subito

19 Ιαν 2017

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι σε A1, A2, Β΄ και Γ΄ Εθνική Ανδρών

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ/ΕΟΚ οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων της A1, A2, Β΄ και Γ΄ Εθνικής Ανδρών, που είναι:

Α1 Ανδρών

Σάββατο 21 Ιανουαρίου

ΚΓ Χαλκίδας 17.00 Κύμη-Λαύριο Αναστόπουλος Π.-Πουρσανίδης Κ.-Θεονάς (Δεσάρτης)
ΟΑΚΑ 17.00 ΑΕΚ-Απόλλων Π. Καρακατσούνης-Κατραχούρας-Παπαθανασίου (Βιδάλης)
ΚΓ Τρικάλων 17.00 Τρίκαλα-Άρης Σώμος-Μπήτης-Διαμαντής (Τανατζής)
ΚΓ Μ. Μερκούρη 17.00 Ρέθυμνο-Κολοσσός Ρ. Σχινάς-Παντελίδης-Αναστόπουλος Αντ. (Μαχαιριανάκης)
ΚΓ ΠΑΟΚ 17.00 ΠΑΟΚ-Δόξα Λευκάδας Πουρσανίδης Γ.-Ανδρικόπουλος-Παγώνης (Σιμητόπουλος)
ΔΑΚ Τόφαλος 19.15 Προμηθέας Π.-Παναθηναϊκός Μάνος-Μπίκας-Σκούτας (Πίγκας)

Κυριακή 22 Ιανουαρίου

ΣΕΦ 17.00 Ολυμπιακός-Κόροιβος Καλδίρης-Ταρενίδης Στ.-Κάρδαρης (Τεφτίκης)

Α2 Ανδρών

Σάββατο 21 Ιανουαρίου

Νεάπολης 17.00 ΑΕ Λάρισας-Αίολος Αστακού Γεωργιάδης-Συμεωνίδης-Λόρτος (Μπεκιάρης)
ΔΑΚ Πεύκων 17.00 Μαχητές-Καβάλα Τζαφλέρης-Παφίλης-Ταρενίδης Κ. (Μήτσιου)
Ιβανώφειο 17.00 Ηρακλής-Φάρος Παναγιώτου-Δεσλής-Βαρδάλος (Γκούμας)
Δύο Αοράκια 16.00 Ηράκλειο-Αμύντας Ξενικάκης-Δαρλαμήτσος-Ευφραιμίδης (Μπορμπαντωνάκης)
Μετς Α 17.00 Παγκράτι-Χολαργός Μακλογιάννης-Ραχιώτης-Αναστασίου (Γολεγού)
Ψυχικού 17.00 Ψυχικό-Αρκαδικός Μαλαμάς-Κωνσταντινόπουλος-Πιτσίλκας Β. (Σταύρου)
Ν. Σμύρνης 15.15 Πανιώνιος-ΓΣ Λαρισαίων 1928 Κοντίλης-Μακρής-Μπανασάκης (Ορφανός)
Εσπέρου 17.00 Εθνικός-Δούκας Πηλοϊδης-Ψαριανός-Θεοδωρόπουλος (Μαύρος)

Β’ Εθνική Ανδρών

Κυριακή 22 Ιανουαρίου

1ος Όμιλος

Ζωγράφου 17.00 Ζωγράφου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Μπούκας-Σπυρόπουλος Σπ. (Καρούσης)
Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Περιστέρι Καραβίτης-Τσολάκος (Ευστρατίου)
Παπάγου 17.00 Παπάγου-Πρωτέας Β. Μαγκουνής-Στρέμπας (Μαυρουδής)
Στρέφη 17.00 Τρίτων-Απόλλων Σμύρνης Ζακεστίδης-Γρίβα (Παπαδόπουλος Κ.)
Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-Πανερυθραϊκός Αποστολίδης-Τσαχάκης (Ζώης)
ΔΑΚ Νίκαιας 18.00 Ιωνικός Ν.-ΚΑΠ Πόντας-Μαραμής (Δραμεσιώτης)
Λίντο 17.00 Εργοτέλης-ΑΕΝΚ Κυριακόπουλος-Καρπάνος (Μαγκανάς)
Αγ. Θωμά 17.00 Μαρούσι-Πανελευσινιακός Διμπινούδης-Καλογερόπουλος Φ. (Κορασίδης)

2ος Όμιλος

ΣΣ Κατερίνης 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-Καστοριά Σιμητόπουλος-Σιταρίδης (Σαμαλής)
Καρδίτσας 17.00 Καρδίτσα-Γέφυρα Παπαδόπουλος Θ.-Τσιαπλής (Κουσαϊτης)
ΔΑΚ Βικέλας 17.00 Φίλιππος Β.-Ερμής Αγιάς Τζίμα-Τσιρτσιμάλης (Μελανίδης)
Αρναίας 15.00 Στρατώνι-Χαρίλαος Τρικούπης Τσοκόλης-Φούτζηλας (Δροσόπουλος)
Χρ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς Ξ.-ΧΑΝΘ Παπανικολάου-Κατωτικίδης (Σαλικίδης)
ΔΑΚ Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Ανατόλια Καρακάσης-Κωνσταντινίδου (Θεοδωρόπουλος)
Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Ερμής Λαγκαδά Ζαχαρής-Παργιανόπουλος (Τζιοπάνος)
ΔΑΚ Αγ. Παύλου 17.00 Ευρώπη Πευκοχωρίου-Αίας Ευόσμου Ελευθεριάδης-Εκίζογλου (Θωμόπουλος)

Εξ’ Αναβολής (11η αγωνιστική)

Τέταρτη 25 Ιανουαρίου

Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Εργοτέλης Λιότσος-Φάκαρος (Παπαδόπουλος Κ.)
ΔΑΚ Νίκαιας 18.00 Ιωνικός Ν.-Πανελευσινιακός Μπούκας-Σκαλτσής (Ντίνος)

Γ’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος (14η αγωνιστική)

Κυριακή 22 Ιανουαρίου

Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Κόρινθος Παπαφωτίου-Χρηστίδης Π. (Πολιτόπουλος)
Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Άρης Πετρούπολης Ασημακάκη-Τσιμπούρης (Ρόζης)
Ακράτας 17.00 Ακράτα-Κεραυνός Αιγίου Λογοθέτης-Καμήτσος (Παπαδόπουλος Γ.)
Ερμιόνης 17.00 Ερμιόνη-Πορφύρας Σταθόπουλος-Κανελλόπουλος (Ζάρκος)
Ν. Σμύρνης 18.15 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Αχαγιά 82 Φάκαρος-Μαρίγλη (Μπεσκάκη)
Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Έσπερος Λιότσος-Καρανικόλα (Φαλούκας)
Πεύκης 17.00 Πεύκη-Ίκαρος Καλλιθέας Τσάτσης-Αργυρούδης (Λημνιάτης)

2ος Όμιλος (13η αγωνιστική)

Σάββατο 21 Ιανουαρίου

Κω 18.00 Ιπποκράτης Κω-ΟΦΗ Αντωνιάδης-Κοτσώνης

Κυριακή 22 Ιανουαρίου

Αταλάντης 12.30 Λοκρός Αταλάντης-Σαντορίνη Καρακωνσταντόπουλος-Καλογριάς (Χριστοδούλου Γ.)
Στ. Βενέτης 14.00 Διαγόρας Δρ.-Πανναξιακός Κώτσου-Μαρουδιάς (Ζερδεβάς)
2ο Λυκ. Αμαρουσίου 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Άρης Ν. Φασόλης-Πλιάκας (Πετράκης Μιχ.)
Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Πόλις Καλλιθέας Φραγκούλη-Αντωνίου (Κουλούρης)
Θήβας 17.00 Κάδμος-Έσπερος Λαμίας Παυλόπουλος-Σκαλτσής (Σταμάτης Φ.)

3ος Όμιλος (11η αγωνιστική)

Κυριακή 22 Ιανουαρίου

ΔΑΚ Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Κ.-Αριστοτέλης Φλ. Χατζηχαρίσης-Δολγύρας (Κασαπίδης)
ΔΑΚ Μελίκης 17.00 Μελίκη-Νικόπολη Γρ. Λουλουδιάδης-Γρεκός (Μελανίδης)
ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Ελίμεια-Φάρσαλα Θεοδώρου-Κοϊμτζόγλου (Βόντζας)
Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Βίκος Ζαγοροχώρια Τοκμακίδης-Μαλτέσιος (Αγορογιάννης)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 16.30 Ιωάννινα-Εύαθλος Παζώλης-Γκέκας (Μητσόπουλος)
Αιγινίου 17.00 Αιγινιακός-Διόσκουροι Κοζ. Καρκαλέτσης-Πράττος (Βάτσιος)
ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Ευκαρπία Καρακώστας-Κοντογιάννης (Κηπουρίδης)

4ος Όμιλος (13η αγωνιστική)

Κυριακή 22 Ιανουαρίου

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Αστέρας Καβάλας Μελανίδης-Ντόγκας (Αστρεινίδης)
Διαβατών 18.00 Ιωνικός Ιων.-Χαλκηδόνα Πετανίδου-Σελεβός (Σακελαρίου)
Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-ΓΑΣ Κομοτηνή Τζιοπάνος Γ.-Βασιλόπουλος (Γιαβρής)
Ν. Μουδανιών 18.00 Ν. Μουδανιά-Νεάπολη Ζαχαριάδης-Λάλα (Παπαδόπουλος Ν.)
ΔΑΚ Περαίας 18.00 Ακτή Ζέφυρος 02-Παναθλητικός Δαμίγος-Παπαδόπουλος Χ. (Παπαγεωργίου)
ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΜΓΣ Κομοτηνή-Ίκαροι Σερρών Τζιοπάνος Ν.-Αγραφιώτης Ι. (Γκουρτζελίδης)
ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-Μαντουλίδης Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Λιρίδης)

Εξ’ Αναβολής (11η αγωνιστική)

Τετάρτη 25 Ιανουαρίου

Ν. Πεντέλης 21.00 Πεντέλη-Προμηθέας Χαλ. Παυλόπουλος-Μαυρέλης (Φαλούκας)
Κω 17.00 Ιπποκράτης Κω-Πόλις Κουτσοδήμος-Ντάνος

Στ. Βενέτης 17.00 Διαγόρας Δρ.-Άρης Νίκαιας Σπυρόπουλος Σπ.-Τσολάκος (Δημητριάδης)

Δεν υπάρχουν σχόλια :