subito

27 Απρ 2017

Το πρόγραμμα των αγώνων των Εθνικών κατηγοριών

Ανακοινώθηκε από την ΕΟΚ το πρόγραμμα των αγώνων της Α1, Α2, Β΄ και Γ΄ Εθνικής ανδρών καθώς και των πλέι-οφ της Α1 γυναικών που είναι το εξής:

Α1 Ανδρών

1ος αγώνας

Σάββατο 29 Απριλίου

Αλεξάνδρειο 19.00 Άρης-ΠΑΟΚ Πηλοϊδης-Πουρσανίδης Γ.-Μαγκλογιάννης (Γκούμας)

Κυριακή 30 Απριλίου

ΟΑΚΑ 17.00 ΑΕΚ-Ρέθυμνο Σώμος-Μπήτης-Καλδίρης (Κορασίδης)

2ος αγώνας

Τετάρτη 3 Μαϊου

ΚΓ ΠΑΟΚ 19.00 ΠΑΟΚ-Άρης Αναστόπουλος-Ψαριανός-Τζαφλέρης (Σιμητόπουλος)

Πέμπτη 4 Μαϊου

ΚΓ Μ. Μερκούρη 17.00 Ρέθυμνο-ΑΕΚ Καρακατσούνης-Διαμαντής-Ανδρικόπουλος (Μπορμπαντωνάκης)

3ος αγώνας (αν χρειαστεί)

Σάββατο 6 Μαϊου

Αλεξάνδρειο – Άρης-ΠΑΟΚ Σχινάς-Παναγιώτου-Δεσλής (Παραλικίδης)

Κυριακή 7 Μαϊου

ΟΑΚΑ – ΑΕΚ-Ρέθυμνο Μάνος-Πουρσανίδης Κ.-Βαρδάλος (Άκελ)

Α2 Ανδρών

Σάββατο 29 Απριλίου

ΔΑΚ Αστακού 15.00 Αίολος Αστακού-ΑΕ Λάρισας Παφίλης-Τσιαπλής-Παπαδόπουλος Θ. (Πίγκας)
ΔΑΚ Καλαμίτσας 17.00 Καβάλα-Μαχητές Δόξα Πεύκων Σταματόπουλος-Παγώνης-Ζαχαρής (Παραλικίδης)
Π. Νικολαϊδη 17.00 Φάρος Κερ.-Ηρακλής Καρακατσούνης-Διαμαντής-Βαρδάλος (Ντάβαρης)
Υμηττού 17.00 Αμύντας-Ηράκλειο Δαρλαμήτσος-Παπαγερίδης-Κωνσταντινίδου (Μουζάκης Στ.)
Αντ. Τρίτσης 17.00 Χολαργός-Παγκράτι Χρηστίδης Ηλ.-Φασόλης-Γρίβα (Δούκας)
Τρίπολης 17.00 Αρκαδικός-Ψυχικό Κατραχούρας-Δημόπουλος-Μακρής (Κουκάκης)
Νεάπολης Λάρ. 17.00 ΓΣ Λαρισαίων 1928-Πανιώνιος Σιμητόπουλος-Λόρτος-Τσοκόλης (Μπεκιάρης)
Δαϊς 17.00 Δούκας-Εθνικός Τσώνος-Θεονάς-Πολυχρόνης (Ελευθεριάδης)

Β’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Κυριακή 30 Απριλίου 2017 

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου – Πανερυθραϊκός ΑΣ Καραβίτης-Καλογερόπουλος Φ. (Ορφανός)
Αγίου Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγίου Δημητρίου – ΓΣ Απόλλων Σμύρνης Παπαφωτίου-Σκαλτσής (Μαυρουδής)
Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός ΑΠΟ – ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας Παυλόπουλος-Αργυρούδης (Λημνιάτης)
ΕΑΚ Παπάγου 17.00 ΑΣ Παπάγου – ΚΑΠ Λύρας-Κοτσώνης (Παππάς)
Στρέφη 17.00 ΑΟ Τρίτων – ΑΕΝ Κηφισιάς Μπούκας-Ραχιώτης (Καρούσης)
ΔΑΚ Νικαίας 18.00 Ιωνικός Νικαίας – ΓΣ Περιστερίου Στρέμπας-Καρακωνσταντόπουλος (Τζουβάρας)

Τρίτη 2 Μαΐου

Γ. Παπασιδέρης 18.00 ΓΣ Κορωπίου – Πανελευσινιακός ΑΟΚ Διμπινούδης-Τσολάκος (Ηπιώτης)

Τετάρτη 3 Μαΐου

Λίντο 17.00 ΓΣ Εργοτέλης – ΓΣ Αμαρουσίου Ρίζος-Νάστος (Ευαγγελινός)

2ος Όμιλος

Σάββατο 29 Απριλίου

ΔΑΚ Αγρινίου 16.00 ΑΟ Αγρινίου – ΚΣ Γέφυρας Τσακαλογιάννης-Καρπάνος (Τσιμογιάννης)

Κυριακή 30 Απριλίου

ΔΑΚ Καστοριάς 17.00 ΑΣ Καστοριάς – ΓΣ Χαρίλαος Τρικούπης Τζίμα-Τσιρτσιμάλης (Κηπουρίδης)
Καρδίτσας 19.00 ΑΣ Καρδίτσας – ΓΣ Ερμής Αγιάς Δεσλής-Καλογερόπουλος (Μιναρετζόπουλος)
ΔΑΚ Βικέλας Μακρ. 17.00 ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας – ΣΑΑΚ Ανατόλια Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου (Μελανίδης)
Αρναίας 17.00 ΣΑ Στρατωνίου – ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ. (Σακελλαρίου)
Χρ. Χριστοδούλου 17.00 ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης – ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ντούρας-Μπακάλης (Σαλικίδης)
Πολύγυρου 17.00 ΑΟ Πολυγύρου – ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου Τζιοπάνος-Αγραφιώτης (Μήτσιου)

Πέμπτη 4 Μαΐου

Σιδ. Σταθμού 20.00 ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος – ΧΑΝΘ Πιτσίλκας-Φακίτσας (Σαμάλης)

Γ’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος (27η αγωνιστική)

Κυριακή 30 Απριλίου

ΔΑΚ Κορίνθου17.00 ΚΑΟ Κορίνθου – ΑΟ Ακράτας Χρηστίδης Π.-Τσάτσης (Τρίγκα)
1ο Δ. Χαϊδαρίου 17.00 ΓΣ Δάφνη Δαφνίου – ΑΟ Γλαύκος Κοντίλης-Ροδίτης (Δημητριάδης)
Πετρούπολης 17.00 ΑΟ Άρης Πετρούπολης – ΑΟ Ερμιόνης Μπανασάκης-Καρανικόλα Αλ. (Κουλούρης)
Αιγίου 17.00 ΑΓΣ Κερυανός Αιγίου – ΑΟ Ίκαρος Ν. Σμύρνης Λιότσιος-Ζιώγας (Κωστής)
Παν. Σαλπέας 17.00 ΑΟ Πορφύρας – ΑΟ Ένωση Ιλίου Γαρινή-Πηλοϊδης (Ευστρατίου)
Κ. Αχαΐας 17.00 ΑΟ Αχαγιά 82 – ΑΟ Πεύκης Κουτσοδήμος-Λεκατσάς (Ρόζης)

Τετάρτη 10 Μαΐου

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ – ΑΕ Ικάρου Καλλιθέας Ασημακάκη-Καββαδάς (Θεοδοσόπουλος)

2ος Όμιλος (23η αγωνιστική)

Κυριακή 30 Απριλίου

Αταλάντης 17.00 Λοκρός Αταλάντης – Άρης Νικαίας ΓΝΟ Καμήτσος-Μαρινάκης (Χριστοδούλου Γ.)
Θήρας 19.00 ΑΕ Σαντορίνης – ΟΦΗ Ορφανός Ι.-Ισιγώνης
Στ. Βενέτης 17.00 Διαγόρας Δρυοπιδέων – Πόλις ΑΣ Καλλιθέας Χριστοδουλάκης-Κομιανός (Παπαδόπουλος Κ.)
Κω 17.00 ΑΣΚ Ιπποκράτης Κω – ΓΣ Έσπερος Λαμίας Λαζαρίδης-Δελαγραμμάτικας
2ο Λύκειο Αμαρουσίου 17.00 ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου – ΓΣ Προμηθέας Χαλανδρίου Πλιάκας-Τηγάνης (Μπουρνάς)
Ν. Πεντέλης 17.00 ΑΕ Πεντέλης – ΕΣ Κάδμος Τσιμπούρης-Τσαούσογλου (Ζώης)

3ος Όμιλος (23η αγωνιστική)

Κυριακή 30 Απριλίου

ΔΑΚ Καλαμαριάς 17.00 ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς – Εύαθλος Δημάδης-Γιαννούλης Αναστ. (Λαδέλης)
ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλ. – Βίκος Ζαγοροχώρια Χατζηχαρίσης-Χατζηκώστας (Μπαταούλα)
ΔΑΚ Μελίκης 17.00 ΓΑΣ Μελίκης – ΓΣ Φαρσάλων Φουτζήλας-Κουκουλεκίδης (Καλότσης)
ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 ΓΣ Ελίμειας – ΑΣ Διόσκουροι Κοζάνης Θεοδώρου-Γαζέτας (Βόντζας)
Παλαμά 17.00 ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – ΠΣ Ευκαρπίας Μελανίδης-Ντόγκας (Κουσαϊτης)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 16.30 ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΣΚ Νικόπολη Πρέβεζας Παπανικολάου-Τσιρόγλου (Τζιμογιάννης)
Αιγινίου 17.00 ΑΟΚ Αιγινιακός – ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών Κοντογιάννης-Λελούδας (Βάτσιος)

4ος Όμιλος (23η αγωνιστική)

Κυριακή 30 Απριλίου

Μακεδονικού 18.00 ΑΣ Μακεδονικός – ΑΕΣ Παναθλητικός Σιταρίδης-Τζιοπάνος Γ. (Πολυχρονίδης)
ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 ΣΑ Αστέρας Καβάλας – ΣΑΠΚ Νεάπολης Εκίζογλου-Καλέσης (Μπρίγκος)
Διαβατών 18.00 ΑΣ Ιωνικός Ιωνίας – ΓΑΣ Κομοτηνή Κέτουλας-Δολγύρας (Φωτιάδης)
Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού Σερρών – ΑΟΚ Ίκαροι Σερρών Καρακώστας-Παζόλης (Γιαβρής)
Νέων Μουδανιών 18.00 ΠΟ Ν. Μουδανιών – ΜΑΣ Μαντουλίδης Κατωτικίδης-Ιορδανίδης (Θωμόπουλος)
ΔΑΚ Περαίας 18.00 ΑΣ ΑΝ. Ακτής Ζέφυρος – ΓΑΣ Χαλκηδόνας Παπαδόπουλος Χ.-Βασιλόπουλος (Δροσόπουλος)
ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνή – ΜΠΑΣ Αγ. Βαρβάρας Ζαχαριάδης-Κολοκυθάς (Γκουρτζελίδης)

Πλέι-οφ Α1 Γυναικών

2η αγωνιστική

Σάββατο 29 Απριλίου

Εργάνης 15.30 Αθηναϊκός ΑΣ – Ολυμπιακός ΣΦΠ Τσαχάκης-Γιακείμη (Τεφτίκης)

Κυριακή 30 Απριλίου

Αγ. Δημητρίου (Π) 16.45 ΑΟ Δάφνη Αγ. Δημ. – Παναθηναϊκός ΑΟ Κάρδαρης-Φραγκούλη (Γολεγού)

3η αγωνιστική (εφόσον χρειασθεί)

Τετάρτη 3 Μαΐου

ΔΑΚ Γλυφάδας 16.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ – Αθηναϊκός ΑΣ Παπαθανασίου-Ορφανός Εμμ. (Μαυρουδής)


Π. Γιαννακόπουλος 20.00 Παναθηναϊκός ΑΟ – ΑΟ Δάφνη Αγ. Δημ. Πολυχρόνης-Αναστασίου (Σταύρου)

Δεν υπάρχουν σχόλια :