Athlenda

3 Δεκ 2016

Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

Η δέκατη αγωνιστική των πρωταθλημάτων εφήβων και κορασίδων ξεχωρίζει από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ  που είναι το εξής:

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

19:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣ ~ Ε.ΔΗ.Λ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
  Γραμματεία:  Λεκίδης, Ζαφειριάδου Ν., Αστερνός
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΜΑΡΟΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
  Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Π., Ζαφειριάδου Ν., Αστερνός
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΚΑΡΜΠΑ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
  Γραμματεία:  Ζαφειριάδου Α., Γαλάνη Π. Τσακαλάκης
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ
  Γραμματεία:  Πασχαλίδου, Βουλώνη, Κούλλιας
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ε. ~ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ KATΣΙΑΝΗΣ, ΔΕΛΛΑΣ
  Γραμματεία:  Τσακλή, Σωτηριάδου, Καραγεωργόπουλος

Προκριματική φάση K/20

16:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΛΑΣΤΟΣ
  Γραμματεία:  Κιλαζίδου, Προεστού

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ

18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Παπαδόπουλος Μ., Χ#ιωάννου
18:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ.
  Γραμματεία:  Τσιρακίδου, Μπέλλου Β.
20:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Δαγδηλέλη, Μπούρνας
12:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β.
  Γραμματεία:  Μπενάκη Ν., Βασιλείου
19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΓΡΑΙΚΟΣ
  Γραμματεία:  Δρακοπούλου, Κόντος
20:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ, ΜΑΓΗ
  Γραμματεία:  Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Α
17:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.  ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ 
  Γραμματεία:  Αναστασιάδου, Ηλιάσκος
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΤΕΜΕΛΚΟΥ, ΛΑΣΠΑ
  Γραμματεία:  Φωστηρίδου, Στεφανίδου
17:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
  Γραμματεία:  Ανανιάδης, Χατζέλης
16:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
  Γραμματεία:  Μπάρμπας, Κεχαγιάς
19:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΛΑΪΔΗΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
  Γραμματεία:  Ποντίκη Α., Κόνιαλη
17:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΚΟΥΣΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
  Γραμματεία:  Σακάρογλου, Χρηστίδης 
15:30 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΛΑΪΔΗΣ
  Γραμματεία:  Κράντα, Μιχαηλίδου Γ.
17:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑΣ ΨΩΜΙΑΔΗΣ, ΜΠΟΝΟΣ
  Γραμματεία:  Τζήκα, Παραδείση
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
  Γραμματεία:  Γούτη, Μισιρλόγλου
18:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΛΟΛΙ, ΤΕΓΟΣ
  Γραμματεία:  Ντεράκη, Ντούλια
15:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ Β.Α.Ο. ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου
15:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ
  Γραμματεία:  Καζαντζίδου, Λιούτσιας
17:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΜΕΝΤ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Ταρπάγκου Α., Κολοκυθάς
20:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ
  Γραμματεία:  Γιοβανούδα, Σακαλής
19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ Ε.Α.Α.Θ. ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Σφεϊκου, Σκαλιστής
17:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
  Γραμματεία:  Βουλώνη, Τουκμενίδου
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΤΟΤΣΙΚΑ
  Γραμματεία:  Χ#ιωάννου, Παπαδόπουλος Μ.
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΠΙΔΑ
  Γραμματεία:  Κωστής, Κοέν
16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
  Γραμματεία:  Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης
14:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΤΣΟΥΛΗΣ, ΔΗΜΟΥ
  Γραμματεία:  Ζηδιανάκης, Ντουβαλέτης

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ

17:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ 
  Γραμματεία:  Καρατζιώτης, Παληογιάννη

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

18:45 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ
  Γραμματεία:  Γρούτα, Κούδας
19:15 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
  Γραμματεία:  Κιλαζίδου, Λιούτσιας
15:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.  ~ Ε.Ο.Σ. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ 
  Γραμματεία:  Αναστασιάδου, Ηλιάσκος
17:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ
  Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Χ., Αρβανιτίδης
15:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Παληογιάννη, Καρατζιώτης

TΟΥΡΝΟΥΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2003

08:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 KENTΡΟ ~ ΒΟΡΡΑΣ ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ, ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗΣ
10:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΝΑΤΟΛΗ ~ ΔΥΣΗ ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ, ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗΣ

  Γραμματεία:  Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής

Δεν υπάρχουν σχόλια :