Athlenda

9 Φεβ 2017

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι σε Β΄ και Γ΄ Εθνική Ανδρών

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ/ΕΟΚ οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων της Β΄ και Γ΄ Εθνικής Ανδρών, που είναι:

Β’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Κυριακή 12 Φεβρουαρίου

Στρέφη 17.00 Τρίτων-ΕΦΑΟΖ Πόντας-Μαγκουνής (Κορασίδης)
Γ. Παπασιδερης 17.00 Κορωπί-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Καραβίτης-Σπυρόπουλος Σπ. (Φαλούκας)
ΔΑΚ Νίκαιας 18.00 Ιωνικός Ν.-Πρωτέας Β. Τσαχάκης-Φασόλης (Ντίνος)
Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Απόλλων Σμύρνης Καρακάσης-Καρπάνος (Μαγκανάς)
Αγ. Θωμά 17.00 Αμαρούσι-Πανερυθραϊκός Θεοδωρόπουλος-Τσολάκος (Δούκας)
Α. Παπανδρέου 17.00 Περιστέρι-ΚΑΠ Φραγκούλη-Κονταράτος (Δραμασιώτης)
2ο Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Μπούκας-Αναστασίου (Μπουρνάς)
ΕΑΚ Παπάγου 17.00 Παπάγου-Μανδραϊκός Παπαφωτίου-Πολυχρόνης (Ορφανός)

2ος Όμιλος

Κυριακή 12 Φεβρουαρίου

Αρναίας 17.00 Στρατώνι-Πιερικός Αρχέλαος Καλογερόπουλος-Ξέρας (Λαδένης)
Χρ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς Ξάνθης-Καστοριά Τζίμα-Παργιανόπουλος (Μπακάλης)
ΔΑΚ Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Ερμής Αγιάς Τσιαπλής-Κατωτικίδης (Ρόζης)
Πολυγυρου 16.00 Πολύγυρος-Χαρίλαος Τρικούπης Φακίτσας-Ταρενίδης Κ. (Μήτσιου)
Αγ. Παύλου 17.00 Ευρώπη Πευκοχωρίου-ΧΑΝΘ Παπαδόπουλος Θ-Μελανίδης (Θωμόπουλος)
Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Ανατόλια Σιμητόπουλος-Τσιρτσιμάλης (Γκούμας)
ΔΑΚ Βικέλας 17.00 Φίλιππος Β.-Καρδίτσα Θεοδώρου-Δημάδης (Μελανίδης)

Τετάρτη 15 Φεβρουαρίου

ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-Ερμής Λαγκαδά Κοϊμτζόγλου-Δαμίγος (Πολυχρονίδης)

Γ’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος (17η αγωνιστική)

Κυριακή 12 Φεβρουαρίου

ΔΑΚ Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-Άρης Πετρούπολης Νάκας-Κώτσου (Τρίγκα)
1ο Δ. Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δαφνίου-Κεραυνός Αιγίου Νάστος-Ρίζος (Ζερβούδης)
Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Πορφύρας Λογοθέτης-Καμήτσος (Πολιτόπουλος)
Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Αχαγιά 82 Αποστολίδης-Χρηστίδης Ηλ. (Κωστής)
Ακράτας 17.00 Ακράτα-Έσπερος ΑΟΠΑ Χρηστίδης Π.-Λύρας (Παπαδόπουλος Γ.)
Ερμιόνης 17.00 Ερμιόνη-Ίκαρος Καλλιθέας Σταθόπουλος-Ντάνος (Πετρόπουλος)
Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Πεύκη Τσάτσης-Παπαδόπουλος Χρ. (Γολεγού)

2ος Όμιλος (16η αγωνιστική)

Σάββατο 11 Φεβρουαρίου

2ο Λύκειο Αμαρουσίου 18.00 Νίκη Αμαρουσίου-Σαντορίνη Μπανασάκης-Μαραγκάκης (Δημητριάδης)

Κυριακή 12 Φεβρουαρίου

Κω 15.30 Ιπποκράτης Κω-Λοκρός Αταλάντης Αντωνίου-Ισιγώνης
Ν. Πεντέλης 13.30 Πεντέλη-Πανναξιακός Κανελλόπουλος-Μακρόπουλος (Ευστρατίου)
Θήβας 16.00 Κάδμος-ΟΦΗ Σκαλτσής-Αργυρούδης (Σταμάτης)
17.00 Προμηθέας Χαλ.-Άρης Νίκαιας Λαζαρίδης-Καλογριάς (Ζερδεβάς)
Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Πόλις Μαντήλας-Ζιώγας (Χριστοδούλου Γ.)

3ος Όμιλος (16η αγωνιστική)

Κυριακή 12 Φεβρουαρίου

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Απόλλων Καλαμαριάς Εκίζογλου-Λαδάς (Βαρνάς)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 16.30 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Αριστοτέλης Φλώρινας Γρεκός-Τοκμακίδης (Ράπτης)
Αιγινίου 17.00 Αιγινιακός-Φάρσαλα Τσούλης-Λουλουδιάδης (Καλότσης)
ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρεβενών-Βίκος Ζαγοροχώρια Γιαννούλης Αναστ.-Χατζηκώστας (Βόντζας)
Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη-Εύαθλος Παπαδόπουλος Χαρ.-Τζιοπάνος Γ. (Κανελλόπουλος)
Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Διόσκουροι Κοζάνης Παζόλης-Λελούδας (Τοζακίδης)
Κοζάνη 17.00 Ελίμεια-Μελίκη Πετανίδου-Κουκουλεκίδης (Κηπουρίδης)

4ος Όμιλος (16η αγωνιστική)

Κυριακή 12 Φεβρουαρίου

Ν. Μουδανιών 18.00 Ν. Μουδανιά-Μακεδονικός Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Βαφείδης)
ΔΑΚ Περαίας 18.00 Ακτή Ζέφυρος-Αστέρας Καβάλας Κέτουλας-Δολγύρας (Κασαπίδης)
ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΜΓΣ Κομοτηνής-ΓΑΣ Κομοτηνής Παπαγερίδης-Ντούρας (Γκουρτζελίδης)
ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-ΣΑΠΚ Νεάπολης Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Λιρίδης)
ΔΑΚ Χαλκηδόνας 18.00 Χαλκηδόνα-Παναθλητικός Σιταρίδης-Αγραφιώτης Ι. (Παραλικίδης)
Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Ίκαροι Σερρών Μηλαπίδης-Χατζημπαλίδης (Σακελαρίου)
Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Ιωνικός Ιωνίας Καρακώστας-Κοντογιάννης (Γιαβρής)

Τετάρτη 15 Φεβρουαρίου


Μακεδονικού 18.30 Μακεδονικός-Ορφέας Ν. Σκοπού Παπαγεωργίου-Εκίζογλου (Λαδόπουλος)

Δεν υπάρχουν σχόλια :