subito

21 Μαΐ 2017

Το σημερινό πρόγραμμα στις Εθνικές κατηγορίες

Παιχνίδια για την τελευταία αγωνιστική της Β΄ και της Γ΄ Εθνικής διεξάγονται σήμερα. Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Β’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Γιακείμη-Αντωνίου (Μαυρουδής)
Α. Παπανδρέου 17.00 Περιστέρι-Μανδραϊκός Παπαθανασίου-Αυγερινός (Σταύρου)
Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Β.-Παπάγου Πόντας-Πλιάκας (Ντίνος)
Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-Τρίτων Παπαφωτίου-Ισιγώνης (Πετράκης)
Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Κορωπί Μπούκας-Καλογριάς (Κορασίδης)
Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Ιωνικός Ν. Χρηστίδης Π.-Λαζόγκα (Τζουβάρας)
Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕΝΚ – Εργοτέλης Κοτσίμπος-Χουγιάζος (Παππάς)
2ο Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-Μαρούσι Μαραμής-Αντωνιάδης (Τεφτίκης)

2ος Όμιλος

ΔΑΚ Καστοριάς 17.00 Καστοριά-Πιερικός Αρχέλαος Φούτζηλας-Πετανίδου (Βόντζας)
Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Καρδίτσα Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ. (Πολυχρονίδης)
ΔΑΚ Μεσολογγίου 17.00 Χαρίλαος Τρικούπης-Στρατώνι Τσακαλογιάννης-Μακρόπουλος (Πίγκας)
Μ. Τσίκινας 17.00 ΧΑΝΘ-Ασπίς Ξάνθης Τσιαπλής-Σαρακενίδης (Φωτιάδης)
Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Αγρίνιο Δημάδης-Ελευθεριάδης (Κασαπίδης)
Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Πολύγυρος Μελανίδης-Ντόγκας (Αστρεινίδης)
ΔΑΚ Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Ευρώπη Πευκοχωρίου Τσουμαχίδης-Δολγυρας (Μήτσιου)

Γ’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος (30η αγωνιστική)

1ο Δ. Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δ.-ΚΑΟ Κορίνθου Κώτσου-Αλεβίζος (Ευστρατίου)
Τέντας 17.00 Καλαμάτα-Άρης Πετρούπολης Καρακάσης-Κωνσταντινίδου (Γιαλικάρης)
Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Κεραυνός Αιγίου Λογοθέτης-Τσαούσογλου (Ρόζης)
Ακράτας 17.00 Ακράτα-Πορφύρας Ασημακάκη-Λεκατσάς (Κωστής)
Ερμιόνης 17.00 Ερμιόνη-Αχαγιά 82 Δελαγραμμάτικας-Σκουλαρίκης (Ζάρκος)
Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Έσπερος ΑΟΠΑ Μαραγκάκης-Κατσαπρακάκης (Ζερβούδης)
Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Ίκαρος Καλλιθέας Τσαχάκης-Ορφανός Ιορ. (Κουλούρης)

2ος Όμιλος

Θήρας 12.00 Σαντορίνη-Λοκρός Αταλάντης Νάστος-Ρίζος
Βαρδιονογιάννειο 11.30 ΟΦΗ-Ιπποκράτης Κω Τσάτσης-Σιδερης (Σαϊτάκης)
ΔΑΚ Νίκαιας 17.00 Άρης Νίκαιας-Νίκη Αμαρουσίου Μηλαπίδης-Πολυχρόνης (Σταματόπουλος)
Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας-Πεντέλη Κοτσώνης-Τζίμης (Ντάβαρης)

3ος Όμιλος

ΔΑΚ Φλώρινας 15.00 Αριστοτέλης Φλ.-Απόλλων Καλ. Λελούδας-Γεωργούλης (Μπαταούλα)
Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη-Μελίκη Κατωτικίδης-Τσιρόγλου (Κανελλόπουλος)
Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα-Ελίμεια Τζίμα-Τζιοπάνος Ν. (Γκουντελιάς)
ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι-Αιγινιακός Λουλουδιάδης-Γρεκός (Κηπουρίδης)
ΔΑΚ Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Πρωτέας Γρεβενών Εκιζογλου-Καλέσης (Καυχίτσας)

4ος Όμιλος

Ποταμουδιών 18.00 Αστέρας Καβάλας-Μακεδονικός Παπαγεωργίου-Παπανικολάου Ι. (Μπρίγκος)
Χαλκηδόνας 18.00 Χαλκηδόνα-Ιωνικός Ιωνίας Τσοκόλης-Καρκαλέτσης (Σακελαρίου)
Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Ορφέας Ν. Σκοπού Ντούρας-Ρούτσιος (Γκουρτζελίδης)
Νεάπολης Θ. 18.00 Νεάπολη-Ν. Μουδανιά Γιαννούλης Αναστ.-Χατζηκώστας (Παπαδόπουλος Ν.)
Επταπυργίου 18.00 Παναθλητικός-Αν. Ακτής Ζέφυρος 02 Κοϊμτζόγλου-Δαμίγος (Παπαγεωργίου)
ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σ.-Κομοτηνή Σιμητόπουλος –Θεοδώρου (Δροσόπουλος)
Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Αγ. Βαρβάρα Πεντ. Χρυσάφης-Θωμόπουλος (Βαφείδης)


Δεν υπάρχουν σχόλια :