Athlenda

28 Απρ 2017

Το πρόγραμμα των αγώνων Κυριακής, Τρίτης και Τετάρτης στην ΕΚΑΣΘ

Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων Κυριακής, Τρίτης  και Τετάρτης  που είναι το εξής:

KYΡIAKH 30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
  Γραμματεία:  Σακελλαρίου, Κωνσταντίνου, Αλεξανδρόπουλος
19:30 25ο Δημ.Σχολείο ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ~ Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ., ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Τσολακίδης, Βουζούκου, Μπέλλου Β
15:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. ~ ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ ΔΕΛΛΑΣ, ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Κοκκινά, Τερζίδης, Σκαλιστής
19:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
  Γραμματεία:  Ντούλια, Παπαδόπουλος Κ
19:20 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ~ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ. ΚΑΛ ΚΑΡΜΠΑ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
  Γραμματεία:  Γκανάλας, Σαλιμπασόγλου, Καραγεωργόπουλος

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Π., Αναστασιάδου, Ηλιάσκος
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ~ ΝΕΜΕΣΙΣ ΑΕΣ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Γιατσίδου, Δαουλτζής, Σαραφοπούλου
21:20 ΦΟΙΝΙΚΑ Π.Α.Ο.Δ. ~ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, KRKOBABIC
  Γραμματεία:  Γκανάλας, Σαλιμπασόγλου, Μούστος
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Κουγιουμτζόγλου Α, Ντάγκας, Δήμας

FINAL FOUR ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ
  Γραμματεία:  Σωτηριάδου, Πασχαλίδου, Τουκμενίδου
17:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΓΡΑΙΚΟΣ
  Γραμματεία:  Λιούτσιας, Παπαδόπουλος Μ., Βασιλείου
 Γυμνασίαρχος:  ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ

12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΔΗΜΟΥ
  Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Χ
09:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΟΚ 1 ~ ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΔΗΜΟΥ, ΜΠΑΡΓΙΩΤΗΣ
  Γραμματεία:  Γιαγλής
09:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ 1 ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Σφεϊκου
12:15 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Ράμπαντι
11:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΜΠΑΪΟΣ
  Γραμματεία:  Ποντίκη Α
16:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΣΚΡΙΝΟΣ
  Γραμματεία:  Στεφανίδου
15:30 Ε.Κ.Ο. ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 2 ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Χατζέλης
16:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ~ ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 ΤΡΑΚΑΣ
  Γραμματεία:  Μπεκιάρης
09:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
  Γραμματεία:  Ιακωβίδου
16:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ Α.Ο.Ε.Α. ΜΑΓΗ
  Γραμματεία:  Κωνσταντινου
10:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ  ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
  Γραμματεία:  Κόνιαλη
10:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 ~ ΝΕΑΠΟΛΗ 1 ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Χαλκίδης
15:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ΜΑΓΗ
  Γραμματεία:  Καλπακίδου
12:45 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 1 ~ ΠΑΟΚ 2 ΒΛΑΣΤΟΣ
  Γραμματεία:  Τσιρακίδου
09:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Κόντος
10:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
  Γραμματεία:  Γιαγλής
13:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2 ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΒΑΪΤΣΗΣ
  Γραμματεία:  Τουκμενίδου
19:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 2 ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ
  Γραμματεία:  Ντουβαλέτης
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
  Γραμματεία:  Ζηδιανάκης
13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΜΟΣΧΑΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
  Γραμματεία:  Αρβανιτίδης
12:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 1 ΑΖΑΣ, ΚΟΛΙΟΣ
  Γραμματεία:  Παπαδόπουλος Μ
10:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ~ ΠΑΟΚ 3 ΦΙΛΛΙΟΣ
  Γραμματεία:  Μπέλλου Β
14:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΜΙΜΗΚΟΣ, ΚΩΤΤΗΣ
  Γραμματεία:  Φωστηρίδου
11:15 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 2 ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΑΓΗ
  Γραμματεία:  Χαλκίδης
14:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
  Γραμματεία:  Ταρπάγκου Α.
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΨΩΜΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Ιακωβίδου
15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
  Γραμματεία:  Ανανιάδης
16:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ Ε.Α.Α.Θ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ ΓΡ.
  Γραμματεία:  Ταρπάγκου Φ
12:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 3 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 3 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΚΟΡΣΑΒΒΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Τερζίδης
15:30 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ 2 ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ, ΤΖΕΛΛΑ
  Γραμματεία:  Μπέλλου Β
11:30 25ο ΔΗΜ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ Μ.Ε.Ν.Τ 2 ΣΑΒΒΑΚΗΣ, ΤΖΕΛΛΑ
  Γραμματεία:  Αστερνός
16:00 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ.
  Γραμματεία:  Σακαλής
10:15 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΗΓΑΣΟΣ '24 ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Κιλαζίδου
14:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
  Γραμματεία:  Κοέν
11:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΦΙΛΛΙΟΣ
  Γραμματεία:  Παπαδόπουλος Μ
08:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ  ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΦΙΛΛΙΟΣ
 παλιό Γραμματεία:  Λαζόγλου
14:00 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ 1 ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 2 ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΠΑΛΑΣΚΑΣ
  Γραμματεία:  Σκαλιστής
14:00 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΜΠΟΝΟΣ
  Γραμματεία:  Λεονταρά
15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Τασιώνα

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

14:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Ιωαννίδης
10:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΚΑΡΑΒΑΣ
  Γραμματεία:  Ράμπαντι
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
  Γραμματεία:  Δαουλτζής
08:45 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΚΑΣΟΛΗΣ
  Γραμματεία:  Γαλάνη Π.
11:45 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.  ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
  Γραμματεία:  Γαλάνη Π.

ΤΡΙΤΗ 2 ΜΑΪΟΥ 2017

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

20:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΣ ΠΕΡΑ ~ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
  Γραμματεία:  Γεωργιάδου, Τσολακίδης, Δαγδηλέλη

Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ  ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
  Γραμματεία:  Ανανιάδης, Μπεκιάρης, Τσιουμλέκης

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ φάση Κ/20

21:45 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
  Γραμματεία:  Κράντα, Μιχαηλίδου Γ., Κόντος

ΤΕΤΑΡΤΗ 3 ΜΑΪΟΥ 2017

Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

20:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Α.Ο.Ε.Α. ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Ντάγκας, Τασιώνα, Σιωζόπουλος

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛ. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
  Γραμματεία:  Ελευθεράκου, Ντεράκη, Παπαδόπουλος Κ.

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

21:30 MENT M.E.N.T. ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
  Γραμματεία:  Κιλαζίδου, Σκαλιστής, Αλεβιζάτος

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ

16:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ
  Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Χ., Ζηδιανάκης, Αρβανιτίδης
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΛΚΙΤΣΗΣ ΑΡ.
  Γραμματεία:  Κράντα, Μιχαηλίδου Γ., Κόντος
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ Χ.Α.Ν.Θ. ΠΡΑΤΤΟΣ, ΔΕΛΛΑΣ
  Γραμματεία:  Κάτσης, Σακαλής, Μπουρνάς

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ φάση Κ/20

21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΣΕΛΕΒΟΣ
  Γραμματεία:  Κουκουτζέλης, Μαρβάκη Σ, Ζαφειριάδου Ν.
21:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΛΑΪΔΗΣ
  Γραμματεία:  Κωνσταντίνου, Κωτσόβολος, Ακριτίδης
21:30 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ.

  Γραμματεία:  Ιωαννίδης, Λαζόγλου, Λεονταρά

Δεν υπάρχουν σχόλια :