Μ
15:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ~ ΕΛΛ.ΑΚΑΔ.ΚΑΛ 3 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου
Κ
12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Αρβανιτίδης
14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ,
ΦΩΚΑ
Γραμματεία: Παπαδοπουλος
Μ
09:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΟΚ 1 ~ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ1 ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ,
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Κ
Γραμματεία: Τουκμενίδου
10:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ 1 ~ ΔΕΚΑ 1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΝΑΤΖΗΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου
8:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1 ΚΑΡΑΒΑΣ,
ΖΙΩΓΑΣ
Γραμματεία: Μπελλου
Β
11:30 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Νέδας
14:30 ΣΙΝΔΟΥ ΔΕΚΑ 2 ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη,
Μανούσος
16:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ,ΕΑΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ 1
Γραμματεία: Ντεράκη
11:30 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ 2 ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ,
ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου
10:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ 1 ~ ΠΑΟΚ 2 ΚΟΛΙΟΣ, ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη
11:45 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΟΣ ~ ΔΕΚΑ 3 ΡΑΠΤΗΣ, ΚΑΤΣΙΝΑΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου
10:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη,
Μανούσος
12:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΣ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη,
Μανούσος
14:45 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ,
ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΣΚΡΙΝΟΣ,
ΚΑΝΤΟΥΡΗΣ
Γραμματεία: Χρηστίδης
15:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Β., ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Β
Γραμματεία: Μέρμιγκας
09¨30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ,
ΜΗΤΚΟΣ
Γραμματεία: Μπεκιάρης
19:15 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΜΙΜΗΚΟΣ,
ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης
13:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν.ΒΟΤΣΗΣ 1 ~ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 1 ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ
Α
Γραμματεία: Καραγεωργόπουλος
16:30 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ
ΠΑΝ. ΓΕΚΤΙΔΗΣ, ΠΑΠΠΑΣ
Γραμματεία: Λιούτσιας
09:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ 2 ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Κοέν
12:15 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 3 ΒΛΑΣΤΟΣ, Χ#ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Γραμματεία: Μπέλλου
Β
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡ.ΑΠΟ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Π., ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου,
10:15 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ 2 ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Κοέν
13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 1 ~ ΠΑΟΚ 3 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου
Α
12:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΕΛΛ.ΑΚΑΔ.ΚΑΛ.2 ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΔΑΣΚΑΛΟΥ,
ΧΑΤΖΗΣ Φ
Γραμματεία: Βουζούκου
14:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ~ ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης
12:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης
12:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Μπάρμπας
Ι
11:00 ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Μπάρμπας
Ι
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝ. ~ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ,
ΝΑΚΑΣ
Γραμματεία: Παραδείση
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ-ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ :
10:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ~ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Βασιλείου
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης
16:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ. ~ ΕΟΣ ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΝΑΚΟΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης
16:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ.2 ΣΚΡΙΝΟΣ,
ΜΑΚΑΛΕΚΑΣ
Γραμματεία: Χρηστίδης
18:45 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΣΚ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ,
ΑΜΠΡΑΖΗΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης,
Ακριτίδου
17;00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου
Α
ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΓΕΚΤΙΔΗΣ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ
Γραμματεία: Μπέλλου
Β., Μαραγκουδάκη
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ~ ΒΙΚΤΩΡΑΜΣ ΚΟΛΙΟΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη
ΔΕΥΤΕΡΑ 30
ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018
Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:45 11 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΣΩ ~ ΔΕΚΑ ΤΖΙΜΑ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.,
ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Τόλιου,
Αλεξανδρόπουλος, Βαρυτιμίδης
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Ι
20:00 ΒΑΟ Β.Α.Ο. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ,
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα,
Σακαλής, Παπαδόπουλος Κ
Γυμνασίαρχος: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ
21:30 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ,
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ
Γραμματεία: Μπενάκη
Ν., Μιχαηλίδου Γ., Κόντος
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Ν
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗ ΣΑΠΚ ΓΑΖΕΤΑΣ,
ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου,
Πασχαλίδου, Βασιλείου
Γυμνασίαρχος: ΠΡΩΤ#ΔΑΚΗΣ
21:00 Α.Α.Μ.Θ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΔΑΜΙΓΟΣ,
ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου
Β., Τσιρακίδου, Μπουρνάς
Γυμνασίαρχος: ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ
Ι
21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ,
ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Βουλώνη,
Τουκμενίδου, Καραγεωργόπουλος
Γυμνασίαρχος: ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ ΣΙΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ,
ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Κοκκινά,
Σκαλιστής, Κουκουβίνου
Γυμνασίαρχος: ΛΑΔΕΝΗΣ
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΙΩΝΙΑΣ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ,
ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Μανούσος,
Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ.ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ,
ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Καραγκουνάκη,
Κουκουτζέλης, Ηλιάσκος
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛΛ.ΑΚΑΔ.ΚΑΛΘ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ,
ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Νταμπάκης,
Δήμας, Βουζούκου
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ,
ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Κωστανάκη,
Σαραφοπούλου, Κούδας
Β-Α Φάση Γ2 ΄κατ.
ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΟΔΟΥ
19;45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΔΗΜΟΥ,
ΜΠΑΜΠΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου
Κ., Ευθυμίου Α., Ντουβαλέτης
Β-Β Φάση Γ2 ΄κατ.
ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΟΔΟΥ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΚΣ ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ,
ΜΠΑΪΟΣ
Γραμματεία: Γκανάλας,
Τσολακίδης, Κάτσης
Ημιτελική φάση
ΠΑΙΔΩΝ
19:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΧΑΝΘ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης,
Παπαθανασίου, Αρβανιτίδης
ΤΕΤΑΡΤΗ 2 ΜΑΪΟΥ
2018
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ΄ ΦΑΣΗ Α
κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. ΔΕΛΛΑΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Κωστής,
Κοέν, Αρβανιτίδης
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ,
ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου
Α., Αλεξανδρόπουλος, Χρηστίδης
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ~ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ,
ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ
Γραμματεία: Κωστοπούλου,
Δαγδηλέλη, Κιλαζίδου
Β-Α Φάση Γ2 ΄κατ.
ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΟΔΟΥ
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ
Γραμματεία: Σαμαρά,
Δαουλτζής, Άντωγλου
Β-Β Φάση Γ2 ΄κατ.
ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΟΔΟΥ
21:30 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ~ Π.Α.Ο.Δ. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ,
ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Νέδας,
Γούτη, Μισιρλόγλου
21:45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ.ΑΟ ~ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ.ΑΣΚ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Β., ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Τόλιου,
Στεφανίδου, Φωστηρίδου
Hμιτελική Φάση
Νέων
21:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑ ΠΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Δ., ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής,
Κουκουβίνου, Λιούτσιας
0 Σχόλια