subito

26 Ιαν 2017

Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββάτου στην ΕΚΑΣΘ

Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββάτου που είναι το εξής:

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ~ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Μπενάκη Α., Κάτσης, Ράμπαντι

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ, ΜΑΓΗ
  Γραμματεία:  Αναστασιάδου, Ηλιάσκος, Στεφανίδου
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ~ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ΚΟΥΣΗΣ, ΛΑΣΠΑ
  Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη, Ακριτίδης, Φωστηρίδου

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ

18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΤΣΟΥΛΗΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
 νέο Γραμματεία:  Τσιρακίδου, Μπέλλου Β.
19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΔΑΜΙΓΟΣ
  Γραμματεία:  Καπούλα, Σακαλής
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
  Γραμματεία:  Βουλώνη, Βασιλείου
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Παραδείση, Χαλκίδης
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Πισκιούλης, Χρηστίδης
20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
  Γραμματεία:  Βαρυτιμίδης, Αλεξανδρόπουλος
15:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α.
  Γραμματεία:  Σκαλιστής, Κούλλιας
18:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΛΟΛΙ
  Γραμματεία:  Κατρακυλίδου, Καλπακίδου

Β’ φάση ΕΦΗΒΩΝ

15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ~ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΨΑΡΡΑΣ
  Γραμματεία:  Λαζόγλου, Ιωαννίδης
17:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
  Γραμματεία:  Καρατζιώτης, Κουκουβίνου
18:30 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥ. ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ.ΑΟ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Κωτσόβολος, Ουσταμπασίδου
17:30 11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
  Γραμματεία:  Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Α.
18:00 ΕΛΕΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Τζήκα, Σακάρογλου
16:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι., Κεχαγιάς
18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΡΑΤΤΟΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
  Γραμματεία:  Γρούτα, Ζαφειριάδου Ν.
15:30 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΔΕΛΛΑΣ
  Γραμματεία:  Κόντος, Μιχαηλίδου Γ.
15:30 ΜΕΝΤ Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι.
  Γραμματεία:  Λιούτσιας, Μπουρνάς
21:00 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Ανανιάδης, Μπεκιάρης

Β΄ φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

18:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
  Γραμματεία:  Ντάγκας, Τασιώνα
11:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ ΛΑΪΔΗΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β.
  Γραμματεία:  Γαλάνη Π., Γιοβανούδα
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :
10:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ
  Γραμματεία:  Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής
13:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ

  Γραμματεία:  Δαουλτζής, Τσακαλάκης

Δεν υπάρχουν σχόλια :