Athlenda

5 Ιαν 2017

Οι διαιτητές της ΕΚΑΣΘ από Σάββατο μέχρι και Τετάρτη

Ανακοινώθηκαν από την ΕΚΑΣΘ οι διαιτητές των αγώνων της από το Σάββατο μέχρι και την Τετάρτη που είναι οι εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
  Γραμματεία:  Πασχαλίδου, Σκαλιστής, Βασιλείου

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΤΕΓΟΣ
  Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη, Τόλιου, Παραδείση

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ

16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΑΖΑΣ
  Γραμματεία:  Μπέλλου, Λιούτσιας
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΧΑΝΘ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ 
  Γραμματεία:  Λιούτσιας, Μπέλλου
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
  Γραμματεία:  Ουσταμπασίδου, Σαραφοπούλου
19:15 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
  Γραμματεία:  Κωτσόβολος, Κόντος
12:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Βουδούρης, Παπαδόπουλος Μ.
17:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
  Γραμματεία:  Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης
20:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Καρατζιώτης, Κουκουβίνου
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.  ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΜΙΜΗΚΟΣ
  Γραμματεία:  Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α.
15:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  ΨΩΡΡΑΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
  Γραμματεία:  Βουλώνη, Ράμπαντι
18:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΛΟΛΙ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι., Κεχαγιάς
19:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
  Γραμματεία:  Κόνιαλη, Ποντίκη Α.
18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΛΑΪΔΗΣ, ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Κ.
  Γραμματεία:  Πισκιούλης, Χρηστίδης
15:30 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΣΠΑΝΟΣ
  Γραμματεία:  Κράντα, Μιχαηλίδου Γ 
20:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑΣ  ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
  Γραμματεία:  Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ.
17:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΨΩΜΙΑΔΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
  Γραμματεία:  Αναστασιάδου, Ηλιάσκος
14:45 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Γούτη, Μισιρλόγλου
19:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΓΡΑΙΚΟΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
  Γραμματεία:  Σαράφης, Τσιουμλέκης
18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Β.
  Γραμματεία:  Καλογιαννίδης, Γιοβανούδα
16:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ~ ΜΕΝΤ  ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β.
  Γραμματεία:  Δαουλτζής, Άντωγλου
20:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
  Γραμματεία:  Γρούτα, Κούδας
15:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΘΕΟΛΟΓΗΣ 
  Γραμματεία:  Άντωγλου, Δαουλζής
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Α.Θ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
  Γραμματεία:  Σκαλιστής, Βασιλείου
20:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΤΣΟΥΛΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
  Γραμματεία:  Προεστού, Κωστοπούλου
17:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΔΗΜΟΥ
  Γραμματεία:  Ράμπαντι, Βουλώνη
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΚΑΡΜΠΑ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Λαζόγλου, Ιωαννίδης
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ, ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ
  Γραμματεία:  Ευθυμίου Γ., Ντουβαλέτης
16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΔΕΛΛΑΣ
  Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Χ., Αρβανιτίδης

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ

10:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ~ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΜΠΟΝΟΣ
  Γραμματεία:  Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΛΑΣΠΑ, ΒΑΪΤΣΗΣ
  Γραμματεία:  Χατζέλης, Σακάρογλου
15:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.  ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΛΑΪΔΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
  Γραμματεία:  Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Α
19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΜΑΓΗ
  Γραμματεία:  Δρακοπούλου Τουκμενίδου
14:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΔΗΜΟΥ
  Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Χ., Αρβανιτίδης
15:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΤΟΤΣΙΚΑ
  Γραμματεία:  Μακαρώνης, Παληογιάννη

KYΡIAKH 8 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ~ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
  Γραμματεία:  Ιακωβίδου, Παραδείση, Γαλάνη Π.
19:00 ΣΟΧΟΥ ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ.  ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
  Γραμματεία:  Σαμαρά, Νέδας, Τσιουμλέκης

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

20:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ  ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΨΩΜΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Αναστασιάδου, Μπάρμπας Ι.,Ηλιάσκος
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
  Γραμματεία:  Σακελλαρίου, Ιακωβίδου, Γαλάνη Π.
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΠΙΔΑ
  Γραμματεία:  Ταρπάγκου Α., Κολοκυθάς, Σακαλής
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ~ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ 
  Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη, Κουκουτζέλης, Σακαλής
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ  ~ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΕ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ, ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ
  Γραμματεία:  Τσακλή, Δήμας, Παπαδόπουλος Μ.
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Πασχαλίδου, Παπαδόπουλος Μ. Τουκμενίδου
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Α.Θ. ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ.  ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Κοκκινά, Κωστής, Κοέν
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
  Γραμματεία:  Τσολακίδης, Πασχαλίδου, Μούστος
19:30 25ο Δημ.Σχολείο ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Σ.Κ. ~ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Μπέλλου Μ., Μπέλλου Β., Λιούτσιας

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ

13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΨΑΡΡΑΣ
  Γραμματεία:  Αρβανιτίδης, Χ#ιωάννου
15:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ Β.Α.Ο. ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β.
  Γραμματεία:  Ανανιάδης, Μπεκιάρης
20:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΛΑΣΠΑ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
  Γραμματεία:  Ουσταμπασίδου, Άντωγλου
14:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΛΑΪΔΗΣ, ΣΠΑΝΟΣ
  Γραμματεία:  Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α.
18:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΧΑΝΘ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
  Γραμματεία:  Κιλαζίδου, Κωστοπούλου
10:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
  Γραμματεία:  Ποντίκη Α., Κόνιαλη
12:30 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
  Γραμματεία:  Κόνιαλη, Ποντική Α.
13:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
  Γραμματεία:  Κεχαγιάς, Μπάρμπας Ι.
10:30 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ.  ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
  Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι., Κεχαγιάς
14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΓΗ
  Γραμματεία:  Στεφανίδου, Φωστηρίδου
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
  Γραμματεία:  Κουκουτζέλης, Σακαλής
15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ.
ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ.
14:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ  ~ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΤΕΓΟΣ
  Γραμματεία:  Κράντα, Μιχαηλίδου Γ.
16:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΛΑΪΔΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
  Γραμματεία:  Κωστανάκη, Καλπακίδου
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΜΑΚΡΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Κωτσόβολος, Ακριτίδης
11:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΜΑΚΡΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
  Γραμματεία:  Χαλκίδης, Κατρακυλίδου
16:15 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  ΚΑΣΟΛΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
  Γραμματεία:  Σαμαρά, Τσιουμλέκης
15:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
  Γραμματεία:  Μπέλλου Β., Αλεβιζάτος
12:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α., ΘΕΟΛΟΓΗΣ
  Γραμματεία:  Σωτηριάδου, Δρακοπούλου
12:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Καρατζιώτης, Κουκουβίνου
14:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΔΕΛΛΑΣ, ΤΟΤΣΙΚΑ
  Γραμματεία:  Ντάγκας, Τασιώνα
13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΜΟΣΧΑΣ, ΔΟΥΒΗΣ
  Γραμματεία:  Σταματογιάννης, Καραγεωργόπουλος
14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΒΑΪΤΣΗΣ
  Γραμματεία:  Ντουβαλέτης, Παληογιάννη
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΨΑΡΡΑΣ
  Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Χ., Ζηδιανάκης
12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΔΕΛΛΑΣ, ΔΗΜΟΥ
  Γραμματεία:  Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΛΟΛΙ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Κωστής, Κοέν

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

09:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α., ΜΠΑΖΑΚΑΣ 
  Γραμματεία:  Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής

ΔΕΥΤΕΡΑ 9 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017

Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΓΡΑΙΚΟΣ, ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Αστερνός, Αλεξανδρόπουλος, Μπουρνάς
  Γυμνασίαρχος:  ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ 
21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ
  Γραμματεία:  Ανανιάδης, Μπεκιάρης, Ηλιάσκος
  Γυμνασίαρχος:  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 
21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΛΟΡΤΟΣ, ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ
  Γραμματεία:  Κωστής, Κοέν, Χ#ιωάννου
  Γυμνασίαρχος:  ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ 
21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
  Γραμματεία:  Ζαφειριάδου Ν., Παπαδόπουλος Κ., Μαρβάκης
  Γυμνασίαρχος:  ΠΡΩΤ#ΔΑΚΗΣ 
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Διαμαντουπούλου Χ., Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης
  Γυμνασίαρχος:  ΦΩΤΙΑΔΗΣ 
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΤΖΙΜΑ, ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΛΑΪΔΗΣ
  Γραμματεία:  Καλπακίδου, Χατζέλης, Πισκιούλης
  Γυμνασίαρχος:  ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ 
20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ, ΔΕΛΛΑΣ
  Γραμματεία:  Κωστοπούλου, Προεστού, Τασιώνα
  Γυμνασίαρχος:  ΛΑΔΕΝΗΣ 

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
  Γραμματεία:  Γρούτα, Σαραφοπούλου, Κούδας
19:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ~ ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
  Γραμματεία:  Ζαφειριάδου Α., Τζήκα, Φωστηρίδου
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ~ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΑΡΜΠΑ
  Γραμματεία:  Διμπιτούζης Π., Στεφανίδου, Διμπιτούζης Α.
20:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ~ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Καρατζιώτης, Κουκουβίνου, Δρακοπούλου
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ ~ ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Σαμαρά, Νέδας, Τσιουμλέκης
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ
  Γραμματεία:  Τσολακίδης, Βουλώνη, Ράμπαντι

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

20:00 ΛΑΓΥΝΩΝ Ε.ΔΗ.Λ. ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Γιατσίδου, Δαουλτζής, Άντωγλου
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΜΟΣΧΑΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
  Γραμματεία:  Πασχαλίδου, Σωτηριάδου, Βασιλείου

ΤΡΙΤΗ 10 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α.
  Γραμματεία:  Πασχαλίδου, Βουλώνη, Ράμπαντι

Προκριματική φάση Κ/20

21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
  Γραμματεία:  Δρακοπούλου, Μπουρνάς
21:45 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΠΙΔΑ
  Γραμματεία:  Καλογιαννίδης, Καλπακίδου

Προκριματική φάση ΝΕΑΝΙΔΩΝ

21:45 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
  Γραμματεία:  Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ.
20:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΚΑΡΜΠΑ, ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ
  Γραμματεία:  Καζαντζίδου, Αστερνός
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Β.
  Γραμματεία:  Νέδας, Σαράφης

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ

16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΨΑΡΡΑΣ 
  Γραμματεία:  Σωτηριάδου, Κάτσης
17:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ  ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΚΟΥΣΗΣ, ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Κ.
  Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι. Κεχαγιάς

ΤΕΤΑΡΤΗ 11 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017

Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ  

21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΜΕΝΤ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
  Γραμματεία:  Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι. Κεχαγιάς
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ, ΨΑΡΡΑΣ
  Γραμματεία:  Γρούτα, Σαραφοπούλου, Κούδας
21:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης, Κωτσόβολος
21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΓΡΑΙΚΟΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
  Γραμματεία:  Δαουλτζής, Άντωγλου, Κολοκυθάς
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΜΟΣΧΑΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ
  Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Χ., Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης
21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
  Γραμματεία:  Κωστής, Κοέν, Ράμπαντι
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α.
  Γραμματεία:  Σαλιμπασόγλου, Δήμας, Βουλώνη

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΔΡΥΜΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΜΑΡΟΣ
  Γραμματεία:  Αναστασιάδου, Σαμαρά, Ηλιάσκος

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:15 Ε.Κ.Ο. ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΜΥΘΟΙ 2007 ΧΑΛ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΤΣΑΛΙΤΖΗΣ ΑΡ.
  Γραμματεία:  Λεκίδης, Σακάρογλου, Χατζέλης

Προκριματική φάση Κ/20

21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  ΔΙΚΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΜΑΓΗ
  Γραμματεία:  Τόλιου, Χρηστίδης
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΚΑΡΜΠΑ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ 
  Γραμματεία:  Νέδας, Τσιουμλέκης
21:45 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ
  Γραμματεία:  Παραδείση, Καλπακίδου
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ  ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Σκαλιστής, Βασιλείου
21:45 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ, ΔΗΜΟΥ
  Γραμματεία:  Παληογιάννη, Δρακοπούλου
21:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β.
  Γραμματεία:  Καρατζιώτης, Κουκουβίνου
21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ 
  Γραμματεία:  Λαζόγλου, Ιωαννίδης

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ

21:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ, ΤΟΤΣΙΚΑ

  Γραμματεία:  Χ#ιωάννου, Σιοζώπουλος

Δεν υπάρχουν σχόλια :