subito

22 Μαρ 2017

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι σε Α1, Α2, Β΄ και Γ΄ Εθνική Ανδρών και του κυπέλλου Ελλάδας γυναικών

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ/ΕΟΚ οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων της Α1, Α2, Β΄ και Γ΄ Εθνικής Ανδρών και του φάιναλ φορ για το κύπελλο Ελλάδας γυναικών που είναι:

Α1 Ανδρών

Σάββατο 25 Μαρτίου

Λαυρίου 17.00 Λαύριο-Δόξα Λευκάδας Τζαφλέρης-Δεσλής-Καλογερόπουλος Λ. (Ντίνος)
Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Π.-Κολοσσός Ρ. Μάνος-Πουρσανίδης Κ.-Παγώνης (Θεοδοσόπουλος)
Χαλκίδας 17.00 Κύμη-Άρης Πηλοϊδης-Παναγιώτου-Γεωργιάδης (Κάλφα)
Τρικάλων 17.00 Τρίκαλα-Κόροιβος Σώμος-Τσώνος-Σκούτας (Μηναρετζόπουλος)
ΠΑΟΚ 19.30 ΠΑΟΚ-Προμηθέας Π. Ψαριανός-Ανδρικόπουλος-Κατραχούρας (Παπαγεωργίου)

Κυριακή 26 Μαρτίου

ΟΑΚΑ 19.00 ΑΕΚ-Παναθηναϊκός Αναστόπουλος Π.-Πουρσανίδης Γ.-Διαμαντής (Ντάβαρης/Δούκας)

Δευτέρα 27 Μαρτίου

Μ. Μερκούρη 16.00 Ρέθυμνο-Ολυμπιακός Καρακατσούνης-Βαρδάλος-Τζιοπάνος Ν. (Μαγκανάς)

Α2 Ανδρών

Σάββατο 25 Μαρτίου

Αστακού 17.00 Αίολος Αστακού-Εθνικός Παφίλης-Δημόπουλος-Τσιαπλής (Τζιμογιάννης)
Πεύκων 17.00 Μαχητές Δόξα Πεύκων-Πανιώνιος Ξενικάκης-Πιτσίλκας Β.-Φακίτσας (Τσιοπάνος)
Νεάπολης Λάρ. 17.00 ΑΕ Λάρισας-Ψυχικό Μπήτης-Συμεωνίδης-Σιμητόπουλος (Βαρνάς)
Ιβανώφειο 17.00 Ηρακλής-Παγκράτι Ευφραιμίδης-Ελευθεριάδης-Ντούρας (Αστρεινίδης)
Καλαμίτσας 17.00 Καβάλα-Ηράκλειο Σταματόπουλος-Λόρτος-Τζίμα (Σιμητόπουλος)
Π. Νικολαϊδης 17.00 Φάρος-Δούκας Σχινάς-Καλδίρης-Μαγκλογιάννης (Ελευθεριάδης)
Υμηττού 17.00 Αμύντας-ΓΣ Λαρισαίσων 1928 Κωνσταντινόπουλος-Χαλαμπαλάκης-Κωνσταντινίδου (Άκελ)
Αντ. Τρίτσης (κθ) 17.00 Χολαργός-Αρκαδικός Παντελίδης-Μαλαμάς-Κοτσίμπος (Καρούσης)

Β’ Εθνική Ανδρών

Κυριακή 26 Μαρτίου

1ος Όμιλος

2ος Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-ΕΦΑ Ζωγράφου Αποστολίδης Β.-Παυλόπουλος (Πετράκης Μιχ.)
Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕΝ Κηφισιάς-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Χρηστίδης Ηλ.-Ορφανός Μ. (Ζερβούδης)
Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Πρωτέας Βούλας Ορφανός Ιορδ.-Τσάτσης (Σταύρου)
Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Απόλλων Σμύρνης Αναστασίου-Λύρας (Ζερδεβάς)
ΔΑΚ Νίκαιας 18.00 Ιωνικός Ν.-Μανδραϊκός Τσαχάκης-Μαραμής (Τεφτίκης)
Α. Παπανδρέου 17.00 Περιστέρι-Παπάγου Μπίκας-Ζακεστίδης (Ορφανός)
Αγ. Θωμά 17.00 Μαρούσι-Τρίτων Ραχιώτης-Σκαλτσής (Λημνιάτης)
Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Κορωπί Καρακάσης-Λογοθέτης (Τζωρτζάκης)

2ος Όμιλος

Ευόσμου 20.00 Αίας Ευόσμου-Πιερικός Αρχέλαος Γερακίνης-Ξέρας (Μήτσιου)
Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Καστοριά Παπαδόπουλος Θεοφ.-Παπαγεωργίου (Πολυχρονίδης)
Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Ερμής Αγιάς Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Δροσόπουλος)
Μ. Τσίκινας 17.00 ΧΑΝΘ-Χαρίλαος Τρικούπης Δημάδης-Μελανίδης (Φωτιάδης)
Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Καρδίτσα Ταρενίδης Στ.-Ταρενίδης Κ. (Βάτσιος)
Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Φίλιππος Βέροιας Ζαχαρής-Τσουμαχίδης (Παραλικίδης)
Αγ. Παύλου 17.00 Ευρώπη Πευκ.-Στρατώνι Τσιρτσιμάλης-Τσοκόλης (Θωμόπουλος)
Πολύγυρου 17.00 Πολύγυρος-Ασπίς Ξάνθης Θεοδώρου-Κοϊτζόγλου (Κασαπίδης)

Γ’ Εθνική Ανδρών

Κυριακή 26 Μαρτίου

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟΚ-Πεύκη Καμήτσος – Χουγιάζος (Τρίγκα)
1ο Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δ.-Ένωση Ιλίου Μπούκας-Τηγάνης (Τζουβάρας)
Τέντας 17.00 Καλαμάτα-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Λιότσιος-Καρπάνος (Πολιτόπουλος)
Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Ερμιόνη Τσολάκος-Παπαδόπουλος Χρ. (Κωστής)
Πετρούπολη 17.00 Άρης Π.-Ίκαρος Καλλιθέας Πόντας-Πηλοϊδης Λ. (Παπαγιαννόπουλος)
Αιγίου 17.00 Κεραυνός-Έσπερος Π. Μηλαπίδης-Καλογριάς (Πίγκας)
Π. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-Αχαγιά 82 Μαντήλας-Ασημακάκη (Σταματόπουλος)

Φάιναλ Φορ Κυπέλλου Ελλάδας Γυναικών

Παρασκευή 24 Μαρτίου

17.00 Πρωτέας Βούλας-Ολυμπιακός Τσαρούχα-Πολυχρόνης-Γρίβα (Ηπιώτης)
20.00 Νίκη Λευκάδας-Πανιώνιος Αναστόπουλος Αντ.-Ρίζος-Ντάνος (Τεφτίκης)

Κυριακή 26 Μαρτίου

14.00 Μικρός Τελικός Παπαθανασίου-Φραγγούλη-Γιακείμη (Μπεσκάκη)
17.00 Τελικός Τσαρούχα-Αναστόπουλος Αντ.-Δαρλαμήτσος (Μουζάκης Στ.)

Δεν υπάρχουν σχόλια :