Athlenda

22 Απρ 2017

Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

Τα τουρνουά παμπαίδων και παγκορασίδων ξεχωρίζουν από τα σημερινά παιχνίδια της ΕΚΑΣΘ που είναι τα εξής:

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
  Γραμματεία:  Μούστος, Δήμας, Βουλώνη

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
  Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Π., Σακελλαρίου, Ηλιάσκος
16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
  Γραμματεία:  Παρμακίδης, Καραμπουρνιώτη, Ακριτίδης

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

18:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
  Γραμματεία:  Γρούτα
20:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
  Γραμματεία:  Στεφανίδου
19:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ  ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΒΑΪΤΣΗΣ
  Γραμματεία:  Κεχαγιάς
18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Τζήκα
11:45 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΜΙΜΗΚΟΣ
  Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Γ
14:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΜΠΟΝΟΣ, ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ
  Γραμματεία:  Ράμπαντι
17:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΖΑΣ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Ντουβαλέτης

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

15:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΛΑΣΠΑ, ΒΑΣΑΪΤΗΣ
  Γραμματεία:  Ζαφειριάδου Ν
11:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗΣ
  Γραμματεία:  Σκαλιστής
19:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α 1 ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΜΑΚΟΓΛΟΥ
  Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη
08:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 1 ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΜΑΓΗ, ΜΠΑΡΓΙΩΤΗΣ
  Γραμματεία:  Φωστηρίδου
10:00 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ 1 ~ ICBS 2009 ΒΛΑΣΤΟΣ, ΠΑΛΑΣΚΑΣ
  Γραμματεία:  Καρατζιώτης
14:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΙΑΣ 1 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
  Γραμματεία:  Αρβανιτίδης
17:30 Π.Α.Ο.Κ. Βοηθιτικό ΠΑΟΚ 1 ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΚΑΡΑΒΑΣ
  Γραμματεία:  Καραγεωργόπουλος
18:30 ΙΩΝΙΑΣ ΑΘΛΟΣ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
  Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι.
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 ΨΩΜΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Σακάρογλου
20:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 1 ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
  Γραμματεία:  Ανανιάδης
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ΜΑΓΗ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Στεφανίδου
14:45 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1 ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι.
17:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
  Γραμματεία:  Κόνιαλη
14:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 1 ~ ΜΕΝΤ ΜΟΣΧΑΣ
  Γραμματεία:  Μισιρλόγλου
19:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ  ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΑΝΔΡΕΟΥ
  Γραμματεία:  Κοέν
13:20 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ
ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
  Γραμματεία:  Λεονταρά
12:30 ΞΥΛΑΔΙΚΑ Ε.Α.Α.Θ. ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
  Γραμματεία:  Γαλάνη Π
14:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΠΑΟΚ 2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ
  Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Χ.
15:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΑΖΑΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
  Γραμματεία:  Ντουβαλέτης
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 ΘΕΟΛΟΓΗΣ
  Γραμματεία:  Ζηδιανάκης
16:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΤΖΕΛΛΑ
  Γραμματεία:  Παπαδόπουλος Μ
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΣΑΒΒΑΚΗΣ
  Γραμματεία:  Παπαδόπουλος Μ
19:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ν.ΒΟΤΣΗΣ 1 ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΡΑΠΤΗΣ
  Γραμματεία:  Βουλώνη
14:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΛΑΣΠΑ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ
  Γραμματεία:  Ταρπάγκου Φ
11:30 25ο Δημ.Σχολείο ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 3 ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΜΠΟΝΟΣ, ΔΑΣΚΑΛΟΥ
  Γραμματεία:  Μπέλλου Β
11:30 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ 2 ~ Α.Ο.Ε.Α. 2 ΒΛΑΣΤΟΣ, ΑΝΤΩΝΟΥΔΗ
  Γραμματεία:  Καρατζιώτης
13:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΘΕΟΛΟΓΗΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Κωστοπούλου 
08:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ~ ΝΕΑΠΟΛΗ 2 ΜΙΜΗΚΟΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ
  Γραμματεία:  Ταρπάγκου Α
14:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΚΑΡΑΒΑΣ,ΚΟΡΣΑΒΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Ντάγκας
19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ 
  Γραμματεία:  Τσιρακίδου
10:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ 3 ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗΣ, ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ
  Γραμματεία:  Κόντος
16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ
  Γραμματεία:  Αρβανιτίδης
11:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΑΡΕΤΣΟΥ 2 ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ 
  Γραμματεία:  Βασιλείου
16:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΚΟΛΙΟΣ
  Γραμματεία:  Βουζούκου
17:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΒΑΊΤΣΗΣ
  Γραμματεία:  Κεχαγιάς
18:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι.
15:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 2 ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
  Γραμματεία:  Κόνιαλη
13:30 Ε.Κ.Ο. ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 3 ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 ΒΑΊΤΣΗΣ
  Γραμματεία:  Χατζέλης
16:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 2 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
  Γραμματεία:  Τζήκα
17:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΨΩΜΙΑΔΗΣ, ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ
  Γραμματεία:  Σακάρογλου


Δεν υπάρχουν σχόλια :