Athlenda

10 Δεκ 2016

Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

Η ενδέκατη αγωνιστική των πρωταθλημάτων εφήβων και κορασίδων ξεχωρίζει από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ  που είναι το εξής:

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Δ.Ε.Η. Π.Α.Σ.Π. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΛΑΪΔΗΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
  Γραμματεία:  Αναστασιάδου, Τόλιου, Ηλιάσκος
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ~ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Παπαθανασίου, Σωτηριάδου, Δήμας

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
  Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη, Ιακωβίδου, Ουσταμπασίδου

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ

16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΧΑΝΘ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ 
  Γραμματεία:  Μπενάκη Α., Παπαδόπουλος Μ.
18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΤΣΑΝΤΑΚΤΣΙΔΗΣ
 νέο Γραμματεία:  Μπέλλου, Τσιρακίδου
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΑΪΔΗΣ
  Γραμματεία:  Δαουλτζής, Χαλκίδης
19:15 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΨΩΜΙΑΔΗΣ, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΠΙΔΑ
  Γραμματεία:  Τουκμενίδου, Πισκιούλης
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
  Γραμματεία:  Πασχαλίδου, Παπαδόπουλος Μ.
15:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΚΑΡΜΠΑ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Βουλώνη, Βουζούκου
21:45 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ, ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Κ.
  Γραμματεία:  Γαλάνη Π., Βαρυτιμίδης
16:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
  Γραμματεία:  Μπάμπας, Κεχαγιάς
18:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΛΟΛΙ, ΜΙΜΗΚΟΣ
  Γραμματεία:  Αλταντζίδου, Κόνιαλη
19:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
  Γραμματεία:  Κεχαγιάς, Μπάρμπας
17:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Χατζέλης, Αλεξανδρόπουλος
20:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Β.
  Γραμματεία:  Κωστανάκη, Σακαλής
17:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΜΠΟΝΟΣ
  Γραμματεία:  Χρηστίδης, Κόντος
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΚΟΥΣΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Γιοβανούδα, Μισιρλόγλου
19:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ 
  Γραμματεία:  Σαράφης, Τσιουμλέκης
19:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Ανανιάδης, Μπεκιάρης
15:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Παληογιάννη, Κωστοπούλου
15:15 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΜΕΝΤ  ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β.
  Γραμματεία:  Τσακαλάκης, Κωτσόβολος
20:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΤΕΜΕΛΚΟΥ, ΚΑΡΑΒΑΣ 
  Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Γ., Κράντα
19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΤΟΤΣΙΚΑ
  Γραμματεία:  Κιλαζίδου, Προεστού
17:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΔΗΜΟΥ
  Γραμματεία:  Μούστος, Ράμπαντι
21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΔΕΛΛΑΣ 
  Γραμματεία:  Ιωαννίδης, Κοέν
19:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
  Γραμματεία:  Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΜΟΣΧΑΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
  Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Χ., Ντουβαλέτης
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
  Γραμματεία:  Λαζόγλου, Κούλλιας

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ

19:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
  Γραμματεία:  Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Α.

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

18:45 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΜΑΓΗ
  Γραμματεία:  Γρούτα, Κούδας
19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΤΕΓΟΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ 
  Γραμματεία:  Ακριτίδης, Αστερνός
15:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
  Γραμματεία:  Κιλαζίδου, Σκαλίστης

TΟΥΡΝΟΥΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2003

08:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΝΑΤΟΛΗ ~ ΚΕΝΤΡΟ ΒΛΑΣΤΟΣ, ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗΣ
10:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΟΡΡΑΣ ~ ΔΥΣΗ ΒΛΑΣΤΟΣ, ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗΣ

  Γραμματεία:  Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής

Δεν υπάρχουν σχόλια :