subito

2 Απρ 2017

Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

Τα τουρνουά μίνι αγοριών και κοριτσιών ξεχωρίζουν από τα σημερινά παιχνίδια της ΕΚΑΣΘ που είναι τα εξής:

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Σακελλαρίου, Χατζέλης, Αλεξανδρόπουλος
19:30 25ο Δημ.Σχολείο ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ~ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Μπέλλου Μ., Τσαλακίδης, Αλεβιζάτος
20:00 ΣΟΧΟΥ ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ. ΜΓΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ.
  Γραμματεία:  Σαμαρά, Νέδας, Τσιουμλέκης

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Ταρπάγκου Α., Κολοκυθάς, Σακαλής
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Π., Αναστασιάδου, Ηλιάσκος
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ~ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΜΑΓΗ
  Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη, Τόλιου, Σαραφοπούλου
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΠΌ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Σταματογιάννης, Δήμας, Χ#ιωάννου
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ε. ΛΟΛΙ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
  Γραμματεία:  Παπαθανασίου, Τερζίδης, Ντουβαλέτης
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΛΟΛΙ, ΤΕΓΟΣ
  Γραμματεία:  Τερζίδης, Σωτηριάδου, Παπαδόπουλος Μ
20:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΤΕΓΟΣ, ΔΗΜΟΥ
  Γραμματεία:  Ευθυμίου Γ., Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης

Γ΄ φάση ΠΑΙΔΩΝ

14:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΑΣ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
  Γραμματεία:  Ταρπάγκου Α., Παραδείση, Σακαλής
18:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΜΕΝΤ ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ., ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Ντάγκας, Τασιώνα, Προεστού
18:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Κοκκινά, Γιοβανούδα, Σκαλιστής
17:30 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΚΑΡΜΠΑ, ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
  Γραμματεία:  Γκανάλας, Μούστος, Βασιλείου
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ
  Γραμματεία:  Σφεϊκου, Πασχαλίδου, Κιλαζίδου
13:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ICBS 2009 ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ
  Γραμματεία:  Τουκμενίδου, Βουζούκου, Σιωζόπουλος
13:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΤΕΜΕΛΚΟΥ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ.
  Γραμματεία:  Τερζίδης, Σωτηριάδου, Παπαδόπουλος Μ

Β (β΄) φάση ΠΑΙΔΩΝ

18:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΧΑΝΘ ΤΕΜΕΛΚΟΥ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ.
  Γραμματεία:  Σταματογιάννης, Καραγεωργόπουλος
16:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
  Γραμματεία:  Μπέλλου Β., Ράμπαντι

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ

13:30 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ 1 ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 1 ΜΠΑΪΟΣ, ΤΖΕΛΛΑ
 παλιό Γραμματεία:  Κουκουβίνου
19:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 ~ ΠΑΟΚ 1 ΨΑΡΡΑΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
  Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Χ.
15:45 ΘΕΡΜΗΣ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 1 ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΚΑΡΜΠΑ, ΜΑΚΟΓΛΟΥ
  Γραμματεία:  Βασιλείου
11:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΙΑΣ 1 ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Τουκμενίδου 
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
  Γραμματεία:  Ανανιάδης
13:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΑΣ ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Ταρπάγκου Α.
12:15 Ε.Κ.Ο. ΕΛΛ.ΑΚΑΔ. ΚΑΛ 1 ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
  Γραμματεία:  Χατζέλης
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Στεφανίδου
10:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.  ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΤΩΝΟΥΔΗ
  Γραμματεία:  Κόνιαλη
16:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
  Γραμματεία:  Τζήκα
15:30 Ε.Κ.Ο. ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 2 ~ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
  Γραμματεία:  Χατζέλης
11:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΝΕΑΠΟΛΗ 1 ΜΑΓΗ, ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ
  Γραμματεία:  Ζαφειριάδου Ν.
13:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ  ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ΤΡΑΚΑΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι
11:45 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 1 ΜΙΜΗΚΟΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
  Γραμματεία:  Κούδας
09:30 ΙΩΝΙΑΣ Β.Α.Ο. ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΤΤΗΣ
  Γραμματεία:  Ποντίκη Α.,
14:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ~ ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΤΤΗΣ
  Γραμματεία:  Φωστηρίδου
08:45 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
  Γραμματεία:  Γαλάνη Π.
09:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ~ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΤΩΝΕΛΌΥ
  Γραμματεία:  Λιούτσιας
14:15 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
  Γραμματεία:  Δαουλτζής
09:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 1 ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
  Γραμματεία:  Αστερνός
16:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
  Γραμματεία:  Καλπακίδου
09:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΟΚ 2 ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2 ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Βουζούκου
10:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ 3 ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 2 ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Γιαγλής
12:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν.ΒΟΤΣΗΣ 1 ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΜΠΟΝΟΣ, ΚΟΛΙΟΣ
  Γραμματεία:  Σαλιμπασόγλου
15:15 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΔΗΜΟΥ, ΦΙΛΛΙΟΣ
  Γραμματεία:  Κοέν
11:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
  Γραμματεία:  Ντουβαλέτης
13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΔΟΥΒΗΣ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Ντουβαλέτης
11:30 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΨΩΜΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Γ.
15:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
  Γραμματεία:  Παπαδόπουλος Κ.
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 2 ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΒΑΣΑΪΤΗΣ
  Γραμματεία:  Κωτσόβολος
14:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
  Γραμματεία:  Καλπακίδου
15:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ ΓΡ
  Γραμματεία:  Ουσταμπασίδου
10:15 ΘΥΡΑ 1 Χαριλάου ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ~ Χ.Α.Ν.Θ 2 ΑΖΑΣ
  Γραμματεία:  Κωστοπούλου
11:30 25ο Δημ.Σχολείο ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 3 ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
  Γραμματεία:  Αλεβιζάτος
10:15 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΗΓΑΣΟΣ '24 ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΜΗΡΤΣΙΟΣ
  Γραμματεία:  Καρατζιώτης
14:00 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ 2 ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΒΛΑΣΤΟΣ
  Γραμματεία:  Παληογιάννη
16:30 25ο Δημ.Σχολείο ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 3 ~ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΑΝΔΡΕΟΥ
Γραμματεία:  Τσιρακίδου
08:15 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 ΣΠΑΝΟΣ, ΡΑΠΤΗΣ
  Γραμματεία:  Λεονταρά
08:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ  ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ~ Μ.Ε.Ν.Τ 1 KRKOBABIC, ΠΑΛΑΣΚΑΣ
 παλιό Γραμματεία:  Ιωαννίδης
12:45 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 2 ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Τασιώνα
11:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ, ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ
  Γραμματεία:  Σαλιμπασόγλου
14:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ
  Γραμματεία:  Βασιλείου
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΘΕΟΛΟΓΗΣ, ΣΑΒΒΑΚΗΣ
  Γραμματεία:  Βουλώνη
08:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΚΑΡΑΒΑΣ, ΚΟΡΣΑΒΒΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Ντάγκας 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

16:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΒΑΪΤΣΗΣ
 παλιό Γραμματεία:  Ιωαννίδης
09:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΔΑΣΚΑΛΟΥ
  Γραμματεία:  Σκαλιστής
18:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΨΑΡΡΑΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
  Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Χ.
15:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
  Γραμματεία:  Άντωγλου
12:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ  ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΤΡΑΚΑΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
  Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι
16:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ  ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ.
  Γραμματεία:  Ουσταμπασίδου
20:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ Ε.Ο.Σ. ΛΑΣΠΑ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
 Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

16:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΧΟΝΔΟΓΙΩΡΓΗΣ
  Γραμματεία:  Τσιουμλέκης


Δεν υπάρχουν σχόλια :