Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.ΔΗ.Λ. ~ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ,
ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λάσπα,
Καπνοπούλου, Κωτσόβολος
21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΔΕΛΛΑΣ,
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Λειβαδιώτου,
Βασιλείου, Παπαδόπουλος Μ
19:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Χ., ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Ντεράκη,
Ντούλια, Παπαδόπουλος Κ
Β-A Φάση Γ2 ΄κατ.
ΑΝΔΡΩΝ
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΔΕΛΛΑΣ,
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Παπαθανασίου,
Δήμας, Παπαδόπουλος Μ
Β-Γ Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
19:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Β., ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Γιατσίδου,
Δαουλτζής, Άντωγλου
Β-ΣΤ Φάση Γ2 ΄κατ.
ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΧΑΤΖΙΔΟΥ,
ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου
Α., Σαραφοπούλου, Αλεξανδρόπουλος
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ-φάση
ΕΦΗΒΩΝ
20:00 ΒΑΟ Β.Α.Ο. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι.,
ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα,
Αστερνός, Σακαλής
15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Γκανάλας,
Λαζόγλου, Ιωαννίδης
18:30 11 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ. ΔΕΚΑ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ,
ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου,
Φωστηρίδου, Ηλιάσκος
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ ~ Χ.Α.Ν.Θ. ΤΣΑΝΤΑΛΗ,
ΤΣΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Τόλιου,
Στεφανίδου, Βαρυτιμίδης
19:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ,
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου,
Μπεκιάρης, Ανανιάδης
20:30 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛ. ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΓΡΑΙΚΟΣ,
ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου
Φ., Ταρπάγκου Α., Κολοκυθάς
14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΘ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ
Γ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη
Α., Βουλώνη, Βουζούκου
Β-Γ-φάση ΕΦΗΒΩΝ
19:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΤΣΑΝΤΑΛΗ,
ΤΣΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Τόλιου,
Βαρυτιμίδης
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.,
ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης,
Ανανιάδης
17:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ
ΕΠΑΝ. ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Χρηστίδης,
Πισκιούλης
Β-Δ-φάση ΕΦΗΒΩΝ
14:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
Γραμματεία: Γούτη,
Μισιρλόγλου
16:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ,
ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Μπέλλου
Β., Τσιρακίδου
Προκριματική φάση
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
17:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡ. ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Κ., ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Ντεράκη,
Παπαδόπουλος Κ
20:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ Ε.Ο.Σ. ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ.,
ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη,
Τσακαλάκης
12:15 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ,
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Κράντα,
Μιχαηλίδου Γ
19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΔΙΒΟΛΗ ΕΛ.,ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη,
Μπουρνάς
14:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΜΠΑΪΟΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Λιούτσιας,
Βασιλείου
14:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ,
ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωστοπούλου,
Προεστού
18:30 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΠΕΡΡΑΚΗΣ,
ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Μούστος,
Βουδούρης
18:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.
ΡΥΣΙΟΥ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
παλιό Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου,
Γιαγλής
Προκριματική φάση
ΠΑΙΔΩΝ
18:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη,
Μπάρμπας Ι
TΟΥΡΝΟΥΑ
ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2005
08:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΕΝΤΡΟ ~ ΑΝΑΤΟΛΗ ΑΝΔΡΕΟΥ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
10:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΟΡΡΑΣ ~ ΔΥΣΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΑΝΔΡΕΟΥ
Γραμματεία: Πασχαλίδου,
Σωτηριάδου
0 Σχόλια