subito

8 Δεκ 2016

Το Σάββατο η έβδομη αγωνιστική του τουρνουά Διαμερισμάτων της ΕΚΑΣΘ(γεννημένοι το 2003)-Ποιοι κλήθηκαν

Από την ΕΚΑΣΘ ανακοινώθηκε ότι το Σάββατο 10 Δεκεμβρίου 2016 στο γήπεδο Μικρας Β΄ θα πραγματοποιηθεί η έβδομη αγωνιστική  του τουρνουά Διαμερισμάτων της για αθλητές γεννημένους το 2003. Έτσι καλούνται οι παρακάτω αθλητές να βρίσκονται το Σάββατο 10 Δεκεμβρίου στο γήπεδο Μίκρας Β΄ στις 8:30 για τον αγώνα ΑΝΑΤΟΛΗ – ΚΕΝΤΡΟ

ΑΝΑΤΟΛΗ  

4. Βουλκίδης Βλάσσης ΜΑΣ Ευαγγελος Μαντουλίδης 
5. Παπαδόπουλος Θεολόγος ΑΚ Αστέρια  
6. Δημητρόπουλος Κων/νος ΜΑΣ Ευαγγελος Μαντουλίδης  
7. Μπακογλίδης Ακης ΜΑΣ Ευαγγελος Μαντουλίδης  
8. Δαμίγος Νικόλαος Ζέφυρος 02  
9. Τερζόπουλος Μάριος Θερμαϊκος Θέρμης  
10. Αστεριάδης Αστέριος ΑΣ ΠΑΟΚ  
11. Σαμαράς Αρης Βεργίνα  
12. Κούσιας Νικόλαος ΑΣ ΠΑΟΚ  
13. Παρίσης Δημήτρης ΜΑΣ Ευαγγελος Μαντουλίδης  
14.  Ευσταθίου Ιωάννης ΑΣ ΠΑΟΚ  
15. Φούρκας Γεωργιάδης Αλέξης Θερμαϊκος Θέρμης  
16. Σιδηρόπουλος Ακης ΑΣ ΠΑΟΚ  
17. Στυλιανού Στέλιος ΑΣ Αρης  
18. Καραγκούνης Αγγελος ΑΣ ΠΑΟΚ  

ΚΕΝΤΡΟ 

 4. Ναστούλας Στέλιος ΑΣ Αρης 
5. Ζεϊμπέκης Αλέξανδρος ΑΣ Αρης 
6. Καλαϊτζάκης Αλέξανδρος ΑΣ Αρης 
7. Κυνηγαλάκης Αντώνης ΑΣ Χορτιάτης 
8. Παξιμαδάς Μάριος ΑΣ Χορτιάτης 
9. Κουλακιώτης Ζήσης Μ. Αλέξανδρος 
10. Παπανικολάου Νίκος ΓΣ Ηρακλής 
11. Πετανίδης Γεώργιος ΑΣ Αρης 
12. Πούλιος Θανάσης Μ. Αλέξανδρος 
13. Χρυσοβέργης Αλέξανδρος Μαραθών 
14. Κατσαμούρης Σωτήρης ΜΕΝΤ  
15. Μπογατίνης Μάλαμας ΑΚ Αστέρια 
16. Τσούπος Ευάγγελος ΑΕ Πυλαίας 
17. Γκώγκος Κων/νος ΑΕ Πυλαίας 
18. Γεωργάκης Γεώργιος Αχιλλέας Τριανδρίας 
        
Ακόμη καλούνται οι παρακάτω αθλητές γεννημένοι το 2003 να βρίσκονται το Σάββατο  10 Δεκεμβρίου 2016  στο γήπεδο Μίκρας Β΄ στις 9:30 για τον αγώνα ΒΟΡΡΑΣ – ΔΥΣΗ
        
ΒΟΡΡΑΣ  

4. Καράκαρης Θανάσης Μακεδονικός  
5. Πετσιαβας Γεώργιος Champion Πανοράματος  
6. Ματίδης Κων/νος ΓΣ Ηρακλής  
7. Στυλιανίδης Στέλιος ΑΣ Πανόραμα  
8. Λεονταρίδης Φώτης ΔΑΣΩ  
9. Γκαλέτσης Δημήτρης Δόξα Δρύμου  
10. Παντούσης Απόστολος Ερμής Λαγκαδά  
11. Βογιάννου Αστέρης Μαχητές Δόξας Πεύκων  
12. Φραντζής Νίκος Κεραυνός Ωραιοκαστρου 
13. Εξίογλου Χαράλαμπος ΒΑΟ  
14. Σκυλάκης Αντώνης Champion Πανοράματος  
15. Ζαχαρίκος Χρήστος ΒΑΟ  
16. Ρουμελίωτης Μιχαήλ ΓΣ Ηρακλής  
17. Μάρακας Θρασύβουλος Ειρην. ΓΣ Ηρακλής  
18. Νικήτας Πέτρος ΣΑΑΚ Ανατόλια  
        
ΔΥΣΗ 

4. Τσιροπούλης Ιωάννης Ευοσμος Δοξα Ελπίδος 
5. Τσιροπούλης Μάριος Ευοσμος Δοξα Ελπίδος 
6. Θεογιάννης Βασίλης Ευοσμος Δοξα Ελπίδος 
7. Φυτόπουλος Μελέτης Αμπελόκηποι-Μενεμένη 
8. Χατζηιωάννης Βασίλης Ευοσμος Δοξα Ελπίδος 
9. Φειδάντσης Βασίλης ΑΣ Αρης 
10. Ρέμπας Μάριος Ευοσμος Δοξα Ελπίδος 
11. Αναστασιάδης Φαίδων Αχιλλέας Τριανδρίας 
 12. Τσολάκης Χρήστος ΑΟΕΑ 
13. Βασίλαγας Μάριος ΑΣ Αρης  
14. Καλπακίδης Νικόλαος ΓΣ Ηρακλής 
15. Κουτούλας Αθανάσιος Ελπίς Αμπελοκήπων 
16. Στάμος Βαϊος Ελπίς Αμπελοκήπων 
17. Παγώνης Θανάσης ΓΑΣ Κουφαλίων 
18. Νούσκαλης Απόστολος Ευοσμος Δοξα Ελπίδος 

Για περισσότερες πληροφορίες – κωλύματα οι προπονητές – αθλητές   μπορούν να  επικοινωνήσουν με τον υπεύθυνο Αναπτυξιακού προγράμματος   κ. Αρη Γραμμενίδη στο τηλ. 6944224413

Δεν υπάρχουν σχόλια :