Ανακοινώθηκαν από την ΕΟΚ οι διαιτητές των αγώνων του
Σαββατοκύριακου στις Εθνικές Κατηγορίες που είναι οι εξής:
Α1 Ανδρών
Σάββατο 13
Ιανουαρίου
ΠΑΟΚ 16.30 ΠΑΟΚ-Πανιώνιος
Κατραχούρας-Χαλαμπαλάκης-Ζαχαρής (Σιμητόπουλος)
Βενετόκλειο 16.30 Κολοσσός Ρ.-Τρίκαλα Πουρσανίδης
Γ.-Διαμαντής-Ξενικάκης (Ξάνθος)
Ήλιδας 16.30 Κόροιβος-Κύμη Σώμος-Σταματόπουλος-Θεονάς
(Θεοδωρόπουλος)
Λαύριο 18.30 Λαύριο-Προμηθέας Π. Πηλοϊδης-Πουρσανίδης
Κ.-Δεσλής (Μουζάκης Στ.)
Κυριακή 14
Ιανουαρίου
Μ. Μερκούρη 17.00 Ρέθυμνο-Άρης
Σχινάς-Ανδρικόπουλος-Καλδίρης (Μπορμπαντωνάκης)
ΟΑΚΑ 16.40 ΑΕΚ-Παναθηναϊκός Αναστόπουλος
Π.-Μάνος-Τζαφλέρης (Άκελ)
ΣΕΦ 19.00 Ολυμπιακός-ΓΛ Φάρος Αναστόπουλος
Α.-Διμπινούδης-Κάρδαρης (Μπεσκάκη)
Α2 Ανδρών
Σάββατο 13
Ιανουαρίου
Νεάπολης Λάρ. 17.00 ΑΕ Λάρισας-Χολαργός
Συμεωνίδης-Ταρενίδης Στ.-Τζιοπάνος Ν. (Αγορογιάννης)
Αγ. Θωμά (κθ) 17.00 Μαρούσι-Ηρακλής
Βαρδάλος-Μαλαμάς-Κωνσταντινίδου (Ελευθεριάδης)
Α. Παπανδρέου 17.00 Περιστέρι-Καστοριά
Παναγιώτου-Φακίτσας-Καλογερόπουλος Λ. (Βιδάλης)
Τρίπολης 17.00 Αρκαδικός-Δούκας
Τσούνας-Δημόπουλος-Καρακάσης (Γιαλικάρης)
Αγιάς 17.00 Ερμής Αγιάς-Δόξα Λευκάδας
Γεωργιάδης-Λόρτος-Τζίμα (Μπεκιάρης)
Καρδίτσας 17.00 Καρδίτσα-Εθνικός
Μπήτης-Παφίλης-Τσιρτσιμάλης (Γκαρτζονίκας)
Παπάγου 17.00 Παπάγου-Ψυχικό
Σκούταςς-Ζακεστίδης-Καλογερόπουλος Φ. (Κορασίδης)
Περιβόλας 17.00 Απόλλων Π.-Αμύντας
Παγώνης-Πιτσίλκας-Ξέρας (Πίγκας)
Β’ Εθνική Ανδρών
Κυριακή 14
Ιανουαρίου
1ος Όμιλος
Κω 17.00 Ιπποκράτης-Πρωτέας Βούλας Κυριακόπουλος-Νάστος
Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Πανερυθραϊκός
Στρέμπας-Αναστασίου (Σταύρου)
2ο Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-Διαγόρας Δρ.
Θεοδωρόπουλος-Πόντας (Λιμνιάτης)
Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-ΚΑΟ Κορίνθου
Μπανασάκης-Καρανικόλα Αλ. (Ντάβαρης)
Νίκαιας 17.00 Ιωνικός Ν.-Παγκράτι Χρηστίδης Ηλ.-Γαρίνη
(Ντίνος)
1ο Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δ.-Ηράκλειο Λιότσος-Τσάτσης
(Ορφανός)
Στρέφη 17.00 Τρίτων-ΓΣ Μάνδρας Νικηφόρος
Παυλόπουλος-Μαγκουνής (Καρούσης)
Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
Καραβίτης-Σπυρόπουλος (Τεφτίκης)
2ος Όμιλος
Μεσολογγίου 17.00 Χαρ. Τρικούπης-Χαλκηδόνα Ρίζος-Μαγκαφάς
(Καβαδίας)
Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Αγρίνιο Ντούρας-Μπακάλης (Λαδένης)
Ν. Μουδανιών 17.00 Ευρώπη 87 Πευκ.-Φάρσαλα
Σιμητόπουλος-Γαζέτας (Δροσόπουλος)
Κοζάνης 17.00 Ελίμεια-Ίκαροι Σ. Γερακίνης-Παπαδόπουλος Χ.
(Κηπουρίδης)
Παλαμά 17.00 Τιτάνες-Ερμής Λαγκαδά Ευφραιμίδης-Ταρενίδης
Κ. (Μανάσης)
Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Μαχητές Δόξας Πεύκων
Παπαδόπουλος Θ.-Ντόγκας (Μπρίγκος)
Χ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς Ξάνθης-Ανατόλια
Κατωτικίδης-Παπανικολάου Γ. (Σαλικίδης)
Γ’ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος
ΕΑ Πατρών 17.00 ΕΑ Πατρών-Οίαξ Ναυπλίου
Ασημακάκη-Πατσατζόπουλος (Ρόζης)
Ν. Ιωνίας 17.00 Ν. ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-Καλαμάτα 1980
Ντανος-Πιπλιος (Ευστρατίου)
Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Γλαύκος Λογοθέτης-Γεράνιος
(Κωστής)
Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-ΚΑΠ Τσαχάκης-Κοτσώνης (Ζεβούδης)
Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Ακράτα Τσακαλογιάννης-Μαρινάκης
(Θεοδοσόπουλος)
Λεχαίου 17.00 Ολυμπιάδα Λ.-Έσπερος ΑΟΠΑ Τεφτίκης
Σ.-Τζίμης (Ελένης)
Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-ΚΑΟ Μελισσίων
Πολυχρόνης-Τσολάκος (Παπαδόπουλος Κ.)
2ος Όμιλος
Χίου 16.00 Βούρειος-Έσπερος Μαρίγλη-Ροδίτης
Νέας Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Άρης Νίκαιας
Αντωνιάδης-Παπαδόπουλος Χρ. (Ζερδεβάς)
Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.0 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Λοκρός
Φάκαρος-Τσιμπούρης (Δραμεσιώτης)
Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Ερμής Σχηματαρίου
Ζιώγας-Τηγάνης (Γιαννακουδάκης)
Κοκκινιάς (2ο ΓΕΛ) 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Έσπερος Λαμίας
Κουτσοδήμος-Μπακετέα (Τζουβάρας)
Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00 ΑΕΕ Παναγίτσας-Άρης Πετρούπολης
Μπανασάκης-Καρανικόλα Ελ. (Κάλφα)
3ος Όμιλος
Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Β.-Νικόπολη Πρέβεζας
Φουτζήλας-Πράττος (Μελανίδης)
Ν. Ιωνίας Βόλου 17.00 Νίκη Βόλου-Πρωτέας Γρεβενών
Λουλουδιάδης-Αγραφιώτης Γρ. (Μόρφης)
Μπάρας Τρικάλων 17.00 Ίκαροι Τρ.-Ιωνικός Ιων.
Παπαγερίδης-Εκίζογλου (Τέγα)
Πολυκάστρου Κιλκίς 17.00 Εύαθλος Μακ.-Ζέφυρος Ο2
Παριανόπουλος-Κοντογιάννης (Ελευθεριάδης)
Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Βέροια Κρεσταινίτης-Ελ Ανύ
(Μπέστιας)
Ιωαννίνων 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Πτολεμαϊδα
Καρκαλέτσης-Παπαθανασίου (Χαραλάμπης)
4ος Όμιλος
Σίνδου 18.00 Αστέρας Σ.-Κένταυρος Καλλικράτειας
Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Πολυχρονίδης)
Μίμης Τσικινας 16.00 ΧΑΝΘ-ΓΑΣ Κομοτηνή Καρακώστας-Παζόλης
(Παπαδόπουλος Ν.)
Πολυγύρου 18.00 Πολύγυρος-Ευκαρπία Δημάδης-Γιαννούλης
Αναστ. (Παπαγεωργίου)
Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-ΜΕΝΤ Σιταρίδης-Τζιοπάνος Γ.
(Αστρεινίδης)
Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Απόλλων Καλ.
Καλέσης-Λαδάς (Στουπάκης)
Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Ορφέας Ν. Σκοπού
Ζαχαριάδης-Λάλλα (Γκουρτζελίδης)
Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-Μαντουλίδης Τσοκόλης-Πετανίδου
(Μήτσιου)
Α1 Γυναικών
Κυριακή 14
Ιανουαρίου
Γλυφάδας 15.30 Ολυμπιακός-Παναθλητικός
Σταθόπουλος-Χουγιάζος (Σαμαρτζή)
Λευκάδας 16.00 Νίκη Λευκάδας-Παναθηναϊκός
Καρπάνος-Καμήτσος (Κανελλόπουλος)
Εσπέρου 14.00 Εσπερίδες-Δάφνη Αγ. Δημητρίου
Μαραμής-Αργυρούδης (Γολεγού)
Βόλου 12.00 Ολυμπιακός Β.-Πρωτέας Β.
Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Τσιργούλας)
ΠΑΟΚ 14.00 ΠΑΟΚ-Αθηναϊκός Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου
(Τζιοπάνος)
Π. Νικολαΐδης 19.00 Φάρος-Πανιώνιος Μηλαπίδης-Ορφανός Ι.
(Ζώης)
Α2 Γυναικών
1ος Όμιλος
Σάββατο 13
Ιανουαρίου
Σπόρτιγκ 19.30 Σπόρτιγκ-Ανταγόρας Κω
Κιουλαφάς-Παπαδημητρόπουλος (Φαλούκας)
Κυριακή 14
Ιανουαρίου
Καμινίων 12.00 Προφήτης Ηλίας-ΚΑΟ Μελισσίων
Κομιανός-Βελέτζας (Παππάς)
Αγ. Δημητρίου (Ν) 13.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αγ.
Παρασκευή Δαβιδέλης-Τούσης (Σταματόπουλος)
Καλυβίων 14.00 ΓΑΣ Καλυβίων-ΟΑ Χανίων Χαϊνά-Ντάση
(Ηπιώτης)
Μοσχάτου 12.00 Ελευθερία Μοσχάτου-Άρης Πετρούπολης
Μαυρέλης-Μελισσάρη (Παπαγιαννόπουλος)
Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Ηλιούπολη
Σκουλαρίκης-Αγγελής (Πετράκης Μιχ.)
2ος Όμιλος
Κυριακή 14
Ιανουαρίου
Πυλαίας 13.30 Πυλαία-Αναγέννηση Ν. Ρυσίου Δέλλας-Τσάνταλη
(Βαφείδης)
Αλεξάνδρειο 13.00 Άρης-Πιερικός Αρχέλαος Γκούτας-Λεκατσάς
(Λαδόπουλος)
Μίκρας Α 13.30 Ναύαρχος Βότσης-Απόλλων Καλ. Παπαδόπουλος
Κ.-Αναστασιάδης (Ανδρίτσος)
Σταυρούπολης 13.30 Σταυρούπολη-Τιτάνες Δράμας
Ιορδανίδης-Κουφούδης (Αχταρίδης)
Ιβανώφειο 14.00 Ηρακλής-Πανσερραϊκός
Χατζηκώστας-Θεοδωρίδης (Τοζακίδης)
Χ. Χριστοδούλου 13.30 Ασπίς Ξάνθης-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας
Κολοκυθάς-Γιαννούλης Στ. (Σαλικίδης)
0 Σχόλια