Athlenda

12 Ιαν 2017

Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββάτου στην ΕΚΑΣΘ

Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββάτου που είναι το εξής:

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ~ ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
  Γραμματεία:  Μπενάκη Ν., Σαλιμπασόγλου, Δήμας

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ΜΑΡΟΣ, ΤΕΓΟΣ
  Γραμματεία:  Κωστανάκη, Στεφανίδου, Φωστηρίδου
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ~ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
  Γραμματεία:  Μπενάκη Ν., Σαλιμπασόγλου, Δήμας

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ

18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ, ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
 νέο Γραμματεία:  Βουζούκου, Ράμπαντι
19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
  Γραμματεία:  Κιλαζίδου, Μπουρνάς
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Σκαλιστής, Βασιλείου
18:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
  Γραμματεία:  Τσιρακίδου, Μπέλλου Β.
18:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΤΟΚΜΑΝΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Αστερνός, Λιούτσιας
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
  Γραμματεία:  Σακάρογλου, Πισκιούλης
20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
  Γραμματεία:  Ζαφειριάδου Α., Βαρυτιμίδης
17:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
  Γραμματεία:  Μπάρμπας, Κεχαγιάς
19:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΚΟΥΣΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Κόνιαλη, Ποντίκη Α.
19:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΛΟΛΙ, ΜΠΑΪΟΣ
  Γραμματεία:  Αναστασιάδου, Ηλιάσκος
16:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΣΗΣ ΑΡ.
  Γραμματεία:  Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Α.
17:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ
  Γραμματεία:  Τόλιου, Ιακωβίδου 
16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΛΑΣΠΑ, ΒΑΪΤΣΗΣ
  Γραμματεία:  Κωτσόβολος, Ουσταμπασίδου
17:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑΣ ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ
  Γραμματεία:  Αναστασιάδου, Ηλιάσκος
18:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
  Γραμματεία:  Ντεράκη, Ντούλια
18:45 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ICBS 2009 ΨΩΜΙΑΔΗΣ, ΣΠΑΝΟΣ
  Γραμματεία:  Γρούτα, Κούδας
21:00 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ Β.Α.Ο. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
  Γραμματεία:  Ανανιάδης, Μπεκιάρης
20:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΜΠΟΝΟΣ
  Γραμματεία:  Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α.
15:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Καζαντζίδου, Κωστοπούλου
15:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΤΕΜΕΛΚΟΥ
  Γραμματεία:  Καρατζιώτης, Κουκουβίνου
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Σκαλιστής, Βασιλείου
19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ Ε.Α.Α.Θ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΑΖΑΣ
  Γραμματεία:  Προεστού, Τασιώνα
16:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Παπαδόπουλος Μ., Κούλλιας
14:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΚΑΡΜΠΑ, ΤΟΤΣΙΚΑ
  Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Χ., Ζηδιανάκης
15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Μ., ΔΕΛΛΑΣ
  Γραμματεία:  Λαζόγλου, Ιωαννιδης
19:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΘΕΟΛΟΓΗΣ
  Γραμματεία:  Ντουβαλέτης, Αρβανιτίδης

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

19:15 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
  Γραμματεία:  Δαουλτζής, Άντωγλου
11:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ Ε.Ο.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
  Γραμματεία:  Γαλάνη Π., Καλπακίδου
18:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΨΑΡΡΑΣ
  Γραμματεία:  Κωστής, Τουκμενίδου
17:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ
  Γραμματεία:  Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης


Δεν υπάρχουν σχόλια :