Τα παιχνίδια της Β΄ κατηγορίας στους άνδρες ξεχωρίζουν
από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:
Δ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
ΑΝΔΡΩΝ
18:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΔΑΜΙΓΟΣ,
ΚΑΝΤΕΡΕΣ
Γραμματεία:
Μπενάκη Α., Βουζούκου, Ράμπαντι
Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
21:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Δ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου
Α., Σαραφοπούλου, Κούδας
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ.
ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ
Γραμματεία:
Στεφανίδου, Σακάρογλου, Χατζέλης
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ Α.Ο.Ε.Α. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ,
ΜΑΓΗ
Γραμματεία:
Ιακωβίδου, Φωστηρίδου, Ηλιάσκος
21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ
ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία:
Κράντα, Μιχαηλίδου Γ., Συμεωνίδης
20:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ~ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ
ΑΜΠΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία:
Ανανιάδης, Καλογιαννίδης, Σακαλής
21:15 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ~ ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία:
Χατζηχαρίσης, Αλεξανδρόπουλος, Βαρυτιμίδης
Η βαθμολογία
1) ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ 14 469-378 91
2) ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 13 537-396 141
3) ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 13 493-400 93
4) ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 13 464-394 70
5) ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ 12 470-416 54
6) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 12 456-422 34
7) ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10 479-448 31
8) ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 10 422-420 2
9) ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΛ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 10 483-496 -13
10) ΑΟΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 9 408-480 -72
11) ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜ. 8 383-444 -61
12) ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ 8 429-516 -87
13) ΗΟΟΡ 8 364 495 -131
14) ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ 7 339-491 -152
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ,
ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία:
Ντάγκας, Τασιώνα, Προεστού
21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
Γραμματεία:
Μπενάκη Ν., Βουζούκου, Ράμπαντι
21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΠΡΑΤΤΟΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία:
Τσολακίδης, Ντουβαλέτης, Καραγεωργόπουλος
21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΣΕΛΕΒΟΣ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία:
Λαζόγλου, Ιωαννίδης, Βασιλείου
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία:
Κάτσης, Τουκμενίδου, Βουλώνη
Η βαθμολογία
1) ΓΑΛΑΖΙΟΙ 13 465-394 71
2) Ν. ΒΟΤΣΗΣ 13 491-391 100
3) ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 10 410-383 27
4) ΒΕΡΓΙΝΑ 10 376-367 9
5) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 10 525-479 46
6) ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 10 483-482 1
7) ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 10 419-460 -41
8) ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 9 397-376 21
9) ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 9 421-449 -28
10) ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ. 9 377-438 -61
11) ΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 8 359-374 -15
12) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ 8 390-455 -65
13) ΑΡΕΤΣΟΥ 7 372-437 -65
*Το Κολλέγιο DEI έχει δύο μηδενισμούς και αποβάλλεται από το πρωτάθλημα
**Νέα Ραιδεστός, Βεργίνα, Αχιλλέας Τριανδρίας, Αστέρας
Πλαγιαρίου, Αριστοτέλειο Κολέγιο και Αρετσού έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.
Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
Κ., ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία:
Καπνοπούλου, Λάσπα, Κωτσόβολος
21:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΗΛ. ΑΟΚ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία:
Κόνιαλη, Κωνσταντίνου, Μπάρμπας Ι
21:15 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία:
Σακελλαρίου, Μαρβάκη Ι., Κόντος
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία:
Αναστασιάδου, Αστερνός, Διμπιτούζης Α.
21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ~ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ,
ΑΖΑΣ
Γραμματεία:
Μπέλλου Μ., Μέρμιγκας, Παραδείση
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ
ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία:
Παρμακίδης, Κουκουτζέλης, Παπαδόπουλος Κ.,
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ~ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΡΟΚ
ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία:
Γιατσίδου, Δαουλτζής, Άντωγλου
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ~ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΜΠΑΪΟΣ,
ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Γούτη,
Μισιρλόγλου, Γρούτα
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία:
Ταρπάγκου Φ., Ταρπαάγκου Α., Κολοκυθάς
19:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΔΗΜΟΥ,
ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία:
Γκανάλας, Λαζόγλου, Ιωαννίδης
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ~ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΦΙΛΙΟΣ
Γραμματεία:
Διαμαντοπούλου Χ., Παπαθανασίου, Αρβανιτίδης
Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ Ε.Α.Α.Θ. ΚΥΡΙΤΣΗΣ, CLAUDIA
Γραμματεία:
Κοκκινά, Τσιρακίδου, Μπέλλου Β
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ~ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΚΟΥΣΗΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία:
Διαμαντόπουλος Γ., Διαμαντοπούλου Α., Μπεκιάρης
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΔΕΛΛΑΣ,
ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία:
Μακαρώνης, Δρακοπούλου, Κουκουβίνου
21:30 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ~ ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.
ΜΗΡΤΣΙΟΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία:
Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης
19:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.
ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία:
Τσολακίδης, Καραγεωργόπουλος, Ντουβαλέτης
0 Σχόλια