Η Β΄ ανδρών ξεχωρίζει από το
σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:
Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία:
Γιοβανούδα, Κολοκυθάς, Σακαλής
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΟΞΑ ΑΣΣ.ΠΑΣ ~ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚ. ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ,
ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Νέδας,
Γούτη, Μισιρλόγλου
20:30 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ,
ΜΑΓΗ
Γραμματεία:
Γιατσίδου, Δαουλτζής, Άντωγλου
21:15 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ ~ ΑΟΕΑ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία:
Ιακωβίδου, Καλπακίδου, Παπαδόπουλος Κ
21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ. ~ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β
Γραμματεία:
Ζαφειριάδου Α., Βαρυτιμίδης, Αλεξανδρόπουλος
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ ~ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ
ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ
Γραμματεία: Τζήκα,
Φωστηρίδου , Στεφανίδου
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
Γραμματεία:
Χατζέλης, Σακάρογλου, Ηλιάσκος
21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΚ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΓΡΑΙΚΟΣ,
ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία:
Κωστής, Κοέν, Λεονταρά
21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία:
Μυσιρλη, Δρακοπούλου, Τουκμενίδου
21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΡΑΤΤΟΣ,
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία:
Μπενάκη Α., Λαζόγλου, Λιούτσιας
21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ. ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΖΑΣ
Γραμματεία:
Σκαλιστής, Κιλαζίδου, Κωστοπούλου
21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΔΕΛΛΑΣ, ΜΠΑΪΟΣ
Γραμματεία:
Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α., Παπαθανασίου
21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ.ΜΑΣ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΑΜΠΗΣ
Γραμματεία:
Πασχαλίδου, Σωτηριάδου, Κούλλιας
Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΜΓΣΣ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ,
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ
Γραμματεία:
Μανούσος, Κόνιαλη, Μπάμπας Ι
21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. ~ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ,
ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία:
Ακριτίδου, Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ ΧΑΤΖΙΔΟΥ,
ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία:
Γιουβαλίδου, Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντόπουλος Γ
20:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ~ Μ.ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΡΑΠΤΗΣ
Γραμματεία:
Στεφανίδου, Τόλιου, Φωστηρίδου
21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ. ~ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΑΣΟΛΗΣ,
ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία:
Μαραγκουδάκη, Κωστανάκη, Κούδας
21:45 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ.ΑΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
ΚΑΡΜΠΑ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ,
Γραμματεία:
Κοκκινά, Aστερνός, Καραγεωργόπουλος
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ.
ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία:
Βουλώνη, Βασιλείου, Ράμπαντι
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ,
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία:
Μπενάκη Ν., Δήμας, Κάτσης
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ~ ΕΛ.ΑΚΑΔ.ΚΑΛΘ. ΤΣΟΥΛΗΣ,
ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία:
Τσολακίδης, Διαμαντοπούλου Χ., Αρβανιτίδης
Β-Α Φάση Γ2 ΄κατ.
ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΕΑΑΘ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία:
Καραμπουρνιώτη Αρ., Καραμπουρνιωτη Αν., Χαλκίδης
Β-Β Φάση Γ2 ΄κατ.
ΑΝΔΡΩΝ
20:30 ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜ. ~ ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΣΚ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ,
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Λάσπα,
Καπνοπούλου, Κόντος
Β-Γ Φάση Γ2 ΄κατ.
ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ~ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΡΟΣ,
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία:
Ταρπάγκου Αν.,Κωνσταντίνου, Ταρπάγκου Φ.
Β-Δ Φάση Γ2 ΄κατ.
ΑΝΔΡΩΝ
21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΜΑΣ ~ ΕΟΝΘ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ
Γραμματεία:
Γεωργιάδου, Μπέλλου Μ., Παραδείση
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ,
ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:
Μπαντές , Κουκουτζέλης, Ανανιάδης
Β-Ε Φάση Γ2 ΄κατ.
ΑΝΔΡΩΝ
19:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ~ ΚΑΝΑΡΗΣ ΑΠΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ,
ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία:
Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α., Παπαθανασίου
´ φάση ΠΑΙΔΩΝ
19:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ
ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
ΝΈΟ Γραμματεία:
Μπέλλου Β., Τσιρακίδου
0 Σχόλια