Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων του
Σαββάτου που είναι το εξής:
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ,
ΠΕΡΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Καζαντζίδου,
Τσολακίδης, Κόεν
Β-A Φάση Γ2 ΄κατ.
ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣ ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου
Α., Τόλιου, Ιακωβίδου
Β-Γ Φάση Γ2 ΄κατ.
ΑΝΔΡΩΝ
19:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΚΑΝΤΕΡΕΣ,
ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γιατσίδου,
Δαουλτζής, Άντωγλου
Β-Ε Φάση Γ2 ΄κατ.
ΑΝΔΡΩΝ
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΕΗ ΠΑΣΠ ~ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου
Α., Τόλιου, Ιακωβίδου
Β-Γ-φάση ΕΦΗΒΩΝ
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ.,
ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης,
Ανανιάδης
21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ,
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία: Ταρπάγκου
Φ., Ταρπάγκου Α
B-A φάση ΝΕΩΝ
14:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ,
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου,
Στεφανίδου
Β΄ φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
15:45 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ,
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Τσακαλάκης,
Παπαδόπουλος Κ
20:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΣ ~ ΜΕΝΤ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ,
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γιοβανόυδα,
Σακαλής
18:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. ΜΠΑΜΠΗΣ,
ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
ΠΑΛΙΟ Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου,
Γιαγλής
ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 2 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης
12:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΔΑΣΚΑΛΟΥ,
ΜΑΚΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου
16:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντόπουλου
Χ
14:30 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ. ~ ΠΑΟΚ 3 ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΚΟΝΙΑΚΗΣ
Γραμματεία: Δήμας,
Λασκαρούδης
14:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. ~ Α.Ο.Ε.Α. 1 ΒΛΑΣΤΟΣ,
Χ#ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΛΙΟ Γραμματεία: Ιωαννίδης
11:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ. ΑΣ ΠΑΟΚ 1 ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 1 ΜΗΡΤΣΙΟΣ,
ΧΑΤΖΗΣ Α
Γραμματεία: Κοέν
10:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ 1 ~ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ
Γραμματεία: Γαλάνη
Π., Αϊβαζίδου
14:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 ~ ΔΕΚΑ 1 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ,
ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ
Γραμματεία: Ηλιάσκος,
Γιουβαλίδου
9:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΡΑΠΤΗΣ,
ΝΑΤΣΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου
Β., Γκλαβίνας
16:00 ΔΕΚΑ-Α- ΕΥΟΣΜΟΣ 10 ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΜΙΜΗΚΟΣ,
ΜΗΤΚΟΣ
Γραμματεία: Βαρυτιμίδης
16:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 ~ ΒΑΟ 1 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ,
ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ
Γραμματεία: Ηλιάσκος,
Γιουβαλίδου
15:30 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥ. ~ ICBS 2009
Γραμματεία: Ντούλια
15:00 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Σακάρογλου
11:30 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ 2 ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ΑΝΑΣΤΙΑΣΙΑΔΗΣ Γ.,
ΖΙΩΓΑΣ
Γραμματεία: Γαλάνη
Π., Αϊβαζίδου
13:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΘ ~ ΠΑΟΚ 2 ΜΗΡΤΣΙΟΣ,
ΧΑΤΖΗΣ Φ
Γραμματεία: Κοέν
14:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ,
ΚΟΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου,
Σεϊτανίδης
18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Αρβανιτίδης
17:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ. 1 ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
, ΤΣΑΚΙΡΗΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου,
Κελεκίδου
14:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1
Γραμματεία: Μπάρμπας
Ι., Μανούσος
13:45 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΔΕΚΑ 2 ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ,
ΑΜΠΡΑΖΗΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου
, Ακριτιδου
15:05 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β.,
ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Χατζέλης,
Μπαντές
16:45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΣΚΡΙΝΟΣ,
ΜΑΚΑΛΕΚΑΣ
Γραμματεία: Τζήκα,
Χουίδης
11:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΤΟΤΣΙΚΑ, ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ
Γραμματεία: Μυσιρλή,
Μαραγκουδάκη
14:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΑΝΔΡΕΟΥ,
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κωστοπούλου,
Χ#κωνσταντίνου
16:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ,
ΜΗΤΣΙΟΥ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη
17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 ΔΙΒΟΛΗ, ΚΙΡΜΙΖΗΣ
Γραμματεία: Ράμπαντι,
Νικολαϊδης
11:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 2 ~ ΖΕΦΥΡΟΣ ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος
Μ
16:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2 ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΔΙΒΟΛΗ,
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Βουζούκου,
Νικολαϊδης
15:15 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ. ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης
15:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ~ ΕΑΑΘ
Γραμματεία: Κόνιαλη
10:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ2.
Γραμματεία: Κόνιαλη
09:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΣ ~ ΕΟΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης
14:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 1 ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Νέδας
14:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μισιρλόγλου
15:30 Β.Α.Ο. ΒΑΟ 2 ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛ. ΤΕΓΟΣ, ΝΙΚΕΖΗΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου
Γ., Χαραλαμπίδης
16:00 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΡΑΠΤΗΣ,
ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου
Αρ., Ταρπάγκου Αφ
09:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ 3 ~ ΜΕΝΤ 2 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Δρακοπουλου,
Αναγνωστόπουλος
13:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝ.ΠΟΛ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 2 ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ,
ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα,
Κασούμης
14:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
, ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Γραμματεία: Ταρπάγκου
Φ., Καργίδου
ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12:45 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Άντωγλου
18:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΣΚΡΙΝΟΣ, ΜΑΚΑΛΕΚΑΣ
Γραμματεία: Τζήκα,
Χουίδης
13:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Π
Γραμματεία: Γκανάλας
16:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ,
ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Λαζόγλου,
Σεϊτανίδης
17:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥ. ~ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
Γραμματεία: Ντεράκη
ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΜΙΝΙ-ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ:
17:45 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ,
ΚΟΪΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Διμπιτούζης
Α
ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΜΙΝΙ-ΑΓΟΡΙΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
20:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου
11:00 ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜ. ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας
Ι., Μανούσος
TΟΥΡΝΟΥΑ
ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2005
08:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΔΥΣΗ ~ ΑΝΑΤΟΛΗ ΦΙΛΛΙΟΣ, ΔΑΣΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Πασχαλίδου,
Σωτηριάδου
0 Σχόλια