Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων της
Παρασκευής που είναι το εξής:
Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΟΚ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου
Α., Γιοβανούδα, Μαρβάκη Ι
21:15 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Β., ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου,
Αστερνός, Ηλιάσκος
20:30 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΓΡΑΙΚΟΣ,
ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ
Γραμματεία: Κράντα,
Κόντος, Μιχαηλίδου Γ
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γούτη,
Μισιρλόγλου, Γρούτα
20:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης,
Σαραφοπούλου, Κούδας
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Χ., ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά,
Μπεκιάρης, Ανανιάδης
21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ
Γ., ΚΑΝΤΕΡΕΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου,
Γιαγλής, Κοέν
21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΓΑΖΕΤΑΣ, ΔΑΜΙΓΟΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου,
Πασχαλίδου, Τουκμενίδου
21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ,
ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Γκανάλας,
Λαζόγλου, Ιωαννίδης
21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ,
ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Μπέλλου
Β., Βουδούρης, Τσιρακίδου
21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΣΕΛΕΒΟΣ,
ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου
Φ., Ταρπάγκου Α., Λεονταρά
21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ
Γ., ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Κωστοπούλου,
Καραγεωργόπουλος, Λιούτσιας
Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ,
ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης,
Μπάρμπας Ι., Κόνιαλη
21:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΚΑΣΟΛΗΣ,
ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου
Α., Διαμαντόπουλος Γ., Διμπιτούζης Α
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ Ε.ΔΗ.Λ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
Κ., ΜΠΑΜΠΗΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου
Α., Βαρυτιμίδης, Αλεξανδρόπουλος
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ~ Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ
ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Κωστανάκη,
Στεφανίδου, Φωστηρίδου
21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ~ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ,
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου
Μ., Μπουρνάς, Κουκουβίνου
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΔΕΛΛΑΣ,
ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Καλογιαννίδης,
Κολοκυθάς, Σακαλής
21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ~ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Α.Ε. ΤΣΟΥΛΗΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Κοκκινά,
Κούρφαλη, Σκαλιστής
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΠΛΑΤΕΛΛΑ,
ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Τσάκλη,
Μούστος, Βουλώνη
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ~ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ,
ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης,
Διαμαντοπούλου Χ., Αρβανιτίδης
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΚΑΡΜΠΑ,
ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Λειβαδιώτου,
Δήμας, Βασιλείου
Β-Α Φάση Γ2 ΄κατ.
ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΛΗΤ.ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη,
Ακριτίδης, Χαλκίδης
21:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ~ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ
Α.Σ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Καπνοποπούλου,
Λάσπα, Παπαδόπουλος Κ
Β-Β Φάση Γ2 ΄κατ.
ΑΝΔΡΩΝ
20¨30 ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ~ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ,
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τζήκα,
Χατζέλης, Σακάρογλου
Β-Γ Φάση Γ2 ΄κατ.
ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΠΑΪΟΣ,
ΠΕΡΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Γιατσίδου,
Μέρμιγκας, Άντωγλου
Β-Δ Φάση Γ2 ΄κατ.
ΑΝΔΡΩΝ
21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ~ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΑΤΣΩΝΗΣ,
ΔΙΒΟΛΗ Ε
Γραμματεία: Γεωργιάδου,
Τερζίδης, Αλεβιζάτος
Β-Ε Φάση Γ2 ΄κατ.
ΑΝΔΡΩΝ
19:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ~ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΜΠΑΖΑΚΑΣ,
ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Κοέν,
Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής
Β-ΣΤ Φάση Γ2 ΄κατ.
ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ~ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
0 Σχόλια