Η δωδέκατη αγωνιστική της Α΄ ανδρών ξεχωρίζει από το
σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι
το εξής:
Α΄ κατ.
ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής, Τουκμενίδου
Γυμνασίαρχος: ΜΗΛΙΑΡΑΣ
20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΜΕΝΤ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.,
ΣΕΛΕΒΟΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας, Χρηστίδης, Πισκιούλης
Γυμνασίαρχος: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ
21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ Β.Α.Ο. ΛΟΡΤΟΣ, ΠΡΑΤΤΟΣ,
ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Ανανιάδης, Τσιουμλέκης
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Ι.
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΓΑΖΕΤΑΣ,
ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Κούλλιας, Κωστοπούλου
Γυμνασίαρχος: ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν.,
ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Ντάγκας, Τασιώνα, Προεστού
Γυμνασίαρχος: ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ
20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κουκουβίνου, Παληογιάννη
Γυμνασίαρχος: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΔΑΜΙΓΟΣ,
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Αρβανιτίδης, Ράμπαντι
Γυμνασίαρχος: ΦΩΤΙΑΔΗΣ
Η βαθμολογία
1) ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 20 833-679 154
2) ΔΑΣΩ 20 756-678 78
3) ΒΑΟ 18 847 735-112
4) ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 18 700-657 43
5) ΒΑΣΙΛΙΚΑ 17 794-726 68
6) ΜΕΝΤ 17 758-733 25
7) ΓΑΛΑΞΙΑΣ 17 754-736 18
8) ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ 17 673-717 -44
9) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. 16 637-680 -43
10) ΜΑΚΑΜΠΗ 16 709-759 -50
11) ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝ. 15 835-878 -43
12) ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 14 678-749 -71
13) ΑΡΕΤΣΟΥ 13 722-837 -115
14) ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 13 612-744 -132
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
ΛΑΪΔΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α., Ταρπάγκου Φ., Σακαλής
20:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ ~ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΔΕΛΛΑΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Τσιρακίδου, Μπέλλου, Β
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.
ΚΟΥΣΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Χατζέλης, Παπαδόπουλος Κ.
21:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ~ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Παραδείση, Ιακωβίδου, Κούδας
21:30 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ~ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ,
ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Νέδας, Γρούτα
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ
ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ, KRKOBABIC
Γραμματεία: Σφεϊκου, Σκαλιστής, Χ#ιωάννου
21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ~ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ TZIOΒΑΝΑΚΗΣ, ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Ευθυμίου Γ., Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης
Προκριματική φάση
ΕΦΗΒΩΝ
20:15 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ
ΑΡ., ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Λιούτσιας
0 Σχόλια