Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ/ΕΟΚ οι διαιτητές και οι
κομισάριοι των αγώνων της Β΄ και Γ΄ Εθνικής Ανδρών, που είναι:
Β’ Εθνική Ανδρών
Κυριακή 5
Φεβρουαρίου
1ος Όμιλος
Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟΖ-Παπάγου Χρηστίδης Ηλ.-Μηλαπίδης
(Ελευθεριάδης)
Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Τρίτων
Καλογερόπουλος Φ.-Τσάτσης (Τεφτίκης)
Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Β.-Κορωπί
Ζακεστίδης-Αναστασίου (Ζερδεβάς)
Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-Ιωνικός Νίκαιας
Καραβίτης-Ορφανός Μ. (Ορφανός)
Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Εργοτέλης
Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ. (Παλάτος)
Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Μαρούσι Αποστολίδη Β.-Κόλιας
(Λημνιάτης)
Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Περιστέρι
Διμπινούδης-Πόντας (Άκελ)
2ο Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-Μανδραϊκός
Στρέμπας-Φασόλης (Ζώης)
2ος Όμιλος
ΣΣ Κατερίνης 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-Φίλιππος Βέροιας
Τσιοπάνος Ν.-Θεοδώρου (Γιαμούζης)
Δ. Διαμαντίδης 17.00 Καστοριά-Στρατώνι
Τσιρτσιμάλης-Αγραφιώτης Ι. (Βόντζας)
Αγιάς Λάρισας 17.00 Ερμής Αγιάς-Ασπίς Ξάνθης
Τσοκόλης-Κοϊμτζόγλου (Μπεκιάρης)
Μεσολογγίου 17.00 Χαρίλαος Τρικούπης-Αγρίνιο
Μπούκας-Τσολάκος (Σοφιανοπούλου)
Μ. Τσικινας 1700 ΧΑΝΘ-Πολύγυρος Γερακίνης-Φακίτσας
(Σακελαρίου)
Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Ευρώπη Πευκοχωρίου
Τσιαπλής-Κατωτικίδης (Δροσόπουλος)
Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Γέφυρα Φουτζήλας-Παπαδόπουλος
Χ. (Παραλικίδης)
ΔΑΚ Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Καρδίτσα
Παπαγερίδης-Μπακάλης (Τζιοπάνος)
Γ’ Εθνική Ανδρών
Κυριακή 5
Φεβρουαρίου
1ος Όμιλος
Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρ.-Δάφνη Δαφνίου
Καρακωνσταντόπουλος-Αθανασόπουλος (Κουλούρης)
Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Καλαμάτα Σκαλτσής-Αργυρούδης
(Κωστής)
Παν. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-Γλαύκος Μακρής-Χριστινάκης
(Παπαγιαννόπουλος)
Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Ακράτα Λιότσιος-Μαντήλας
(Ρόζης)
Π. Αλεξιώτισσα 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Ερμιόνη
Λεκατσάς-Καββαδάς (Θεοδοσόπουλος)
Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Κ.-Ίκαρος Ν. Σμύρνης
Κονταράτος-Αντωνιάδης (Μπουρνάς)
Πεύκης 17.00 Ευρώπη-Ένωση Ιλίου Λαζαρίδης-Φραγγούλη
(Παππάς)
2ος Όμιλος
Αταλάντης 17.00 Λοκρός-Διαγόρας Δρ. Νάστος-Ρίζος
(Χριστοδούλου)
Θήρας 10.30 Σαντορίνη-Ιπποκράτης Κω
Δ. Περιστεράκης 17.00 Πανναξιακός-Νίκη Αμαρουσίου
Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Πεντέλη Καρακάσης-Λογοθέτης
(Τζωρτζάκης)
ΔΑΚ Νίκαιας 17.00 Άρης Ν.-Κάδμος Φάκαρος-Τσιμπούρης
(Πετρίδης Ν.)
Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις-Προμηθέας Χαλ.
Καλαϊτζάκης-Δελαγραμμάτικας (Μίχας)
3ος Όμιλος
ΔΑΚ Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλ.-Ελίμεια
Παζόλης-Κοντογιάννης (Λαδένης)
ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης Φλ.-Τιτάνες Παλαμά
Σιταρίδης-Λουλουδιάδης (Μπαταούλα)
Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα-ΑΓΣ Ιωαννίνων Σαρακενίδης-Χρυσάφης
(Τσιργούλας)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 Βίκος Ζαγοροχώρια-ΑΟΚ Αιγινιακός
Τσούλης-Κουκουλεκίδης (Τζιμογιάννης)
Πολυκάστρου 17.00 Εύαθλος-Πρωτέας Γρ.
Καρκαλέτσης-Βασιλόπουλος (Αστρεινίδης)
ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι Κοζ.-Νικόπολη Πρέβεζας
Δαμίγος-Τσιομπάνος Γ. (Πλεξίδας)
ΔΑΚ Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Μελίκη
Παριανόπουλος-Δολγύρας (Μήτσιου)
4ος Όμιλος
Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Ορφέας Ν. Σκοπού
Παπαγεωργίου-Εκιζόγλου (Λαδόπουλος)
Ποταμουδιών 18.00 Αστέρας Καβάλας-Ν. Μουδανιά
Σελεβός-Γραικός (Φωτιάδης)
Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Ακτή Ζέφυρος
Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Γκουρτζελίδης)
Νεάπολης Θ. 18.00 Νεάπολη-ΜΓΣ Κομοτηνής
Ζιώγας-Μπιστιζάνος (Κασαπίδης)
Επταπυργίου 18.00 Παναθλητικός-Αγ. Βαρβάρα
Παπαθωμά-Λελούδας (Πολυχρονίδης)
ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σ.-Χαλκηδόνα Ξέρας-Καρακώστας
(Γιαβρής)
Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Ιωνικός Ιων.
Πετανίδου-Πράττος (Βαφείδης)
0 Σχόλια