Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
Α.ΠΟΛ.. ΛΟΛΙ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Kωστανάκη, Κωνσταντίνου, Αστερνός
15:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. ~ Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ
ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Μακαρώνης, Παληογιάννη, Δαγδηλέλη
18:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΣΟΧ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Ελευθεράκου, Ντεράκη, Ντούλια
19:20 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΠΡΑΤΤΟΣ,
ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Αρβανιτίδης, Παπαδόπουλος Μ.
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΚΑΡΜΠΑ,
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Γραμματεία: Κοκκινά, Μούστος, Κεχαγιά
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:20 ΦΟΙΝΙΚΑ Π.Α.Ο.Δ. ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, KRKOBABIC
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Παπαδόπουλος Μ., Αρβανιτίδης
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ~ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΛΑΣΠΑ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Π., Γαλάνη Π., Ζαφειριάδου Ν.
19:30 25ο Δημ.Σχολείο ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Σ.Κ. ~ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Τερζίδης, Καρατζιώτης
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ
ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Ιωαννίδης, Παπαθανασίου, Τουκμενίδου
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ
ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ, ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής, Ράμπαντι
Προκριματική φάση
ΠΑΙΔΩΝ
12:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Καραγεωργόπουλος
18:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Καζαντζίδου, Δρακοπούλου
14:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ
Γραμματεία: Λιούτσιας, Σκαλιστής
19:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ,
ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Κόεν
13:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Ιωαννίδης, Τουκμενίδου
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κούλλιας, Βασιλείου
12:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ.
10:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας, Κεχαγιάς
12:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ,
ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας, Κεχαγιάς
17:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΨΩΜΙΑΔΗΣ,
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Γραμματεία:
Γρούτα, Κούδας
12:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ
Β., ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Κ.
Γραμματεία: Παρμακίδης, Κωτσόβολος
15:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΨΩΜΙΑΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Καλπακίδου
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ.
ΛΟΛΙ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Σακάρογλου, Χρηστίδης
20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ.
ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Κόντος, Κράντα
17:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΛΑΪΔΗΣ
Γραμματεία: Ηλιάσκος, Αλεξανδρόπουλος
15:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μπεκιάρης, Συμεωνίδης
11:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ICBS 2009 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΟΥ,
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Καλογιαννίδης, Ζαφειριάδου Ν.
14:15 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΚΑΣΟΛΗΣ,
ΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Σαράφης, Τσιουμλέκης
15:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ., ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α.
16:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ
ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Καραγεωργόπουλος
15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΠ.,
ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Μπέλλου
21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Μπούρνας
12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ.
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν
18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΚΑΡΜΠΑ,
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Γραμματεία: Βουδούρης, Βασιλείου
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ,
ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης
14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΔΕΛΛΑΣ, ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Προεστού
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Βασιλείου, Κούλλιας
Προκριματική φάση
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
09:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ.ΑΣ ~ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής
18:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β., ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Ουσταμπασίδου
0 Σχόλια