Athlenda

7 Φεβ 2017

Το πρόγραμμα των αγώνων της Πέμπτης και της Παρασκευής στην ΕΚΑΣΘ

Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων της για Πέμπτη και Παρασκευή που είναι το εξής:

ΠΕΜΠΤΗ 9 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 M.E.N.T. ΝΕΜΕΣΙΣ ΑΕΣ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Κοκκινά, Σφεϊκου, Σκαλιστής
20:00 25ο Δημ.Σχολείο ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ~ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΕΛΛΑΣ, ΨΑΡΡΑΣ
  Γραμματεία:  Τσολακίδης, Μπέλλου Β., Τσιρακίδου

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ

16:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ
  Γραμματεία:  Σαλιμπασόγλου, Βουζούκου
18:15 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Σαμαρά, Τσιουμλέκης
     
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017

Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

20:30 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ
  Γραμματεία:  Κράντα, Συμεωνίδης, Μιχαηλίδου Γ.
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΛ/ΠΩΝ ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Ιακωβίδου, Παπαδόπουλος Κ., Αστερνός
21:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Ζαφειριάδου Ν., Σακάρογλου, Σακαλής
21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
  Γραμματεία:  Παληογιάννη, Μπουρνάς, Αδαμίδης
21:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥ. ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
  Γραμματεία:  Γρούτα, Σαραφοπούλου, Κούδας
21:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑΣ ~ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
  Γραμματεία:  Στεφανίδου, Φωστηρίδου, Αλεξανδρόπουλος
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΣΤΟΥΜΠΟΣ
  Γραμματεία:  Τασιώνα, Προεστού, Κωστοπούλου
21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Ιωαννίδης, Λαζόγλου, Λεονταρά
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ
  Γραμματεία:  Μπενάκη Α., Βουλώνη, Βουδούρης
21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ ~ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. ΤΣΟΚΟΛΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
  Γραμματεία:  Καζαντζίδου, Τσιρακίδου, Μπέλλου Β.
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΤΕΓΟΣ
  Γραμματεία:  Μπενάκη Ν., Κάτσης, Κούλλιας
21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΓΑΖΕΤΑΣ, ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ
  Γραμματεία:  Κιλαζίδου, Βασιλείου, Ράμπαντι

Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΤΕΜΕΛΚΟΥ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Παραδείση, Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης
21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ Δ.Ε.Η. Π.Α.Σ.Π. ΛΑΪΔΗΣ, ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Κ.
  Γραμματεία:  Παρμακίδης, Κωτσόβολος, Κεχαγιάς
20:15 ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Β.
  Γραμματεία:  Αναστασιάδου, Μπάρμπας Ι., Ηλιάσκος
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α., Κολοκυθάς
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ΜΑΡΟΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
  Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη, Κουκουτζέλης, Διμπιτούζης Α.
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
  Γραμματεία:  Ζαφειριάδου Α., Βαρυτιμίδης, Χατζέλης
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΨΩΜΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Σαμαρά, Νέδας, Τσιουμλέκης
21:20 ΦΟΙΝΙΚΑ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
  Γραμματεία:  Παπαθανασίου, Δήμας, Σκαλιστής
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Κουγιουμτζόγλου Α, Καρατζιώτης, Κουκουβίνου
21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΤΣΟΥΛΗΣ, ΨΑΡΡΑΣ
  Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Χ., Ντουβαλέτης, Αρβανιτίδης
19:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ~ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Τσολακίδης, Μούστος, Σκαλίστης
20:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ~ ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΔΕΛΛΑΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
  Γραμματεία:  Γκανάλας, Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής

Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΜΥΘΟΙ 2007 ΧΑΛ. ΛΟΛΙ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
  Γραμματεία:  Αλταντζίδου, Κόνιαλη, Ποντίκη Α.
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ~ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΚΑΡΜΠΑ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
  Γραμματεία:  Γιατσίδου, Δαουλτζής, Άντωγλου
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
  Γραμματεία:  Κωνσταντίνου, Ανανιάδης, Μπεκιάρης
21:30 25ο Δημ.Σχολείο ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ~ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ, ΜΑΓΗ
  Γραμματεία:  Μπέλλου Μ., Τερζίδης, Δαγδηλέλη
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ

  Γραμματεία:  Ευθυμίου Γ., Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης

Δεν υπάρχουν σχόλια :