subito

22 Μαρ 2017

Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ-Η βαθμολογία της Α΄ γυναικών

Η 23η αγωνιστική της Α΄ γυναικών ξεχωρίζει από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ  που είναι το εξής:

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ-CAP

19:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΠΡΑΤΤΟΣ
  Γραμματεία:  Βουλώνη, Αρβανιτίδης, Βασιλείου

Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ., ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
  Γραμματεία:  Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι., Κεχαγιάς
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ. ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
  Γραμματεία:  Κωστανάκη, Γρούτα, Κούδας
21:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
  Γραμματεία:  Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης, Κωτσόβολος
21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΜΕΝΤ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ., ΤΡΑΚΑΣ
  Γραμματεία:  Δαουλτζής, Άντωγλου, Σακαλής
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
  Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Χ., Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΠΛΑΤΕΛΛΑ
  Γραμματεία:  Μπενάκη Α., Μπενάκη Ν., Καραγεωργόπουλος
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
  Γραμματεία:  Ελευθεράκου, Ντεράκη, Παπαδόπουλος Κ.

Η βαθμολογία

1) ΜΕΝΤ               44           1352-887              465
2) Ν. ΒΟΤΣΗΣ     38           1193-783              410
3) ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ          38           1278-1048            230
4) ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ               37           1078-949              129
5) ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ               37           1096-965              131
6) ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ              36           1179-979              200
7) ΖΕΦΥΡΟΣ        34           990-937                53
8) ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ              31           995-1035              -40
9) ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ               31           1030-1120            -90
10) ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ                30           981-1114              -133
11) ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ  29           892-1125              -233
12) ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝ.            28           1000-1098            -98
13) ΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ           24           766-1322              -556
14) ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ         20           701-1169              -468

*Ναύαρχος Βότσης και Αριστοτέλης Σταυρού έχουν έναν αγώνα λιγότερο.
**Ο ΠΣ Ευκαρπίας έχει -1 βαθμό από πέρυσι.
***Ο Αριστοτέλης Σταυρού έχει ένα μηδενισμό.

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΠΟ ~ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΤΣΙΓΚΟΥ
  Γραμματεία:  Τόλιου, Στεφανίδου, Φωστηρίδου

Προκριματική φάση Κ/20

21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ  ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΔΕΛΛΑΣ
  Γραμματεία:  Δήμας, Κουκουβίνου
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
  Γραμματεία:  Ανανιάδης, Μπεκιάρης
21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ ~ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ  ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Λαζόγλου, Ιωαννίδης
 21:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΡΜΠΑ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Τσολακίδης, Αστερνός

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ φάση ΕΦΗΒΩΝ

21:30 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ. ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.

  Γραμματεία:  Διμπιτούζης Π., Παραδείση, Σκαλιστής

Δεν υπάρχουν σχόλια :