Δ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
ΑΝΔΡΩΝ-CAP
21:30 Β.Α.Ο.
Β.Α.Ο. ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΓΡΑΙΚΟΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Αστερνός, Ζαφειριάδου Ν.
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΕ Ν.ΚΡΗΝΗΣ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι.,
ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Βουζούκου, Βασιλείου
Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Κολοκυθάς, Κόντος
21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ~ ΜΕΝΤ ΤΕΜΕΛΚΟΥ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Ιωαννίδης, Κοέν
21:45 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α.
Γραμματεία: Κωστανάκη, Χαλκίδης, Μαρβάκης
21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΔΕΛΛΑΣ,
ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης
21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ
ΧΑΛ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Ποντίκη Α. Μπάρμπας Ι.
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.
ΕΑΣ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Παραδείση, Γρούτα, Κούδας
21:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης, Μιχαηλίδου Γ.
Η βαθμολογία
1) ΜΕΝΤ 28 821 523 298
2) ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 26 805 611 194
3) Ν. ΒΟΤΣΗΣ 25 762 505 257
4) ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 24 709 597 112
5) ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 23 652 576 76
6) ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 20 680 578 102
7) ΖΕΦΥΡΟΣ 20 637 607 30
8) ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 20 648 707 -59
9) ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ 20 588 732 -144
10) ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 19 603 695 -92
11) ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ 18 605 627 -22
12) ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝ. 18 641 715 -74
13) ΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 15 486 861 -375
14) ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 13 451 754 -303
*ΠΣ Ευκαρπίας και Φρυγανιώτης έχουν ένα παιχνίδι
λιγότερο.
**Ο ΠΣ Ευκαρπίας έχει -1 βαθμό από πέρυσι.
***Ο Αριστοτέλης Σταυρού έχει ένα μηδενισμό.
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:15 Ε.Κ.Ο. ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΟΣΧΑΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Τζήκα, Βαρυτιμίδης
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ~ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ
ΑΡ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Σαμάρα, Νέδας, Τσιουμλέκης
Προκριματική φάση
ΕΦΗΒΩΝ
21:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΧΑΝΘ ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ,
ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Παληογιάννη, Δαγδηλέλη
Προκριματική φάση
Κ/20
21:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ,
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Χρηστίδης
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΛΟΛΙ,
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β.
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Ανανιάδης
21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ,
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Αναστασιάδου, Ηλιάσκος
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Καλογιαννίδης, Σακαλής
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ,
ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Γραμματεία: Ντάγκας, Τασιώνα
Προκριματική φάση
ΠΑΙΔΩΝ
20:15 EYKAPΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΨΩΜΙΑΔΗΣ,
ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Αναστασιάδου, Ηλιάσκος
0 Σχόλια