Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων της
Κυριακής, Δευτέρας, Τρίτης και Τετάρτης που είναι το εξής:
KYΡIAKH 17
ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
16:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ~ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ,
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ
Γραμματεία: Τερζίδης,
Τσολακίδης, Σκαλιστής
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ε. ~ Ν. ΚΡΗΝΗ
Α.Ε. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Παπαθανασίου,
Διαμαντοπούλου Χ., Αρβανιτίδης
16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΜΟΣΧΑΣ,
ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Κοκκινά,
Δήμας, Βουδούρης
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου
Α., Μέρμιγκας, Διαμαντόπουλος Γ
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ~ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΜΠΑΪΟΣ,
ΠΕΡΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Λάσπα,
Αστερνός, Κόντος
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ '24 ~ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ΜΠΑΖΑΚΑΣ,
ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Τόλιου,
Ανανιάδης, Βαρυτιμίδης
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ~ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ,
ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Αναστασιάδου,
Παραδείση, Κούδας
20:15 ΦΟΙΝΙΚΑ Π.Α.Ο.Δ. ~ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΑΤΣΩΝΗΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου,
Χ#ιωάννου, Κάτσης
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΔΗΜΟΥ,
ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Λειβαδιώτου,
Κοέν, Βουλώνη
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ~ ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ,
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη
Ν., Πασχαλίδου, Παπαδόπουλος Μ
Προκριματική φάση
ΝΕΩΝ
20:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ. ~ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΤΡΑΚΑΣ,
ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Γιατσίδου,
Άντωγλου
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
17:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ,
ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου
Α., Γαλάνη Π., Κούδας
Προκριματική φάση
ΠΑΙΔΩΝ
18:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ~ ΧΑΝΘ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ
Γραμματεία: Μπέλλου
Β., Τσιρακίδου
18:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΕΚΑ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ,
ΠΑΥΛΟΥ
Γραμματεία: Στεφανίδου,
Διμπιτούζης Α
14:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Ντάγκας,
Τασιώνα
17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Σ., ΚΟΛΙΟΣ
Γραμματεία: Βασιλείου,
Καραγεωργόπουλος
13:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου
Χ., Αρβανιτίδης
13:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γ., ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
Γραμματεία: Κόνιαλη,
Μπάρμπας Ι
15:00 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Γιοβανούδα,
Σακαλής
11:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ~ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ.,
ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
Γραμματεία: Μπάρμπας
Ι., Κόνιαλη
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΓΑΒΡΙΔΗΣ,
ΔΑΣΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Γαλάνη
Π., Κούδας
15:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΚΑΡΑΒΑΣ,
ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης
Α., Μιχαηλίδου Γ
15:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ,
ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης,
Καραμπουρνιώτη
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ.
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τζήκα,
Σακάρογλου
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΜΠΑΪΟΣ,
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Αστερνός,
Κόντος
15:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ICBS 2009 ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Ντούλια,
Ντεράκη
15:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ,
ΠΑΥΛΟΥ
Γραμματεία: Καπνοπούλου,
Κωτσόβολος
9:00 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΜΑΓΗ, ΡΑΠΤΗΣ
Γραμματεία: Κωστής,
Κουκουβίνου
18:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΚΑΝΤΕΡΕΣ,
ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης,
Σκαλιστής
14:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ,
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία: Μιχαηλίδου
Γ., Κράντα
17¨00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου,
Κωστοπούλου
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ Σ.,
ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου,
Παπαδόπουλος Μ
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ,
ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Καραγεωργόπουλος,
Βασιλείου
11:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ,
ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου,
Παληογιάννη
15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ,
ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τερζίδης,
Σκαλιστής
12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ
ΕΠΑΝ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου
Α., Ζηδιανάκης
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ,
ΓΕΚΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου,
Ιωαννίδης
12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ,
ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ευθυμίου
Κ., Ντουβαλέτης
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ,
ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ευθυμίου
Κ., Ντουβαλέτης
Προκριματική φάση
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
09:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ,
ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Σωτηριαδου,
Πασχαλίδου
ΔΕΥΤΕΡΑ 18
ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017
Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ,
ΠΡΑΤΤΟΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου
Χ., Ντουβαλέτης, Αρβανιτίδης
Γυμνασίαρχος: ΔΕΛΛΑΣ
20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΓΡΑΙΚΟΣ,
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κουκουβίνου,
Κωστοπούλου, Λιούτσιας
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Ν
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ Β.Α.Ο. ΓΑΖΕΤΑΣ,
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Χ#χαρίσης,
Χαλκίδης, Μαρβάκης
Γυμνασίαρχος: ΠΡΩΤ#ΔΑΚΗΣ
21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.
ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου,
Ζηδιανάκης, Τουκμενίδου
Γυμνασίαρχος: ΦΩΤΙΑΔΗΣ
21:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ ΔΕΚΑ ΤΖΙΜΑ,ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ,
ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης,
Γιοβανούδα, Σακαλής
Γυμνασίαρχος: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ,
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Ντάγκας,
Προεστού, Τασιώνα
Γυμνασίαρχος: ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΣΙΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ,
ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου,
Βουλώνη, Κάτσης
Γυμνασίαρχος: ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Δ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
ΑΝΔΡΩΝ
20:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚ. ~ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΠΑΣ KAΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Καλογιαννίδης,
Καλπακίδου, Παπαδόπουλος Κ
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΙΩΝΙΑΣ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β.,
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη,
Μπάρμπας Ι., Σακάρογλου
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ~ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ
ΓΡ., ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κωστανάκη,
Σαραφοπούλου, Κούδας
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΘ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ,
ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Τσάκλη,
Ράμπαντι, Βουζούκου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
Γ.Σ. ΜΑΓΗ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου,
Φωστηρίδου, Χρηστίδης
19:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ,
ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Γκανάλας,
Ιωαννίδης, Χ#ιωάννου
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ~ ΠΑΟΚ
ΚΥΜΙΝΩΝ ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου
Α., Τζήκα, Βαρυτιμίδης
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γ., ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Καπνοπούλου,
Λάσπα, Κωτσόβολος
21:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ~ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ,
ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Κοκκινά,
Τσολακίδης, Κιλαζίδου
Προκριματική φάση
ΕΦΗΒΩΝ
20¨00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ Χ.Α.Ν.Θ. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ.,
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Κωστής,
Κοέν
Προκριματική φάση
ΠΑΙΔΩΝ
18:00 ΠΑΟΚ ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.,
ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου,
Πασχαλίδου
ΤΡΙΤΗ 19
ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017
Δ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ(ΝΕΩΝ) ~ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΘ ΓΡΑΙΚΟΣ,
ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Χρηστίδης,
Χατζέλης, Σακάρογλου
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ
ΓΡ., ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης,
Παληογιάννη, Παραδείση
Ημιτελική φάση
ΝΕΑΝΙΔΩΝ
21:30 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ,
ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Βουλώνη,
Βασιλείου
21:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Βουδούρης,
Λιούτσιας
21¨30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ `ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ ΠΛΑΤΕΛΛΑ,
ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου
Γ., Κόντος
Προκριματική φάση
ΝΕΩΝ
21:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
Κ., ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη,
Μπάρμπας Ι
21:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Π.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη,
Κωτσόβολος
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΚΑΝΤΕΡΕΣ,
ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου,
Κωστοπούλου
21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ
Ι., ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου,
Ιωαννίδης
21:45 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΔΕΛΛΑΣ,
ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης,
Ζηδιανάκης
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ,
ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Ράμπαντι,
Βουζούκου
ΤΕΤΑΡΤΗ 20
ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017
Δ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ~ ΔΕΚΑ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι.,
ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου,
Ζηδιανάκης, Ντουβαλέτης
Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ,
ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Γκανάλας,
Λαζόγλου, Ιωαννίδης
21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
Κ., ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Γιατσίδου,
Δαουλτζής, Άντωγλου
21¨00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ.
Α.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου
Α., Γρούτα, Κούδας
21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΚΑΝΤΕΡΕΣ,
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β
Γραμματεία: Αναστασιάδου,
Σακάρογλου, Ηλιάσκος
21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ,
ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου,
Ακριτίδης, Κόντος
20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ,
ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Τσολακίδης,
Τσιρακίδου, Μπέλλου Β
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ.
ΑΜΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Τόλιου,
Στεφανίδου, Φωστηρίδου
21:15 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ ΑΣ ~ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΜΑΓΗ,
ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Λάσπα,
Καπνοπούλου, Κωτσόβολος
Προκριματική φάση
ΝΕΩΝ
21:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ,
ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Χρηστίδης,
Χατζέλης
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ
ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Τζήκα,
Βαρυτιμίδης
19:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ,
ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης,
Παπαδόπουλος Κ
21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ,
ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Χαλκίδης,
Σαραφοπούλου
21:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ,
ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου,
Κωστοπούλου
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΜΠΑΖΑΚΑΣ,
ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Παραδείση,
Κουκουβίνου
21:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΜΠΑΪΟΣ,
ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Αστερνός,
Λιούτσιας
19:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΜΟΣΧΑΣ,
ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου
Χ., Αρβανιτίδης
Προκριματική φάση
ΕΦΗΒΩΝ
21¨00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ~ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΘ ΣΤΟΥΜΠΟΣ,
ΚΟΛΙΟΣ
Γραμματεία: Βουλώνη,
Βασιλειου
20:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ,
ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Μπάρμπας
Ι,. Κεχαγιάς
Προκριματική φάση
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
16:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΔΙΒΟΛΗ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΊΔΗΣ
Γραμματεία: Κωστής,
Κοέν
0 Σχόλια