subito

5 Απρ 2017

Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ-Η βαθμολογία της Α΄ γυναικών

Η Α΄ γυναικών ξεχωρίζει από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:

Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΜΟΣΧΑΣ, ΤΕΓΟΣ
  Γραμματεία:  Κωστής, Κοέν, Βασιλείου
21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Ποντίκη Α., Μπάρμπας Ι., Κεχαγιάς
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΜΕΝΤ ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
  Γραμματεία:  Αλεξανδρόπουλος, Ζαφειριάδου Ν., Καλπακίδου
21:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Γ., Κράντα, Κόντος
21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Γιοβανούδα, Κολοκυθάς, Σακαλής
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΚΑΡΜΠΑ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
  Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Χ., Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΠΡΑΤΤΟΣ, ΔΕΛΛΑΣ
  Γραμματεία:  Τερζίδης, Πασχαλίδου, Βουλώνη

Η βαθμολογία

1) ΜΕΝΤ               48           1469-965              504
2) Ν. ΒΟΤΣΗΣ     44           1355-905              450
3) ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ          41           1376-1130            246
4) ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ               41           1194-1037            157
5) ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ               40           1183-1046            137
6) ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ              39           1258-1046            212
7) ΖΕΦΥΡΟΣ        37           1062-1019            43
8) ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ               35           1136-1213            -77
9) ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ              33           1077-1132            -55
10) ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ                33           1071-1198            -127
11) ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝ.            31           1096-1182            -86
12) ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ  31           989-1265              -276
13) ΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ           26           847-1429              -582
14) ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ         23           782-1328              -546

*Ο ΠΣ Ευκαρπίας έχει -1 βαθμό από πέρυσι.
**Ο Αριστοτέλης Σταυρού έχει ένα μηδενισμό.

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:15 Ε.Κ.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ~ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΛΟΛΙ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
  Γραμματεία:  Ζαφειριάδου Α., Τζήκα, Βαρυτιμίδης
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΚΟΥΣΗΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
  Γραμματεία:  Μέρμιγκας, Μπεκιάρης, Ανανιάδης
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ~ Ε.ΔΗ.Λ. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
  Γραμματεία:  Σαμαρά, Νέδας, Τσιουμλέκης

Β΄ φάση Κ/20

21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
  Γραμματεία:  Δήμας, Αρβανιτίδης
21:30 ΙΩΝΙΑΣ  ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.AΣ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΛΟΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
  Γραμματεία:  Αλταντζίδου, Κόνιαλη
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ
  Γραμματεία:  Δαουλτζής, Άντωγλου



Δεν υπάρχουν σχόλια :