Athlenda

19 Ιαν 2017

Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββάτου στην ΕΚΑΣΘ

Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββάτου που είναι το εξής:

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Δ.Ε.Η. Π.Α.Σ.Π. ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β.
  Γραμματεία:  Αναστασιάδου, Ιακωβίδου, Ηλιάσκος

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ Ε.ΔΗ.Λ. ΛΟΛΙ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη, Κωνσταντίνου, Ζαφειριάδου Ν.
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ε. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ
  Γραμματεία:  Βουλώνη, Δήμας, Παπαδόπουλος Μ.

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ

20:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΑΪΔΗΣ
  Γραμματεία:  Καπούλα, Δαγδηλέλη
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
  Γραμματεία:  Πασχαλίδου, Κάτσης
12:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ
  Γραμματεία:  Καρατζιώτης, Κουκουβίνου
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
  Γραμματεία:  Σκαλιστής, Κούλλιας
19:15 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
  Γραμματεία:  Παραδείση, Αρβανιτίδης
17:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
  Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι., Άντωγλου
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΑΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Κολοκυθάς, Σακαλής
20:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΚΟΥΣΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
  Γραμματεία:  Τζήκα, Βαρυτιμίδης
17:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α.
  Γραμματεία:  Τσολακίδης, Βασιλείου
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ. ~ Ε.Α.Α.Θ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ
  Γραμματεία:  Βουλώνη, Παπαδόπουλος Μ.

Β’ φάση ΕΦΗΒΩΝ

19:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
  Γραμματεία:  Κόνιαλη, Ποντίκη Α.
15:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ~ ΕΛ.ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
  Γραμματεία:  Παληογιάννη, Κωστοπούλου
17:30 11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ.ΑΟ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Α.
19:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ~ ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Γούτη, Μισιρλόγλου
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΤΕΜΕΛΚΟΥ
  Γραμματεία:  Λαζόγλου, Ιωαννίδης
18:30 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
  Γραμματεία:  Ντεράκη, Ντούλλια
16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ~ Β.Α.Ο. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Χ., Ντουβαλέτης
21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΣΧΑΣ
  Γραμματεία:  Κωστής, Κοέν
18:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ~ Μ.Ε.Ν.Τ. ΠΡΑΤΤΟΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
  Γραμματεία:  Βουζούκου, Ράμπαντι
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΔΕΛΛΑΣ
  Γραμματεία:  Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

15:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΤΡΑΚΑΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
  Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι., Άντωγλου

ALL STARS 2003

08:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΟΚΚΙΝΟΙ ~ ΑΣΠΡΟΙ ΤΟΤΣΙΚΑ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
  Γραμματεία:  Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής


Δεν υπάρχουν σχόλια :