Athlenda

1 Απρ 2017

Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

Τα τουρνουά παμπαίδων και παγκορασίδων ξεχωρίζουν από τα σημερινά παιχνίδια της ΕΚΑΣΘ που είναι τα εξής:

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Δ.Ε.Η. Π.Α.Σ.Π. ~ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
  Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Π., Αναστασιάδου, Ηλιάσκος
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α.
  Γραμματεία:  Σωτηριάδου, Δήμας, Παπαδόπουλος Μ

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΨΩΜΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Παρμακίδης, Καραμπουρνιώτη, Κωτσόβολος

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

18:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ
  Γραμματεία:  Άντωγλου
14:45 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ Ε.Ο.Σ. ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι
16:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.  ΤΡΑΚΑΣ
  Γραμματεία:  Κεχαγιάς
18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Γαλάνη Π.
16:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΒΛΑΣΤΟΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
  Γραμματεία:  Ντουβαλέτης
19:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΑΝΔΡΕΟΥ
  Γραμματεία:  Καρατζιώτης

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

08:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 2 ~ ICBS 2009 ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΜΠΑΡΓΙΩΤΗΣ
  Γραμματεία:  Διμπιτούζης Α.
15:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ΒΑΙΤΣΗΣ, ΒΑΣΑΪΤΗΣ
  Γραμματεία:  Γιοβανούδα
10:00 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ 1 ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΚΑΡΑΒΑΣ, ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ
  Γραμματεία:  Διμπιτούζης Π
11:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ~ ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΜΠΟΝΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 
  Γραμματεία:  Λιούτσιας
15:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ  ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
 παλιό Γραμματεία:  Ζηδιανάκης
17:30 Π.Α.Ο.Κ. Βοηθιτικό ΠΑΟΚ 1 ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΜΗΡΤΣΙΟΣ
  Γραμματεία:  Βουλώνη
13:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ  ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1 ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
 παλιό Γραμματεία:  Ζηδιανάκης
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΚΩΤΤΗΣ
  Γραμματεία:  Φωστηρίδου
20:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ΚΑΣΟΛΗΣ
  Γραμματεία:  Κωνσταντίνου
17:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1 ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
  Γραμματεία:  Κόνιαλη
13:30 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 1 ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Κόνιαλη
16:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΑΘΛΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ
  Γραμματεία:  Κολοκυθάς
17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΒΑΪΤΣΗΣ, ΠΑΛΑΣΚΑΣ
  Γραμματεία:  Αστερνός
13:20 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΣΠΑΝΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
  Γραμματεία:  Ιωαννίδης
14:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 1 ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Γούτη
15:05 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ~ ΜΕΝΤ ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΜΑΚΟΓΛΟΥ
  Γραμματεία:  Βαρυτιμίδης
09:45 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΣΠΑΝΟΣ
  Γραμματεία:  Κωστοπούλου
15:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΠΑΟΚ 2 ΜΗΡΤΣΙΟΣ, ΦΙΛΙΟΣ
  Γραμματεία:  Διαμαντουπούλου Χ.
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΑΖΑΣ
  Γραμματεία:  Σαλιμπασόγλου
09:45 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν.ΒΟΤΣΗΣ 1 ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΔΑΣΚΑΛΟΥ 
  Γραμματεία:  Ράμπαντι
17:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 ΑΖΑΣ
  Γραμματεία:  Τουκμενίδου
09:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΜΑΓΗ
  Γραμματεία:  Ζαφειριάδου Ν
11:30 25ο Δημ.Σχολείο ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 3 ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗΣ, ΡΑΠΤΗΣ 
  Γραμματεία:  Μπέλλου Β.
08:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΛΑΣΠΑ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ
  Γραμματεία:  Ταρπάγκου Α.
10:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ 3 ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΜΠΟΝΟΣ, ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ
  Γραμματεία:  Σκαλιστής
16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΨΑΡΡΑΣ, ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ
  Γραμματεία:  Αρβανιτίδης
11:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΔΑΣΚΑΛΟΥ 
  Γραμματεία:  Βουζούκου
19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΤΕΓΟΣ, ΚΟΡΣΑΒΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Κιλαζίδου
16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΑΡΕΤΣΟΥ 2 ΔΗΜΟΥ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Κούλλιας
14:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΒΛΑΣΤΟΣ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Ντουβαλέτης
16:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
  Γραμματεία:  Γαλάνη Π.
19:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
  Γραμματεία:  Μπεκιάρης
13:30 Ε.Κ.Ο. ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 3 ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 2 ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
  Γραμματεία:  Σακάρογλου
17:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
  Γραμματεία:  Ιακωβίδου
18:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 2 ΤΖΕΚΑΚΗΣ 
  Γραμματεία:  Ποντίκη Α
17:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΤΡΑΚΑΣ
  Γραμματεία:  Κεχαγιάς

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ

20:00 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ 1 ~ EΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΤΩΝΟΥΔΗ

  Γραμματεία:  Κουκουβίνου

Δεν υπάρχουν σχόλια :