Athlenda

23 Ιαν 2017

Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ-Η βαθμολογία της Α΄ ανδρών

Η Α΄ ανδρών ξεχωρίζει από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:

Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΓΡΑΙΚΟΣ, ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ
  Γραμματεία:  Δήμας, Βουζούκου, Ράμπαντι
  Γυμνασίαρχος:  ΜΗΛΙΑΡΑΣ 
20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΤΖΙΜΑ, ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
  Γραμματεία:  Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι., Κεχαγιάς
  Γυμνασίαρχος:  ΤΟΖΑΚΙΔΗΣ 
21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ, ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΛΑΪΔΗΣ
  Γραμματεία:  Μπεκιάρης, Κράντα, Μιχαηλίδου Γ.
  Γυμνασίαρχος:  ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ 
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΜΑΡΟΣ
  Γραμματεία:  Μπενάκη Α., Δρακοπούλου, Τουκμενίδου
  Γυμνασίαρχος:  ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ 
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΧΑΤΖΙΔΟΥ
  Γραμματεία:  Ντάγκας, Τασιώνα, Προεστού
  Γυμνασίαρχος:  ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ 
20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ Β.Α.Ο. ΛΟΡΤΟΣ, ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
  Γραμματεία:  Καρατζιώτης, Παληογιάνη, Κουκουβίνου
  Γυμνασίαρχος:  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν, 
20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΒΑΣΙΛΟΥΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΕΛΛΑΣ
  Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Χ., Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης
  Γυμνασίαρχος:  ΦΩΤΙΑΔΗΣ 
     
Η βαθμολογία

1) ΔΑΣΩ               24           909-799                110
2) ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ        23           973-805                168
3) ΒΑΟ  21           993-878                115
4) ΜΕΝΤ               21           913-871                42
5) ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ              21           826-857                -31
6) ΒΑΣΙΛΙΚΑ        20           946-884                62
7) ΓΑΛΑΞΙΑΣ       20           889-868                21
8) ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ   20           835-824                11
9) ΜΑΚΑΜΠΗ    20           871-903                -32
10) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.                18           754-813                -59
11) ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝ.                17           991-1041              -50
12) ΑΡΕΤΣΟΥ      17           858-947                -89
13) ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ             16           789-896                -107
14) ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ    15           733-894                -161

Δ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ-CAP

21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΓΑΒΡΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Παραδείση, Γιοβανούδα, Ζαφειριάδου

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Ταρπάγκου Α., Καπούλα, Σακαλής
20:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ ~ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΜΟΣΧΑΣ, ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Τσολακίδης, Μπέλλου, Τσιρακίδου
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ~ ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΤΕΓΟΣ
  Γραμματεία:  Ζαφειριάδου Α., Βαρυτιμίδης, Σακάρογλου

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ~ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
  Γραμματεία:  Ιακωβίδου, Τζήκα, Σακάρογλου
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Κωνσταντίνου, Ανανιάδης, Μπεκιάρης
21:30 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
  Γραμματεία:  Σαμαρά, Νέδας, Τσιουμλέκης
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ~ ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΨΑΡΡΑΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Μπενάκη Ν., Σαλιμπασόγλου, Σκαλιστής

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ

20:15 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΡΑΤΤΟΣ
  Γραμματεία:  Κωστοπούλου, Λιούτσιας

Προκριματική φάση Κ/20

21:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ. ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ

  Γραμματεία:  Καρατζιώτης, Κουκουβίνου 

Δεν υπάρχουν σχόλια :