subito

5 Απρ 2017

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των δύο αγωνιστικών σε Α1 και Α2 Ανδρών

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ/ΕΟΚ οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων της Α1 και Α2 Εθνικής Ανδρών που είναι:

Α1 Ανδρών (25η αγωνιστική)

Σάββατο 8 Απριλίου

ΚΓ Λαυρίου 17:00 Λαύριο-Άρης Πηλοϊδης-Πουρσανίδης Κ.-Μπίκας (Ντίνος)
ΚΓ Χαλκίδας 7:00 Κύμη-Απόλλων Πάτρας Σχινάς-Αναστόπουλος Π.-Δεσλής (Σταμάτης)
ΟΑΚΑ 17:00 ΑΕΚ-Κολοσσός Ρόδου Μπήτης-Τσαρούχα-Δαρλαμήτσος (Μουζάκης Στ.)
ΔΚΓ Τρικάλων 17:00 Τρίκαλα-Δόξα Λευκάδας Διαμαντής-Κατραχούρας-Λόρτος (Τανατζής)
ΚΓ ΠΑΟΚ 17:00 ΠΑΟΚ-Κόροιβος Μάνος-Πουρσανίδης Γ.-Μαλαμάς (Σιμητόπουλος)

Μ. Δευτέρα 10 Απριλίου

ΚΓ Μελίνα Μερκούρη 17:00 Ρέθυμνο-Παναθηναϊκός Καρακατσούνης-Βαρδάλος-Κάρδαρης (Μαχαιριανάκης)
ΔΑΚ Τόφαλος 19:00 Προμηθέας Πατρών-Ολυμπιακός Σώμος-Τζαφλέρης-Γεωργιάδης (Θεοδοσόπουλος)

Α1 Ανδρών (26η αγωνιστική)

Μ. Πέμπτη 13 Απριλίου

ΚΓ Περιβόλας 17:00 Απόλλων Πάτρας-Λαύριο Μάνος-Σώμος-Θεονάς (Πίγκας)
Αλεξάνδρειο 17:00 Άρης-ΑΕΚ Καρακατσούνης-Πουρσανίδης Γ.-Συμεωνίδης (Γκούμας)
Βενετόκλειο 17:00 Κολοσσός Ρόδου-Τρίκαλα Παναγιώτου-Μαγκλογιάννης-Παπαθανασίου (Βιτζηλαίος)
ΚΓ Λευκάδας 17:00 Δόξα Λευκάδας-Ρέθυμνο Καλδίρης-Αναστόπουλος Αντ.-Ζαχαρής (Τζιμογιάννης)
ΔΚΓ  Ήλιδας 17:00 Κόροιβος-Προμηθέας Πατρών Σχινάς-Αναστόπουλος Π.-Ψαριανός (Πολιτόπουλος)
ΣΕΦ 17:00 Ολυμπιακός-Κύμη Σταματόπουλος-Τσώνος-Τζίμα (Ορφανός)
ΟΑΚΑ 19:00 Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ Ανδρικόπουλος-Παντελίδης-Φακίτσας (Βιδάλης)

Α2 Ανδρών (25η αγωνιστική)

Σάββατο 8 Απριλίου

ΔΑΚ Αστακού 17:00 Αίολος Αστακού-Ψυχικό Παναγιώτου-Δημόπουλος-Κωνσταντινίδου (Τζιμογιάννης)
ΔΑΚ Πεύκων 17:00 Μαχητές Δόξας Πεύκων-Παγκράτι Σταματόπουλος-Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Μήτσιου)
ΚΓ Αλκαζάρ 12:00 ΑΕ Λάρισας-Ηράκλειο Ξενικάκης-Παντελίδης-Κοτσίμπος (Βαρνάς)
ΔΑΚ Καλαμίτσας 17:00 Καβάλα-Ηρακλής Ταρενίδης Στ.-Καλογερόπουλος Λ.-Φακίτσας (Παπαγεωργίου)
Π. Νικολαΐδη 17:00 Φάρος Κερατσινίου-Πανιώνιος Ψαριανός-Ανδρικόπουλος-Τσώνος (Ντάβαρης)
Υμηττού 17:00 Αμύντας-Εθνικός Μαγκλογιάννης-Διμπινούδης-Μαγγουνής (Άκελ)
Αντ. Τρίτσης (κ.θ.) 17:00 Χολαργός-Δούκας Θεονάς-Σκούτας-Γιακείμη (Μαύρος)
Τρίπολης 17:00 Αρκαδικός-ΓΣ Λαρισαίων 1928 Καλδίρης-Παπαθανασίου-Θεοδωρόπουλος (Κουκάκης)

Α2 Ανδρών (26η αγωνιστική)

Μ. Τετάρτη 12 Απριλίου

Μετς Α 17:00 Παγκράτι-Αίολος Αστακού Χαλαμπαλάκης-Μακρής-Κώτσου (Μαυρουδής)
Δύο Αοράκια 17:00 Ηράκλειο-Μαχητές Δόξας Πεύκων Διαμαντής-Βαρδάλος-Κωνσταντινίδου (Μαγκανάς)
Ιβανώφειο 17:00 Ηρακλής-ΑΕ Λάρισας Παφίλης-Τσιαπλής-Παπαδόπουλος Θ. (Παραλικίδης)
Νεάπολης 17:00 ΓΣ Λαρισαίων 1928-Καβάλα Γεωργιάδης-Ευφραιμίδης-Σιμητόπουλος (Σταμάτης Γ.)
Ψυχικού 17:00 Ψυχικό-Φάρος Κερατσινίου Σκούτας-Ζακεστίδης-Τσάτσης (Δούκας)
Εσπέρου 17:00 Εθνικός-Χολαργός Τζαφλέρης-Στρέμπας-Καλογερόπουλος Φ. (Ελευθεριάδης)
Δαΐς 17:00 Δούκας-Αρκαδικός Κωνσταντινόπουλος-Κοντίλης-Λιότσιος (Κορασίδης)

Ν. Σμύρνης 17:30 Πανιώνιος-Αμύντας Μπίκας-Ραχιώτης-Μηλαπίδης (Καρούσης)

Δεν υπάρχουν σχόλια :