15 Νοε 2017

Οι διαιτητές σε Α1, Α2, Β΄, Γ΄ Εθνική ανδρών και Α1, Α2 γυναικών

Ανακοινώθηκαν από την ΕΟΚ οι διαιτητές σε Α1, Α2, Β΄ και Γ΄ Εθνική ανδρών και Α1, Α2 γυναικών, που είναι οι εξής:

Α1 Ανδρών

Σάββατο 18 Νοεμβρίου

ΚΓ Μ. Μερκούρη 16:15 Ρέθυμνο-ΠΑΟΚ Σχινάς-Ψαριανός-Ανδρικόπουλος (Μπορμπαντωνάκης)
ΟΑΚΑ 17.00 ΑΕΚ-Πανιώνιος Μάνος-Μαλαμάς-Κάρδαρης (Βιδάλης)
Αλεξάνδρειο 18:30 Άρης-ΓΛ Φάρος Σώμος-Ταρενίδης Σ.-Τζιοπάνος (Μήτσιου)
ΔΚΓ Ήλιδας 18:30 Κόροιβος-Λαύριο Καρακατσούνης-Δεσλής-Μαγκλογιάννης (Πίγκας)
ΔΚΓ Τρικάλων 18:30 Τρίκαλα-Προμηθέας Π. Πηλοϊδης-Τσαρούχα-Τσώνος (Μιναρετζόπουλος)

Κυριακή 19 Νοεμβρίου

Τ. Καμπούρης 17:00 Κύμη-Παναθηναϊκός Διαμαντής-Σκούτας-Ζαχαρής(Κάλφα)

Δευτέρα 20 Νοεμβρίου

Βενετόκλειο 15:45 Κολοσσός Ρ.-Ολυμπιακός Αναστόπουλος Π.-Θεονάς-Παπαθανασίου (Ξάνθος)

Α2 Ανδρών

Σάββατο 18 Νοεμβρίου

ΔΑΚ Καστοριάς 15:45 Καστοριά-Μαρούσι Τζαφλέρης-Φακίτσας-Τζίμα (Κηπουρίδης)
Περιβόλας 17:00 Απόλλων Πάτρας-ΑΕ Λάρισας Μπίκας-Τσαχάκης-Καλογερόπουλος Φ. (Κωστής)
Ψυχικού 17:00 Ψυχικό-Χολαργός Καλδίρης-Ζακεστίδης-Μηλαπίδης (Ντάβαρης) 
Π. Σαλπέας 17:00 Εθνικός-Δούκας Καραβίτης-Γιακείμη-Ορφανός Ι. (Παλάτος)
ΔΑΚ Λευκάδας 17:00 Δόξα Λευκάδας-Περιστέρι Παναγιώτου-Βαρδάλος-Δημόπουλος (Κανελλόπουλος)
ΕΑΚ Παπάγου 17:00 Παπάγου-Αρκαδικός Τσούνας-Παγώνης-Ξέρας (Τεφτίκης)
Καρδίτσας 17:00 Καρδίτσα-Ερμής Αγιάς Πουρσανίδης Κ.-Συμεωνίδης-Λόρτος (Τέγα)
Υμηττού 18:30 Αμύντας-Ηρακλής Παντελίδης-Κατραχούρας-Αναστόπουλος Α. (Ορφανός)

Β’ Εθνική Ανδρών

Κυριακή19 Νοεμβρίου

1ος Όμιλος

Κω 16:00 Ιπποκράτης-Διαγόρας Δρ.: Καρακάσης-Νάστος
Δ. Βικέλας 17:00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-ΕΦΑΟ Ζωγράφου: Παπαφωτίου-Πλιάκας (Δούκας)
Στ. Καλαϊτζής 17:00 Πανερυθραϊκός-ΓΣ Μάνδρας: Μπούκας-Μαραμης (Λημνιάτης)
Γ. Γεννηματάς 17:00 Πρωτέας Β.-Ηράκλειο: Λιότσος-Σταθόπουλος (Ηπιώτης)
ΔΑΚ Κορίνθου 17:00 ΚΑΟ Κορίνθου-Παγκράτι: Μαντήλας-Μαγκάφας (Μαυρατζας)
2ο Ελευσίνας 17:00 Πανελευσινιακός-Δάφνη Δ.:  Διμπινούδης-Τσολάκος (Ζώης)
ΔΑΚ Ν. Σμύρνης 19:00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Κορωπί: Μαγκουνής-Πολυχρόνης (Μουζάκης Στ.)
ΔΑΚ Ν. Νίκαιας 19:00 Ιωνικός Νίκαιας-Τρίτων: Θεοδωρόπουλος-Ορφανός Εμμ. (Καρούσης)

2ος Όμιλος

ΔΑΚ Μεσολογγίου 17:00 Χαρίλαος Τρικούπης-Ανατόλια: Κυριακόπουλος-Κοτσίρης (Μάρκου)
ΔΑΚ Χαλκηδόνας 17:00 Χαλκηδόνα-Μαχητές Δόξας Πεύκων: Θεοδώρου-Τσιρτσιμάλης (Παραλικίδης)
Αρναίας 17:00 Στρατώνι-Ερμής Λαγκαδά: Καλογερόπουλος Λ.-Γερακίνης (Παπαγεωργίου)
Φαρσάλων 17:00 Φάρσαλα-Ίκαροι Σερρών: Σιμητόπουλος-Κοϊμτζόγλου (Αγορογιάννης)
Γέφυρας 17:00 Γέφυρα-Τιτάνες Παλαμά: Παπαδόπουλος Θ.-Ντόγκας (Τσιομπάνος)
Ν. Μουδανιών 17:00 Ευρώπη Πευκ.-Ασπίς Ξάνθης: Φουτζήλας-Γαζέτας (Πολυχρονίδης)
ΔΑΚ Κοζάνης 17:00 Ελίμεια-Καβάλα: Ευφραιμίδης-Παπαγερίδης (Βοντζας)

Γ’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος Νότου

Κυριακή 19 Νοεμβρίου

Μελισσίων 17:00 ΚΑΟ Μελισσίων-ΑΟ Ναυπλίου: Μπανασάκης-Καρανικόλα Αλ. (Φαλούκας)
Β’ Κλ. Ιλίου 17:00 Ένωση Ιλίου-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας: Αντωνιάδης-Τεφτίκης (Ζερβούδης)
ΚΓ Λεχαίου 17:00 Ολυμπιάδα ΑΣ Λεχ.-ΕΑ Πατρών: Λαζαρίδης-Τηγάνης (Ζάρκος)
Κ. Αχαΐας 17:00 Αχαγιά 82-Κεραυνός Αιγίου: Κωνσταντινίδης-Καμήτσος (Ρόζης)
Απόλλωνα 17:00 Απόλλων Σμύρνης-Καλαμάτα 1980: Χρηστινάκης-Καρανικόλα Ελ. (Παππάς)
Π. Αλεξιώτισσας 17:00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Γλαύκος: Τσακαλογιάννης-Καρπάνος (Θοδωρόπουλος)
Ακράτας 17:00 ΑΟ Ακράτα-ΚΑΠ: Κουτσοδήμος-Τσιμπούρης (Κοκορδάτος)

2ος Όμιλος Νότου

Κυριακή 19 Νοεμβρίου

Κοκκινιάς 3ο ΓΕΛ 15:30 Νίκη Αμαρουσίου-Βούρειος Χίου: Λαμπίρης-Μαρινάκης (Ζερδεβάς)
Χαλκιά-Αναστασιάδη 16:00 ΑΕΕ Παναγίτσας-ΑΟΚ Χανιά: Σπυρόπουλος-Κοτσώνης (Δημητριάδης)
Βαρδινογιάννειο 17:00 ΟΦΗ-ΑΕ Πεντέλης: Κοτσιμος-Γεράνιος (Μαχαιριανάκης)
Χαλκιοπούλειο 17:00 Έσπερος Λαμίας-Άρης Νίκαιας: Τσουμαχίδης-Αβραμίδου (Μόρφη Γιούλα)
Σχηματαρίου 17:00 Ερμής Σχηματαρίου-ΑΣ Λοκρός: Χρηστίδης Ηλ.-Σκαλτσης (Χριστοδούλου Γ.)

Τετάρτη 6 Δεκεμβρίου

Πετρούπολης 19:00 Άρης Πετρούπολης-Έσπερος: Λύρας-Αθανασόπουλος (Παπαδόπουλος)

1ος Όμιλος Βορρά

Κυριακή 19 Νοεμβρίου

ΔΑΚ Πτολεμαΐδας 17:00 ΑΠΣ Πτολεμαΐδα-Νικόπολη Πρέβεζας: Τσούλης-Κουκουλεκίδης (Μπαταούλα)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17:00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΚΕ Φαίακας: Σιταρίδης-Λουλουδιάδης (Χαραλάμπης)
ΔΑΚ Αγρινίου 17:00 ΓΕ Αγρινίου-Φίλιππος Βέροιας: Λογοθέτης-Μπακετέα (Μπέστιας)
Πολυκάστρου Κιλκίς 17:00 ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακ.-Νίκη Βόλου: Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Ελευθεριάδης Παντ.)
ΔΑΚ Δ. Βικέλας 17:00 ΑΟΚ Βέροιας-Πρωτέας Γρεβενών: Εκίζογλου-Λαδάς (Μελανίδης)
ΔΑΚ Περαίας 17:00 ΑΣΑΑ Ζέφυρος-Ιωνικός Ιωνίας: Παπαθανασίου-Αγραφιώτης Γρ. (Δέλλας)

2ος Όμιλος Βορρά

Κυριακή 19 Νοεμβρίου

Μαντουλίδη 18:00 Μαντουλίδης-Κένταυρος Καλ.: Καρακώστας-Γεωργούλης (Λαδενης)
ΔΑΚ Ευόσμου 18:00 Αίας Ευόσμου-ΧΑΝΘ: Τζιοπάνος Γ.-Πετανίδου (Φωτιάδης)
ΔΑΚ Κομοτηνής 18:00 ΑΕ Κομοτηνής-ΑΣ Αστέρας Σίνδου: Ελευθεριάδης Πλ.-Παπαγεωργίου (Γκουρτζελίδης)
ΔΑΚ Ελευθερούπολη 18:00 ΓΣ Ελευθερούπολης-ΑΟ Πολύγυρου: Παπαδόπουλος Χ.-Αργαφιώτης Ιωαν. (Μπρίγκος)
Μακεδονικού 18:00 Μακεδονικός-ΓΑΣ Κομοτηνή: Παζόλης-Λελούδας (Αστρεινίδης)
Ν. Σκοπού Σερρών 18:00 Ορφέας Ν. Σκοπού-ΠΣ Ευκαρπίας: Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Γιαβρής)
ΔΑΚ Καλαμαριάς 18:00 Απόλλων Καλαμαριάς-ΜΕΝΤ: Γραικός-Πράττος (Παπαδόπουλος Ν.)

Α1 Γυναικών

Παρασκευή 17 Νοεμβρίου

Γ. Γεννηματάς 21:00 Πρωτέας Β.-Αθηναϊκός: Παυλόπουλος-Πόντας (Μπεσκάκη)

Σάββατο 18 Νοεμβρίου

Π. Γιαννακόπουλος 14:00 Παναθηναϊκός-Δάφνη Αγ. Δημητρίου: Αναστασίου-Αργυρούδης (Σταύρου)
ΔΑΚ Γλυφάδας 14:30 Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ: Μαριγλή-Ρίζος (Γολεγού)

Κυριακή 19 Νοεμβρίου

ΔΑΚ Λευκάδας 13:00 Νίκη Λευκάδας-Φάρος Κερατσινίου: Τσιαπλής-Κατωτικίδης (Κανελλόπουλος)
Επταπύργιου 14:00 Παναθλητικός Συκεών-Πανιώνιος: Δημάδης-Μπακάλης (Ανδρίτσος)
Εσπέρου 14:00 Εσπερίδες Καλλιθέας-Ολυμπιακός Βόλου: Κρεσταινίτης-Ντάνος (Μπουρνάς)

Α2 Γυναικών

Όμιλος Νότου

Σάββατο 18 Νοεμβρίου

Κλαδισού 17:00 ΑΟ Χανίων-Σπόρτιγκ: Χαϊνά-Καραμπιτσάκος (Πετράκης Ν.)

Κυριακή 19 Νοεμβρίου

Ζωγράφου 12:00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΠΑΣ Ανταγόρας Κω: Χουγιάζος-Ξυλάς (Πετράκης Μιχ.)
Α’ Κλ. Ηλιούπολης 12:00 ΓΣ Ηλιούπολης-ΚΑΟ Μελισσίων: Νερομυλιώτης-Μελισσάρης (Σταματόπουλος)
Μοσχάτου 12:00 Ελευθερία Μοσχάτου-ΑΟ Προφήτη Ηλία: Μαρτινάκος-Τούσης (Δραμεσιώτης)
Πετρούπολης 15:00 Άρης Πετρούπολης-ΓΣ Αγ. Παρασκευής: Σκουλαρίκης-Βελέτζας (Παπαδόπουλος Στ.)
Καλυβίων 18:30 ΓΑΣ Καλυβίων-Κρόνος Αγ. Δημητρίου: Λαζόγκα-Κομιανός (Τζουβάρας)

Όμιλος Βορρά

Κυριακή 19 Νοεμβρίου

Δ. Κραχτίδης 12:00 Τιτάνες Δράμας-ΑΕ Πυλαίας: Καλέσης-Χρυσάφης (Στουπίδης)
Χ. Χριστοδούλου 13:00 Ασπίς Ξάνθης-Αναγέννηση Ν. Ρυσίου: Θεοδωρίδης-Παπανικολάου (Σαλικίδης)
ΔΑΚ Σερρών 13:00 Πανσερραϊκός-Απόλλων Καλαμαριάς: Κολοκυθάς-Λάλλα (Γιαβρής)
ΕΑΚ Σταυρούπολης 13:30 ΕΟ Σταυρούπολης-ΑΠ Ναύαρχος Βότσης: Πλατέλα-Σελεβος (Αχταρίδης)
Αγ. Θωμά Λαρ. 14:00 Ολύμπια Λάρισας-Πιερικός Αρχέλαος: Μπάρδας-Τσάλλας (Μπεκιάρης)

Ιβανώφειο 14:00 Ηρακλής-Άρης Θεσσαλονίκης: Δέλλας-Μαλτέσιος (Σακελλαρίου) 

Δεν υπάρχουν σχόλια :