subito

9 Απρ 2017

Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

Τα τουρνουά μίνι αγοριών και κοριτσιών ξεχωρίζουν από τα σημερινά παιχνίδια της ΕΚΑΣΘ που είναι τα εξής:

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

20:00 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Παρμακίδης, Κωτσόβολος, Ακριτίδης
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΤΕΓΟΣ
  Γραμματεία:  Αναστασιάδου, Ηλιάσκος, Αλεξανδρόπουλος
15:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. ~ ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ. ΜΓΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
  Γραμματεία:  Κοκκινά, Τερζίδης, Καρατζιώτης
19:20 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ~ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
  Γραμματεία:  Ευθυμίου Γ., Ευθυμίου Α., Αρβανιτίδης
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 AΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ. ~ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Σωτηριάδου, Δήμας, Παπαδόπουλος Μ.
21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Πασχαλίδου, Τουκμενίδου, Βουλώνη

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΜΑΓΗ
  Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Π., Στεφανίδου, Τσακαλάκης
19:30 25ο Δημ.Σχολείο ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Σ.Κ. ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΛΟΛΙ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
  Γραμματεία:  Τσολακίδης, Καρατζιώτης, Κουκουβίνου
21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΛΑΣΠΑ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
  Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη, Κουκουτζέλης, Χαλκίδης
21:20 ΦΟΙΝΙΚΑ Π.Α.Ο.Δ. ~ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
  Γραμματεία:  Ευθυμίου Γ., Ευθυμίου Α., Αρβανιτίδης
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΨΑΡΡΑΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
  Γραμματεία:  Μπενάκη Α., Γιαγλής, Βουζούκου
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
  Γραμματεία:  Μπενάκη Ν., Κοέν, Κωστής

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ΄ φάση ΠΑΙΔΩΝ

17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ  ~ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Τζήκα, Ζαφειριάδου Ν., Σακάρογλου
17:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΑΣ ΠΑΟΚ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ
  Γραμματεία:  Σωτηριάδου, Πασχαλίδου, Παπαδόπουλος Μ.
20:15 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
  Γραμματεία:  Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής, Ράμπαντι
19:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ~ Χ.Α.Ν.Θ.  ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ., ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Σκαλιστής, Προεστού, Τασιώνα

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ

12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 ΔΗΜΟΥ, ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ
  Γραμματεία:  Ντουβαλέτης, 
08:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΙΑΣ 1 ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 1 ΜΠΟΝΟΣ, ΣΑΒΒΑΚΗΣ
  Γραμματεία:  Σκαλιστής 
10:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ICBS 2009 ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Σταματογιάννης
09:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ 1 ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΡΑΠΤΗΣ
  Γραμματεία:  Μπέλλου Β
13:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1 ~ ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
 παλιό Γραμματεία:  Ιωαννίδης
10:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΟΚ 1 ~ Χ.Α.Ν.Θ 1 ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΦΙΛΛΙΟΣ
  Γραμματεία:  Βασιλείου
15:30 Ε.Κ.Ο. ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 2 ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΣΠΑΝΟΣ
  Γραμματεία:  Σακάρογλου
16:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΟΥ
  Γραμματεία:  Τζήκα 
11:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 ΚΑΣΟΛΗΣ, ΚΩΤΤΗΣ
  Γραμματεία:  Ποντίκη Α.
13:30 ΑΞΙΟΥ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΜΑΡΟΣ
  Γραμματεία:  Κόνιαλη
15:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Δαγδηλέλη
10:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΚΟΥΣΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π.
  Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι.
11:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 1 ~ Β.Α.Ο. ΜΙΜΗΚΟΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
  Γραμματεία:  Κεχαγιάς
09:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΜΗΡΤΣΙΟΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Χατζέλης
15:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
  Γραμματεία:  Καλπακίδου
11:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ~ ΝΕΑΠΟΛΗ 1 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΟΥ
  Γραμματεία:  Ιακωβίδου
13:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Βουζούκου
08:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΠΑΟΚ 2 ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΚΟΛΙΟΣ
  Γραμματεία:  Βασιλείου
16:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Τσιουμλέκης
12:45 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 1 ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ
  Γραμματεία:  Χ#ιωάννου
14:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΤΡΑΚΑΣ
  Γραμματεία:  Σακαλής
18:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΠΑΟΚ 3 ΨΑΡΡΑΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
  Γραμματεία:  Ζηδιανάκης
15:15 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 1 ΔΗΜΟΥ
  Γραμματεία:  Κοέν
20:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΔΗΜΟΥ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Χ
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΛΟΛΙ 
  Γραμματεία:  Σταματογιάννης
19:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 2 ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΨΑΡΡΑΣ, ΠΑΛΑΣΚΑΣ
  Γραμματεία:  Ζηδιανάκης
19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΔΗΜΟΥ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Χ
18:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ Ε.Α.Α.Θ. ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
  Γραμματεία:  Τόλιου
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΚΑΤΑΒΑΙΝΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ 
  Γραμματεία:  Τόλιου
14:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΤΡΑΚΑΣ, ΚΩΤΤΗΣ
  Γραμματεία:  Γαλάνη Π
14:15 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΒΑΪΤΣΗΣ
  Γραμματεία:  Μισιρλόγλου
10:15 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΗΓΑΣΟΣ '24 ~ Μ.Ε.Ν.Τ 2 ΚΑΡΑΒΑΣ, ΑΝΔΡΕΟΥ
  Γραμματεία:  Κωστοπούλου
09:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 3 ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ
  Γραμματεία:  Αστερνός
12:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 3 ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΔΑΣΚΑΛΟΥ
  Γραμματεία:  Κιλαζίδου
15:30 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ 2 ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΟΥΒΗΣ
  Γραμματεία:  Στεφανίδου
16:00 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΜΑΚΟΓΛΟΥ
  Γραμματεία:  Κόντος
14:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 2 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ
  Γραμματεία:  Χ#ιωάννου
09:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΣΕΛΕΒΟΣ
  Γραμματεία:  Ράμπαντι
11:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΚΟΡΣΑΒΒΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Βασιλείου
08:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
 ΠΑΛΙΟ Γραμματεία:  Γκανάλας
14:00 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Σακαλής

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

16:45 25ο Δήμ.Σχολειο ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ
  Γραμματεία:  Σκαλιστής
10:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΟΥΔΗ
  Γραμματεία:  Μπέλλου Β
12:15 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Δαγδηλέλη
16:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΔΗΜΟΥ
  Γραμματεία:  Κοέν
10:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΒΑΣΑΪΤΗΣ
  Γραμματεία:  Καλογιαννίδης
16:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΤΖΕΛΛΑ
  Γραμματεία:  Καραγεωργόπουλος
16:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ  ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
  Γραμματεία:  Καλπακίδου
15:45 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ  Α.Ο.Ε.Α. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
  Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Γ
08:45 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ Ε.Ο.Σ. ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΜΠΑΡΓΙΩΤΗΣ
  Γραμματεία:  Γαλάνη Π

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

19:00 11o ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 3 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΟΥ
  Γραμματεία:  Σακαλής

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

18:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ  ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ

 παλιό Γραμματεία:  Ιωαννίδης

Δεν υπάρχουν σχόλια :