Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
19:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ
ΚΑΣΟΛΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ελευθεράκου, Ντούλια, Παπαδόπουλος Κ
21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ. ~ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ
ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ταμπάκης, Πασχαλίδου, Παπαθανασίου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
19:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Λάσπα, Γιατσίδου, Δαουλτζής
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΦΛΟΓΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου, Α., Παραδείση, Κούδας
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ
ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Π., Αναστασιάδου, Ηλιάσκος
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ.
ΣΠΟΥΜΠΟΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τσάκλη ,Παπαθανασίου, Πασχαλίδου
Προκριματική φάση
ΕΦΗΒΩΝ
17:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΔΕΛΛΑΣ
νέο Γραμματεία: Βουδούρης, Βασιλείου
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ,
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Παληογιάννη, Καραγεωργόπουλος
17:30 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΧΑΝΘ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Ράμπαντι
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
ΑΣ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Χρηστίδης
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΡΑΠΤΗΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Ουσταμπασίδου
17:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ,
ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γκανάλας, Παπαθανασίου
20:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία:
Κωστής, Κοέν
18:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Κόνιαλη
17:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Μπεκιάρης, Ανανιάδης
14:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ,
ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι
20:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ.
ΜΑΣ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μαρβάκη Ι., Χαλκίδης
20:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία:
Σαμαρά, Σαράφης
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΔΕΚΑ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ,
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου
19:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΦΛΟΓΑΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Κόντος, Κωτσόβολος
20:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ.
ΜΠΪΟΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Κατρακυλίδου, Ιακωβίδου
15:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ Α.Ο.Ε.Α.
ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία:
Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α
21:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Ντάγκας, Τασιώνα
16:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β., Τσιρακίδου
18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ,
ΧΟΝΔΟΓΙΩΡΓΗΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Σακαλής
14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΠΗΓΑΣΟΣ '24
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Παπαδόπουλος Μ
16:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ.,
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Καραγεωργόπουλος, Παληογιάννη
14:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ Ε.Α.Α.Θ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΕΝΗΣ,
ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Λιούτσιας
15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Ιωαννίδης
19:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
ΤΣΟΥΛΗΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Ντουβαλέτης
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΔΗΜΟΥ,
ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης
Προκριματική φάση
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
12:15 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ
ΤΕΓΟΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ
Γραμματεία: Κράντα, Μιχαηλίδου Γ
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ Ε.Ο.Σ. ΚΟΥΣΗΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Φωστηρίδου
18:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ,
ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Σακάρογλου, Κεχαγιάς
19:45 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ,
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Μπουρνάς
19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΔΗΜΟΥ,
ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Αρβανιτίδης
19:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΜΕΝΤ KOZDROWSKA,
ΜΑΡΤΗΣ
Γραμματεία: Τερζίδης, Αστερνός
14:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.
ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Κωστοπούλου
09:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΔΑΣΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Σκαλιστής
Προκριματική φάση
ΠΑΙΔΩΝ
13:30 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Αναστασιάδου, Ηλιάσκος
TΟΥΡΝΟΥΑ
ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2004
08:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΝΑΤΟΛΗ ~ ΚΕΝΤΡΟ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ,
ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
10:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΔΥΣΗ ~ ΒΟΡΡΑΣ ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Γιαγλής, Βουζούκου
0 Σχόλια