Athlenda

30 Ιαν 2017

Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ-Η βαθμολογία της Α΄ ανδρών

Η Α΄ ανδρών ξεχωρίζει από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:

Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΠΡΑΤΤΟΣ, ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Γ., Μαρβάκη Σ., Μαρβάκης  
Γυμνασίαρχος: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ              
21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΤΣΟΚΟΛΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Καλπακίδου, Κόντος 
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι.        
21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΜΕΝΤ ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Τουκμενίδου, Βουζούκου             
Γυμνασίαρχος: ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ        
20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΣΕΛΕΒΟΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης, Αρβανιτίδης  
Γυμνασίαρχος: ΦΩΤΙΑΔΗΣ          
21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Γιοβανούδα, Σακαλής       
Γυμνασίαρχος: ΛΑΔΕΝΗΣ            
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α., Φωστηρίδου, Χατζέλης     
Γυμνασίαρχος: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ   
20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Καζαντζίδου, Σκαλιστής, Κάτσης  
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

Η βαθμολογία

1) ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ        25           1031-854              177
2) ΔΑΣΩ               25           973-878                95
3) ΜΕΝΤ               23           998-930                68
4) ΒΑΟ  22           1052-963              89
5) ΓΑΛΑΞΙΑΣ       22           961-914                47
6) ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ   22           903-870                33
7) ΜΑΚΑΜΠΗ    22           950-967                -17
8) ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ              22           888-935                -47
9) ΒΑΣΙΛΙΚΑ        21           1020-968              52
10) ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝ.                19           1075-1115            -40
11) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.                19           803-871                -68
12) ΑΡΕΤΣΟΥ      19           936-1009              -73
13) ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ             17           835-964                -129
14) ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ    16           779-966                -187

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

20:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Παληογιάννη, Κωστοπούλου               
19:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ~ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Αστερνός, Κράντα        
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Παραδείση, Γρούτα, Κούδας         
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΔΕΛΛΑΣ, KRKOBABIC
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Παπαθανασίου, Δήμας         
                                                                               
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ  ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Χρηστίδης, Σακάρογλου    
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ Ε.Α.Α.Θ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Καραγεωργόπουλος, Σταματογιάννης 
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Κωνσταντίνου, Στεφανίδου             
20:00 ΛΑΓΥΝΩΝ ΕΔΗΛ ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ.ΑΟ ΜΠΑΪΟΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Σαμαρά, Νέδας, Τσιουμλέκης       

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ

20:45 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΚΟΥΣΗΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ

Γραμματεία: Αναστασιάδου, Ηλιάσκος                

Δεν υπάρχουν σχόλια :