subito

29 Ιαν 2017

Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

Το πρωτάθλημα παίδων ξεχωρίζει από τα σημερινά παιχνίδια της ΕΚΑΣΘ που είναι τα εξής:

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ                                                            

19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΨΩΜΙΑΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Καπούλα, Φωστηρίδου              

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ~ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Αναστασιάδου, Ανανιάδης, Ηλιάσκος       
20:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ~ ΜΥΘΟΙ 2007 ΧΑΛ. ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
 Γραμματεία: Αλταντζίδου, Ποντίκη Α., Κόνιαλη              
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α., Κολοκυθάς              
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ~ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΛΑΣΠΑ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Γαλάνη Π., Ζαφερειριάδου Ν.               
19:30 25ο Δημ.Σχολείο ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Σ.Κ.                ~ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ              ΚΑΡΜΠΑ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Μ., Τσολακίδης, Λιούτσιας         
20:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ, ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Γ., Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης      
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ  ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.               ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΠΙΔΑ
 Γραμματεία: Κοκκινά, Μούστος, Κάτσης            
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ
 Γραμματεία: Τσακλή, Βουζούκου, Παπαδόπουλος Μ.  
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΠΌ ~ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ε. ΔΕΛΛΑΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
 Γραμματεία: Σωτηριάδου, Πασχαλίδου, Ράμπαντι        

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ

14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΛΑΪΔΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Ζαφειριάδου Ν.            
13:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΛΟΛΙ, ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Βουζούκου, Παπαδόπουλος Μ.    
19:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ               ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ., ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Μπουρνάς       
15:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Ιωαννίδης, Λεονταρά        
14:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής 
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Βασιλείου, Κούλλιας          
14:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Β., ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α.       
10:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Κεχαγιάς    
12:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Αλταντζίδου, Ποντίκη Α.  
12:30 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Κεχαγιάς    
17:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
Γραμματεία: Πισκιούλης, Σακάρογλου 
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ.   
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Σακαλής       
14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Γρούτα, Κούδας   
15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ Α.Ο.Ε.Α. ΚΟΥΣΗΣ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π., Χρηστίδης              
18:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Παραδείση, Κατρακυλίδου            
15:15 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ICBS 2009 ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Κ., ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Κολοκυθάς 
15:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Α., Μπεκιάρης            
12:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α., ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Βουλώνη      
15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗΣ
Γραμματεία: Καζαντζίδου, Κωστοπούλου           
13:45 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Τασιώνα, Δαγδηλέλη        
18:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ  ΑΟΜ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Μπέλλου Β., Τσιρακίδου  
18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΔΕΛΛΑΣ, ΜΠΟΝΟΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Τουκμενίδου          
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ, ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Κουκουβίνου  
16:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΤΕΓΟΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Αρβανιτίδης               
13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΤΕΓΟΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης              
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Βασιλείου, Κούλλιας          

Προκριματική φάση Κ/20
                                                                               
12:00 ΠΑΟΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής  

Δεν υπάρχουν σχόλια :