subito

23 Απρ 2017

Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ


Τα τουρνουά μίνι αγοριών και κοριτσιών ξεχωρίζουν από τα σημερινά παιχνίδια της ΕΚΑΣΘ που είναι τα εξής:


Β΄ΦΑΣΗ Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

17:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
  Γραμματεία:  Κουκουβίνου, Τσιρακίδου, Μπέλλου Β
21:00 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.  ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ., ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ
  Γραμματεία:  Κιλαζίδου, Σκαλιστής, Κουκουβίνου

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

18:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Γκανάλας, Ιωαννίδης, Κοέν

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

19:30 25ο Δημ.Σχολείο ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΣΚ ~ Π.Α.Ο.Δ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
  Γραμματεία:  Γεωργιάδου, Τσολακίδης, Δαγδηλέλη
21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΨΩΜΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι., Κεχαγιάς
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α., Σακαλής
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ~ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Π., Κωνσταντίνου, Χατζέλης
20:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ~ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΘΕΟΛΟΓΗΣ
  Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη, Ακριτίδης, Μαρβάκη Σ.
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Α.Θ. ~ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ε. ΤΣΟΥΛΗΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
  Γραμματεία:  Κουγιουμτζόγλου Γ., Κουγιουμτζόγλου Α., Σκαλιστής
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ.  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Ευθυμίου Γ., Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Κοκκινά, Πασχαλίδου, Βασιλείου
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ.ΑΣ ΨΑΡΡΑΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Σαλιμπασόγλου, Μούστος, Παπαδόπουλος Μ.

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ φάση ΠΑΙΔΩΝ

16:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ  ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ
  Γραμματεία:  Γούτη, Μισιρλόγλου, Ηλιάσκος
19:30 11ο ΔΗΜ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ  ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΑΣ
ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Γαλάνη Π., Πισκιούλης, Βαρυτιμίδης
18:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
 ΝEO Γραμματεία:  Γιαγλής, Βουζούκου, Ράμπαντι
16:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Βουλώνη, Σταματογιάννης, Καραγεωργόπουλος
13:00 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ ΠΑΟΚ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΔΕΛΛΑΣ
  Γραμματεία:  Σαλιμπασόγλου, Μούστος, Κούλλιας
17:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Σφεϊκου, Χ#ιωάννου, Μπουρνάς

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

16:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
  Γραμματεία:  Λαζόγλου

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ

17:30 11 ΔΗΜ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 1 ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 1 ΚΟΥΣΗΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Βαρυτιμίδης
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1 ΚΑΣΟΛΗΣ, ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
  Γραμματεία:  Ανανιάδης
13:30 Χ.Α.Ν.Θ.  Χ.Α.Ν.Θ 1 ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΡΑΠΤΗΣ
 παλιό Γραμματεία:  Αστερνός
11:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΙΑΣ 1 ΜΟΣΧΑΣ
  Γραμματεία:  Ντουβαλέτης
19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 1 ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΨΑΡΡΑΣ 
  Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Χ
12:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ
  Γραμματεία:  Κόνιαλη 
10:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι.
16:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
  Γραμματεία:  Τζήκα
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΜΠΑΡΓΙΩΤΗΣ
  Γραμματεία:  Ιακωβίδου
12:15 Ε.Κ.Ο. ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΧΑΤΖΙΔΟΥ
  Γραμματεία:  Χρηστίδης
10:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 1 ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΜΙΜΗΚΟΣ 
  Γραμματεία:  Κουκουτζέλης
16:00 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Κράντα
16:15 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ΤΕΓΟΣ
  Γραμματεία:  Κόντος
10:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
  Γραμματεία:  Κόνιαλη
14:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 1 ΤΖΕΚΑΚΗΣ
  Γραμματεία:  Φωστηρίδου
14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Γρούτα
10:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΟΚ 2 ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ 
  Γραμματεία:  Δήμας
08:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ~ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΔΑΣΚΑΛΟΥ
  Γραμματεία:  Μπέλλου Β
09:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 1 ΜΑΓΗ, ΑΝΤΩΝΟΥΔΗ
  Γραμματεία:  Σφεϊκου 
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 2 ΜΟΣΧΑΣ, ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ
  Γραμματεία:  Παπαδόπουλος Μ
10:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ 3 ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  Γραμματεία:  Κοέν
13:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν.ΒΟΤΣΗΣ 1 ~ ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Βασιλείου
13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΜΟΣΧΑΣ
  Γραμματεία:  Αρβανιτίδης
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΜΟΣΧΑΣ
  Γραμματεία:  Ζηδιανάκης
20:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΔΗΜΟΥ, ΦΙΛΛΙΟΣ
  Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Χ
11:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΤΣΑΝΤΑΛΗ
  Γραμματεία:  Ζαφειριάδου Ν.
17:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΚΑΣΟΛΗΣ
  Γραμματεία:  Ντεράκη
11:00 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΤΡΑΚΑΣ
  Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Γ
14:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗ 2 ΤΡΑΚΑΣ
  Γραμματεία:  Κολοκυθάς
12:30 ΞΥΛΑΔΙΚΑ Ε.Α.Α.Θ. ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
  Γραμματεία:  Σακαρόγλου
15:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΚΑΡΑΒΑΣ
  Γραμματεία:  Καλπακίδου
08:15 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 3 ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ
  Γραμματεία:  Λεονταρά
13:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 ΒΑΪΤΣΗΣ
  Γραμματεία:  Σωτηριάδου
16:30 25ο Δημ.Σχολείο ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 3 ~ Χ.Α.Ν.Θ 2 ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
  Γραμματεία:  Παληογιάννη 
12:30 ΘΥΡΑ 1 Χαριλάου ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
  Γραμματεία:  Κωστοπούλου
11:30 25ο Δημ.Σχολείο ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΠΗΓΑΣΟΣ '24 ΒΑΪΤΣΗΣ, ΣΑΒΒΑΚΗΣ
  Γραμματεία:  Κιλαζίδου
14:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ Μ.Ε.Ν.Τ 1 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
  Γραμματεία:  Λαζόγλου
13:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΒΑΙΤΣΗΣ, ΔΑΣΚΑΛΟΥ
  Γραμματεία:  Ντάγκας
08:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ  ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 παλιό Γραμματεία:  Ιωαννίδης
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ
  Γραμματεία:  Σκαλιστής
12:45 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 2 ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΚΑΡΜΠΑ, ΦΙΛΛΙΟΣ
  Γραμματεία:  Μπέλλου Β
12:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΕΤΟΙ ΚΙΛΚΙΣ ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2 ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Βασιλείου
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΤΕΓΟΣ, ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ
  Γραμματεία:  Παπαδόπουλος Μ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

18:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
  Γραμματεία:  Ντουβαλέτης
11:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
  Γραμματεία:  Σωτηριάδου
11:45 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
  Γραμματεία:  Δαγδηλέλη
13:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΚΑΡΑΒΑΣ

  Γραμματεία:  Κεχαγιάς

Δεν υπάρχουν σχόλια :