subito

1 Απρ 2017

Το πρόγραμμα των αγώνων Κυριακής, Δευτέρας, Τρίτης και Τετάρτης στην ΕΚΑΣΘ

Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων Κυριακής, Δευτέρας, Τρίτης  και Τετάρτης  που είναι το εξής:

KYΡIAKH 2 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Σακελλαρίου, Χατζέλης, Αλεξανδρόπουλος
19:30 25ο Δημ.Σχολείο ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ~ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Μπέλλου Μ., Τσαλακίδης, Αλεβιζάτος
20:00 ΣΟΧΟΥ ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ. ΜΓΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ.
  Γραμματεία:  Σαμαρά, Νέδας, Τσιουμλέκης

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Ταρπάγκου Α., Κολοκυθάς, Σακαλής
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Π., Αναστασιάδου, Ηλιάσκος
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ~ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΜΑΓΗ
  Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη, Τόλιου, Σαραφοπούλου
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΠΌ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Σταματογιάννης, Δήμας, Χ#ιωάννου
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ε. ΛΟΛΙ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
  Γραμματεία:  Παπαθανασίου, Τερζίδης, Ντουβαλέτης
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΛΟΛΙ, ΤΕΓΟΣ
  Γραμματεία:  Τερζίδης, Σωτηριάδου, Παπαδόπουλος Μ
20:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΤΕΓΟΣ, ΔΗΜΟΥ
  Γραμματεία:  Ευθυμίου Γ., Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης

Γ΄ φάση ΠΑΙΔΩΝ

14:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΑΣ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
  Γραμματεία:  Ταρπάγκου Α., Παραδείση, Σακαλής
18:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΜΕΝΤ ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ., ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Ντάγκας, Τασιώνα, Προεστού
18:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Κοκκινά, Γιοβανούδα, Σκαλιστής
17:30 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΚΑΡΜΠΑ, ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
  Γραμματεία:  Γκανάλας, Μούστος, Βασιλείου
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ
  Γραμματεία:  Σφεϊκου, Πασχαλίδου, Κιλαζίδου
13:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ICBS 2009 ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ
  Γραμματεία:  Τουκμενίδου, Βουζούκου, Σιωζόπουλος
13:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΤΕΜΕΛΚΟΥ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ.
  Γραμματεία:  Τερζίδης, Σωτηριάδου, Παπαδόπουλος Μ

Β (β΄) φάση ΠΑΙΔΩΝ

18:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΧΑΝΘ ΤΕΜΕΛΚΟΥ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ.
  Γραμματεία:  Σταματογιάννης, Καραγεωργόπουλος
16:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
  Γραμματεία:  Μπέλλου Β., Ράμπαντι

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ

13:30 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ 1 ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 1 ΜΠΑΪΟΣ, ΤΖΕΛΛΑ
 παλιό Γραμματεία:  Κουκουβίνου
19:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 ~ ΠΑΟΚ 1 ΨΑΡΡΑΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
  Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Χ.
15:45 ΘΕΡΜΗΣ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 1 ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΚΑΡΜΠΑ, ΜΑΚΟΓΛΟΥ
  Γραμματεία:  Βασιλείου
11:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΙΑΣ 1 ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Τουκμενίδου 
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
  Γραμματεία:  Ανανιάδης
13:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΑΣ ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Ταρπάγκου Α.
12:15 Ε.Κ.Ο. ΕΛΛ.ΑΚΑΔ. ΚΑΛ 1 ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
  Γραμματεία:  Χατζέλης
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Στεφανίδου
10:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.  ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΤΩΝΟΥΔΗ
  Γραμματεία:  Κόνιαλη
16:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
  Γραμματεία:  Τζήκα
15:30 Ε.Κ.Ο. ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 2 ~ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
  Γραμματεία:  Χατζέλης
11:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΝΕΑΠΟΛΗ 1 ΜΑΓΗ, ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ
  Γραμματεία:  Ζαφειριάδου Ν.
13:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ  ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ΤΡΑΚΑΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι
11:45 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 1 ΜΙΜΗΚΟΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
  Γραμματεία:  Κούδας
09:30 ΙΩΝΙΑΣ Β.Α.Ο. ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΤΤΗΣ
  Γραμματεία:  Ποντίκη Α.,
14:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ~ ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΤΤΗΣ
  Γραμματεία:  Φωστηρίδου
08:45 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
  Γραμματεία:  Γαλάνη Π.
09:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ~ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΤΩΝΕΛΌΥ
  Γραμματεία:  Λιούτσιας
14:15 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
  Γραμματεία:  Δαουλτζής
09:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 1 ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
  Γραμματεία:  Αστερνός
16:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
  Γραμματεία:  Καλπακίδου
09:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΟΚ 2 ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2 ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Βουζούκου
10:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ 3 ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 2 ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Γιαγλής
12:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν.ΒΟΤΣΗΣ 1 ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΜΠΟΝΟΣ, ΚΟΛΙΟΣ
  Γραμματεία:  Σαλιμπασόγλου
15:15 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΔΗΜΟΥ, ΦΙΛΛΙΟΣ
  Γραμματεία:  Κοέν
11:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
  Γραμματεία:  Ντουβαλέτης
13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΔΟΥΒΗΣ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Ντουβαλέτης
11:30 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΨΩΜΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Γ.
15:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
  Γραμματεία:  Παπαδόπουλος Κ.
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 2 ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΒΑΣΑΪΤΗΣ
  Γραμματεία:  Κωτσόβολος
14:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
  Γραμματεία:  Καλπακίδου
15:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ ΓΡ
  Γραμματεία:  Ουσταμπασίδου
10:15 ΘΥΡΑ 1 Χαριλάου ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ~ Χ.Α.Ν.Θ 2 ΑΖΑΣ
  Γραμματεία:  Κωστοπούλου
11:30 25ο Δημ.Σχολείο ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 3 ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
  Γραμματεία:  Αλεβιζάτος
10:15 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΗΓΑΣΟΣ '24 ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΜΗΡΤΣΙΟΣ
  Γραμματεία:  Καρατζιώτης
14:00 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ 2 ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΒΛΑΣΤΟΣ
  Γραμματεία:  Παληογιάννη
16:30 25ο Δημ.Σχολείο ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 3 ~ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΑΝΔΡΕΟΥ
Γραμματεία:  Τσιρακίδου
08:15 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 ΣΠΑΝΟΣ, ΡΑΠΤΗΣ
  Γραμματεία:  Λεονταρά
08:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ  ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ~ Μ.Ε.Ν.Τ 1 KRKOBABIC, ΠΑΛΑΣΚΑΣ
 παλιό Γραμματεία:  Ιωαννίδης
12:45 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 2 ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Τασιώνα
11:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ, ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ
  Γραμματεία:  Σαλιμπασόγλου
14:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ
  Γραμματεία:  Βασιλείου
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΘΕΟΛΟΓΗΣ, ΣΑΒΒΑΚΗΣ
  Γραμματεία:  Βουλώνη
08:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΚΑΡΑΒΑΣ, ΚΟΡΣΑΒΒΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Ντάγκας 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

16:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΒΑΪΤΣΗΣ
 παλιό Γραμματεία:  Ιωαννίδης
09:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΔΑΣΚΑΛΟΥ
  Γραμματεία:  Σκαλιστής
18:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΨΑΡΡΑΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
  Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Χ.
15:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
  Γραμματεία:  Άντωγλου
12:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ  ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΤΡΑΚΑΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
  Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι
16:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ  ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ.
  Γραμματεία:  Ουσταμπασίδου
20:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ Ε.Ο.Σ. ΛΑΣΠΑ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
 Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

16:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΧΟΝΔΟΓΙΩΡΓΗΣ
  Γραμματεία:  Τσιουμλέκης

ΔΕΥΤΕΡΑ 3 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017

Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
  Γραμματεία:  Κράντα, Μιχαηλίδου Γ., Κόντος
  Γυμνασίαρχος:  ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ 
21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΣΕΛΕΒΟΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Ανανιάδης, Μπεκιάρης, Βαρυτιμίδης
  Γυμνασίαρχος:  ΦΩΤΙΑΔΗΣ 
21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΤΣΟΚΟΛΗΣ, ΠΡΑΤΤΟΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛOΣ
  Γραμματεία:  Μπέλλου Β., Τσιρακίδου, Βασιλείου
  Γυμνασίαρχος:  ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ 
21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Κωνσταντίνου, Παραδείση, Ζαφειριάδου Ν.
  Γυμνασίαρχος:  ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ 
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΔΑΜΙΓΟΣ, ΔΕΛΛΑΣ
  Γραμματεία:  Σαλιμπασόγλου, Βουζούκου, Ράμπαντι
  Γυμνασίαρχος:  ΠΡΩΤ#ΔΑΚΗΣ 
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Ντάγκας, Προεστού, Τασιώνα
  Γυμνασίαρχος:  ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ 
20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΤΖΙΜΑ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ
  Γραμματεία:  Κωστής, Μπουρνάς, Λιούτσιας
  Γυμνασίαρχος:  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 

Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΨΑΡΡΑΣ
  Γραμματεία:  Ζηδιανάκης, Ντουβαλέτης, Αρβανιτίδης
20:30 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ.  ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Κόνιαλη, Ποντίκη Α., Μπάρμπας Ι.

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ~ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ
  Γραμματεία:  Μέρμιγκας, Καραμπουρνιώτη, Παπαδόπουλος Κ.
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ ~ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Σαμαρά, Νέδας, Τσιουμλέκης
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ~ ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΛΑΪΔΗΣ
  Γραμματεία:  Δαουλτζής, Άντωγλου, Χρηστίδης
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΛΟΛΙ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Μούστος, Δρακοπούλου, Τουκμενίδου

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ~ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΤΖΕΚΑΚΗΣ
  Γραμματεία:  Τζήκα, Σακάρογλου, Χατζέλης
20:00 ΛΑΓΥΝΩΝ Ε.ΔΗ.Λ. ~ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
  Γραμματεία:  Παρμακίδης, Ακριτίδης, Κωτσόβολος
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Μπενάκη Ν., Πασχαλίδου, Βουλώνη

Γ΄ φάση ΠΑΙΔΩΝ

20:00 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. ΑΟ ΜΟΣΧΑΣ, ΤΕΓΟΣ
  Γραμματεία:  Ιωαννίδης, Λαζόγλου, Λεονταρά

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

20:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΜΗΡΤΣΙΟΣ
  Γραμματεία:  Μπενάκη Α

ΤΡΙΤΗ 4 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ~ ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΜΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
  Γραμματεία:  Σωτηριάδου, Δήμας, Κοέν

Τελική φάση ΝΕΑΝΙΔΩΝ

21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ  ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Μπέλλου Β., Τσιρακίδου, Μπουρνάς
  Γυμνασίαρχος:  ΛΑΔΕΝΗΣ 

FINAL FOUR ΕΦΗΒΩΝ

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΟΚ ΑΣ ~ Χ.Α.Ν.Θ. ΣΙΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Δαγδηλέλη, Τασιώνα, Προεστού
  Γυμνασίαρχος:  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν 
21:15 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΡΗΣ ΑΣ  ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ
  Γραμματεία:  Πασχαλίδου, Κωστοπούλου, Λιούτσιας
  Γυμνασίαρχος:  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 

Β΄ φάση Κ/20

21:30 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
  Γραμματεία:  Νέδας, Μισιρλόγλου
21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ~ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΛΑΤΕΛΛΑ
  Γραμματεία:  Παραδείση, Παληογιάννη 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α 1 ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΛΑΣΠΑ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
  Γραμματεία:  Χαλκίδης

ΤΕΤΑΡΤΗ 5 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017

Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΜΟΣΧΑΣ, ΤΕΓΟΣ
  Γραμματεία:  Κωστής, Κοέν, Βασιλείου
21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Ποντίκη Α., Μπάρμπας Ι., Κεχαγιάς
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΜΕΝΤ ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
  Γραμματεία:  Αλεξανδρόπουλος, Ζαφειριάδου Ν., Καλπακίδου
21:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Γ., Κράντα, Κόντος
21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Γιοβανούδα, Κολοκυθάς, Σακαλής
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΚΑΡΜΠΑ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
  Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Χ., Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΠΡΑΤΤΟΣ, ΔΕΛΛΑΣ
  Γραμματεία:  Τερζίδης, Πασχαλίδου, Βουλώνη

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:15 Ε.Κ.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ~ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΛΟΛΙ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
  Γραμματεία:  Ζαφειριάδου Α., Τζήκα, Βαρυτιμίδης
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΚΟΥΣΗΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
  Γραμματεία:  Μέρμιγκας, Μπεκιάρης, Ανανιάδης
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ~ Ε.ΔΗ.Λ. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
  Γραμματεία:  Σαμαρά, Νέδας, Τσιουμλέκης

Β΄ φάση Κ/20

21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
  Γραμματεία:  Δήμας, Αρβανιτίδης
21:30 ΙΩΝΙΑΣ  ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.AΣ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΛΟΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
  Γραμματεία:  Αλταντζίδου, Κόνιαλη
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ

  Γραμματεία:  Δαουλτζής, Άντωγλου

Δεν υπάρχουν σχόλια :