Athlenda

8 Ιαν 2017

Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ



Αναβλήθηκαν αρκετοί αγώνες από την ΕΚΑΣΘ όπως μπορείτε να δείτε από το σημερινό πρόγραμμα που έχει ως εξής:

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ~ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
  Γραμματεία:  Ιακωβίδου, Παραδείση, Γαλάνη Π.
     
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

20:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΨΩΜΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Αναστασιάδου, Μπάρμπας Ι.,Ηλιάσκος
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
  Γραμματεία:  Σακελλαρίου, Ιακωβίδου, Γαλάνη Π.
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ~ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη, Κουκουτζέλης, Σακαλής
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΕ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ, ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ
  Γραμματεία:  Τσακλή, Δήμας, Παπαδόπουλος Μ.
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Πασχαλίδου, Παπαδόπουλος Μ. Τουκμενίδου
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Α.Θ. ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Κοκκινά, Κωστής, Κοέν
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
  Γραμματεία:  Τσολακίδης, Πασχαλίδου, Μούστος

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ       
    
15:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ Β.Α.Ο. ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β,
  Γραμματεία:  Ανανιάδης, Μπεκιάρης
20:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΛΑΣΠΑ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
  Γραμματεία:  Ουσταμπασίδου, Άντωγλου
14:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΛΑΪΔΗΣ, ΣΠΑΝΟΣ
  Γραμματεία:  Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α.
18:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΧΑΝΘ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
  Γραμματεία:  Κιλαζίδου, Κωστοπούλου
10:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
  Γραμματεία:  Ποντίκη Α., Κόνιαλη
13:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
  Γραμματεία:  Κεχαγιάς, Μπάρμπας Ι.
14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΓΗ
  Γραμματεία:  Στεφανίδου, Φωστηρίδου
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
  Γραμματεία:  Κουκουτζέλης, Σακαλής
15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ.
14:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΤΕΓΟΣ
  Γραμματεία:  Κράντα, Μιχαηλίδου Γ.
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΜΑΚΡΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Κωτσόβολος, Ακριτίδης
11:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΜΑΚΡΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
  Γραμματεία:  Χαλκίδης, Κατρακυλίδου
16:15 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
  Γραμματεία:  Σαμαρά, Τσιουμλέκης
15:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
  Γραμματεία:  Μπέλλου Β., Αλεβιζάτος
12:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α., ΘΕΟΛΟΓΗΣ
  Γραμματεία:  Σωτηριάδου, Δρακοπούλου
14:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΔΕΛΛΑΣ, ΤΟΤΣΙΚΑ
  Γραμματεία:  Ντάγκας, Τασιώνα
13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΔΟΥΒΗΣ
  Γραμματεία:  Σταματογιάννης, Καραγεωργόπουλος
14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΒΑΪΤΣΗΣ
  Γραμματεία:  Ντουβαλέτης, Παληογιάννη
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΛΟΛΙ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Κωστής, Κοέν

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

9:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α., ΜΠΑΖΑΚΑΣ
  Γραμματεία:  Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής

Δεν υπάρχουν σχόλια :