subito

12 Ιαν 2017

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι σε Β΄ και Γ΄ Εθνική Ανδρών

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ/ΕΟΚ οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων της Β΄ και Γ΄ Εθνικής Ανδρών, που είναι:

Β’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Κυριακή 15 Ιανουαρίου

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Βούλας-Ζωγράφου Ζακεστίδης-Φασόλης (Τεφτίκης)
Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Μανδραϊκός Κάρδαρης-Χρηστίδης Ηλ. (Μαυρουδής)
Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-Παπάγου Μαραμής-Καλογερόπουλος Φ. (Κουλούρης)
Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Τρίτων Πόντας-Φραγκούλη (Λημνιάτης)
Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Κορωπί Μηλαπίδης-Ορφανός Ιορδ. (Κορασίδης)
Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Ιωνικός Ν. Κονταράτος-Πλιάκας (Ζερδεβάς)
2ο Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-Εργοτέλης Λιότσιος-Ασημακάκη (Μπουρνάς)
Ανδρ. Παπανδέρου 15.00 Περιστέρι-Μαρούσι Σκούτας-Θεοδωρόπουλος (Άκελ)

Τετάρτη 18 Ιανουαρίου

Ανδρ. Παπανδέρου 17.00 Περιστέρι-Ιωνικός Ν. Παπαθανασίου-Λαζαρίδης (Καρούσης)

2ος Όμιλος

Σάββατο 14 Ιανουαρίου

ΔΑΚ Μεσολογγίου 17.00 Χαρίλαος Τρικούπης-Φίλιππος Βέροιας Μπούκας-Καμήτσος (Κωστής)

Κυριακή 15 Ιανουαρίου

Αγιάς 17.00 Ερμής Αγιάς-Πιερικός Αρχέλαος Σιταρίδης-Δαμίγος (Μπεκιάρης)
Δ. Διαμαντίδης 17.00 Καστοριά-Καρδίτσα Τζιοπάνος-Τσιρτσιμάλης (Κηπουρίδης)
Μ. Τσικίνας 17.00 ΧΑΝΘ-Στρατώνι Ευρεμίδης-Ταρενίδης Κ. (Σακελαρίου)
Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Ασπίς Ξ. Παπαδόπουλος Θ.-Μελανίδης (Μήτσιου)
Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Αγρίνιο Παπαγερίδης-Ντούρας (Παπαγεωργίου)
ΔΑΚ Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Πολύγυρος Γερακίνης-Ελευθεριάδης (Αστρεινίδης)
Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Ευρώπη Πευκοχωρίου Πιτσίλκας Β.-Ζιώγας

2ος Όμιλος

Τετάρτη 18 Ιανουαρίου

Δ. Διαμαντίδης 17.00 Καστοριά-Ερμής Αγιάς Λιότσιος-Μελανίδης (Βόντζας)
ΣΣ Κατερίνης 18.00 Πιερικός Αρχέλαος-Χαρίλαος Τρικούπης Τσιρτσιμάλης-Τσοκόλης (Παπαπέτρου)
Καρδίτσας 17.00 Καρδίτσα-Ευρώπη Πευκ. Σιμητόπουλος-Ευφραιμίδης (Κουσαϊτης)
ΔΑΚ Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέρ.-ΧΑΝΘ Γερακίνης-Δημάδης (Παπαγεωργίου)
Αρναίας 17.00 Στρατώνι-Ανατόλια Παπαγερίδης-Ντούρας (Παπαγεωργίου)
Χρ. Χριστοδούλου 18.00 Ασπίς Ξάνθης-Ερμής Λαγκαδά Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου (Σαλικίδης)
ΔΑΚ Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Αίας Ευόσμου Κωνσταντινόπουλος-Καρακάσης (Σοφιανοπούλου)
Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Γέφυρα Φακίτσας-Ξέρας (Σακελαρίου)

Γ’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Κυριακή 15 Ιανουαρίου

ΔΑΚ Κορίνθου (κθ) 17.00 Κόρινθος-Γλαύκος Σπυρόπουλος-Τσολάκος (Τρίγκα)
1ο Δ. Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δαφνίου-Καλαμάτα Ροδίτης-Σωτηρχέλης (Πετράκης Μιχ.)
Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρούπολης-Ακράτα Ρίζος-Τσιμπούρης (Πετρίδης Ν.)
Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Ερμιόνη Αναστασίου-Αντωνιάδης (Κωστής)
Παν. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Λύρας-Σκαλτσής (Σταματόπουλος)
Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Ένωση Ιλίου Μαντήλας-Λεκατσάς (Κοκορδάτος)
Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος-Πεύκη Χουγιάζος-Καββαδάς (Παπαδόπουλος Γ.)

2ος Όμιλος

Κυριακή 15 Ιανουαρίου

Δ. Περιστεράκης 14.00 Πανναξιακός-Λοκρός Αταλάντης Ορφανός Εμ.-Αντωνίου
Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Διαγόρας Δρ. Δημόπουλος-Καρπάνος (Σαϊτάκης)
ΔΑΚ Νίκαιας 14.30 Άρης Ν.-Ιπποκράτης Κω Κοτσίμπος-Κιουλάφας (Ευστρατίου)
Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας-Νίκη Αμαρουσίου Χρηστίδης Π.-Σιδέρης (Μπεσκάκη)
Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Πεντέλη Χατζημάρκος-Καρανικόλα (Χριστοδούλου Γ.)
Πεύκης 17.00 Προμηθέας-Κάδμος Μπανασάκης-Μυλωνάς (Αλετράς)

Τετάρτη 18 Ιανουαρίου

Κω 17.00 Ιπποκράτης Κω-Προμηθέας Χαλ. Μακρόπουλος-Γεράνιος

Πέμπτη 19 Ιανουαρίου

Δ. Περιστεράκης 20.00 Πανναξιακός-ΟΦΗ Γρίβα-Δελαγραμμάτικας

3ος Όμιλος

Κυριακή 15 Ιανουαρίου

Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα-Απόλλων Καλ. Δημάδης-Σαρακενίδης (Γκουντέλιας)
ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης Φλ.-Μελίκη Τσοκόλης-Λουλουδιάδης (Μπαταούλα)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 Βίκος Ζαγοροχώρια-Ελίμεια Ξέρας-Γκέκας (Αγορογιάννης)
Πολυκάστρου 17.00 Εύαθλος-Τιτάνες Παλαμά Παπαδόπουλος Χ.-Τσιοπάνος Ι. (Ελευθεριάδης)
ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι Κοζ.-Ιωάννινα Πετανίδου-Αγραφιώτης Ι. (Βόντζας)
ΔΑΚ Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Αιγινιακός Παργιανόπουλος-Δολγύρας (Παπαδόπουλος Ν.)
Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη Γρεβ.-Πρωτέας Γρ. Παζώλης-Λελούδας (Τζιμογιάννης)

4ος Όμιλος

Κυριακή 15 Ιανουαρίου

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνή-Μακεδονικός Μπακάλης-Λάλα (Γκουρτζελίδης)
ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αστέρας Καβ.-Ιωνικός Ιων. Καρακώστας-Γεωργούλης (Λιρίδης)
Νεάπολης 18.00 Νέαπολη-Ορφέας Ν. Σκοπού Παπαγεωργίου-Θωμόπουλος (Λαδένης)
Επταπυργίου 18.00 Παναθλητικός-Ν. Μουδανιά Κοντογιάννης-Γιαννούλης Αν. (Φωτιάδης)
ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Ακτή Ζέφυρος 02 Τσιαπλής-Παπανικολάου (Γιαβρής)
Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-ΜΓΣ Κομοτηνή Κατωτικίδης-Χατζηχαρίσης (Κασαπίδης)
ΔΑΚ Χαλκηδόνας 18.00 Χαλκηδόνα-Αγ. Βαρβάρα Εκίζογλου-Λαδάς (Τοζακίδης)

Τετάρτη 18 Ιανουαρίου

1ος Όμιλος

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Κόρινθος Πόντας-Χρηστίδης Ηλ. (Μάρκου)
Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Δάφνη Δαφνίου Νάστος-Ρίζος (Κωστής)
Ερμιόνης 17.00 Ερμιόνη-Άρης Πετρούπολης Σταθόπουλος-Λεκατσάς (Τρίγκα)
Ν. Σμύρνης 18.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Κεραυνός Αιγίου Φάκαρος-Καρανικόλα (Μαυρουδής)
Πεύκης 17.00 Πεύκη-Αχαγιά 82 Λουκαράκης-Κώτσου (Ζερδεβάς)
Εσπέρου 16.45 Ίκαρος Καλ.-Έσπερος Μπανασάκης-Χατζημάρκος (Ζώης)

2ος Όμιλος

2ο Λυκ. Αμαρουσίου 17.30 Νίκη Αμαρουσίου-Έσπερος Λαμίας Καμήτσος-Χριστινάκης (Παπαδόπουλος Κ.)

3ος Όμιλος

ΔΑΚ Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλ.-Βίκος Ζαγοροχώρια Παργιανόπουλος-Δολγύρας (Μήτσιου)
ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης Φλ.-Φάρσαλα Παπαδόπουλος Χ.-Τζιοπάνος Γ. (Μπαταούλα)
ΔΑΚ Μελίκης 17.00 Μελίκη-Πρωτέας Γρ. Καρακώστας-Παπαθωμά (Κοντόζης)
ΔΑΚ Κοζάνης 19.00 Ελίμεια-Εύαθλος Πετανίδου-Γρεκός (Κηπουρίδης)
Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Διόσκουροι Κοζ. Δαμίγος-Λουλουδιάδης (Μπεκιάρης)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 Ιωάννινα-Ευκαρπία Παζόλης-Λελούδας (Τζιμογιάννης)
Αιγινίου 17.00 Αιγινιακός-Νικόπολη Πρ. Κοντογιάννης-Τοκμακίδης (Βάτσιος)

4ος Όμιλος

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Νεάπολη Σιταρίδης-Βασιλόπουλος (Πολυχρονίδης)
ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αστέρας Καβ.-ΓΑΣ Κομοτηνή Αγραφιώτης Ι.-Πράτος (Λιρίδης)
Διαβατών 18.00 Ιωνικός Ιωνίας-Αγ. Βαρβάρα Χατζηχαρίσης-Χρυσάφης (Αστρεινίδης)
Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Παναθλητικός Παπανικολάου Γ.-Εκίζογλου (Γιαβρής)
Ν. Μουδανιών 18.00 Ν. Μουδανιά-Ίκαροι Σερρών Μελανίδης-Ντόγκας (Θωμόπουλος)
ΔΑΚ Περαίας 18.00 Ακτή Ζέφυρος 02-Μαντουλίδης Τσούλης-Μαλτέσιος (Φωτιάδης)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΜΓΣ Κομοτηνή-Χαλκηδόνα Ταρενίδης Κ.-Σαρακενίδης (Γκουρτζελίδης)

Δεν υπάρχουν σχόλια :