subito

14 Δεκ 2016

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Α1, Α2, Β΄ και Γ΄ Εθνικής Ανδρών

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ/ΕΟΚ οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων της Α1, Α2, Β΄ και Γ΄ Εθνικής Ανδρών, που είναι:

Α1 Ανδρών

Σάββατο 17 Δεκεμβρίου

ΚΓ Λαυρίου 16.30 Λαύριο-Κολοσσός Ρ. Καρακατσούνης-Τσαρούχα-Γεωργιάδης (Ντάβαρης)
ΚΓ Απόλλωνα Π. 17.00 Απόλλων Π.-Άρης Αναστόπουλος Π.-Τσώνος-Συμεωνίδης (Θεοδοσόπουλος)
ΚΓ Χαλκίδας 17.00 Κύμη-Προμηθέας Π. Μάνος-Μαγκλογιάννης-Καλδίρης (Σταμάτης Φ.)
ΟΑΚΑ 17.00 ΑΕΚ-Δόξα Λευκάδας Βαρδάλος-Παγώνης-Δαρλαμήτσος (Άκελ)
ΚΓ Μ. Μερκούρη 17.00 Ρέθυμνο-Κόροιβος Σώμος-Παντελίδης-Θεονάς (Μαγκανάς)

Κυριακή 18 Δεκεμβρίου

ΔΚΓ Τρικάλων 16.00 Τρίκαλα-Παναθηναϊκός Παφίλης-Μπίκας-Λόρτος (Μιναρετζόπουλος)
ΚΓ ΠΑΟΚ 18.00 ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός Πηλοϊδης-Μπήτης-Παναγιώτου (Σιμητόπουλος)

Α2 Ανδρών

Σάββατο 17 Δεκεμβρίου

Νεάπολης Λάρ. 17.00 ΑΕΛ-Ηρακλής Ξενικάκης-Ταρενίδης Στ.-Ευφραιμίδης (Βαρνάς)
ΔΑΚ Καλαμίτσας 17.00 Καβάλα-ΓΣ Λαρισαίων 1928 Πουρσανίδης Κ.-Σιμητόπουλος-Τσιρτσιμάλης (Μπακάλης)
Νικολαϊδη Φάρος Κερατσινίου-Ψυχικό Διαμαντής-Ζακεστίδης-Μηλαπίδης (Ελευθεριάδης)
Υμηττού 17.00 Αμύντας-Πανιώνιος Ψαριανός-Σκούτας-Καραβίτης (Μουζάκης)
Αντ. Τρίτσης 17.00 Χολαργός-Εθνικός Κατραχούρας-Πιτσίλκας Β.-Γιακείμη (Σταύρου)

Τετάρτη 21 Δεκεμβρίου

Δύο Αοράκια 17.00 Ηράκλειο-Αίολος Αστακού Τσώνος-Τσαρούχα-Στρέμπας (Μπορμπαντωνάκης)
Νεάπολης Λάρ. 17.00 ΑΕΛ-Καβάλα Γεωργιάδης-Τζίμα-Τζιοπάνος (Αγορογιάννης)
Ψυχικού 17.00 Ψυχικό-Αμύντας Μαγκλογιάννης-Παπαθανασίου-Κάρδαρης (Καρούσης)
Ν. Σμύρνης 17.00 Πανιώνιος-Χολαργός Ανδρικόπουλος-Διμπινούδης-Μαγκουνής (Ντίνος)
ΑΚ «Δαϊς» 17.00 Δούκας-ΓΣ Λαρισαίων 1928 Δημόπουλος-Κωνσταντινίδου-Λιότσος (Παλάτος)

Β’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Κυριακή 18 Δεκεμβρίου

Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Ζωγράφου Κάρδαρης-Χρηστίδης Π. (Φαλούκας)
Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Διμπινούδης-Τσολάκος (Παπαδόπουλος Κ.)
Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Βούλας-Μανδραϊκός Τσαχάκης-Παπαφωτίου (Δραμεσιώτης)
Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Παπάγου Θεοδωρόπουλος-Χρηστίδης Ηλ. (Κουλούρης)
Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Τρίτων Αποστολίδης-Φασόλης (Ζώης)
2ο Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-Κορωπί Στρέμπας-Πολυχρόνης (Κορασίδης)
Ανδρ. Παπανδρέου 17.00 Περιστέρι-Ιωνικός Ν. ΑΝΑΒΟΛΗ
Αγ. Θωμά 17.00 Μαρούσι-Εργοτέλης Κυριακόπουλος-Ρίζος (Γολεγού)

2ος Όμιλος

Κυριακή 18 Δεκεμβρίου

Μ. Τσίκινας 17.00 ΧΑΝΘ-Πιερικός Αρχέλαος Παπαγερίδης-Ντούρας (Μήτσιου)
ΔΑΚ Μεσολογγίου 17.00 Χαρίλαος Τρικούπης-Καστοριά Δημόπουλος-Κωνσταντινίδου (Θεοδωρόπουλος)
Αγιάς Λάρ. 17.00 Ερμής Αγιάς-Καρδίτσα Ζαχαρής-Παργιανόπουλος (Μπεκιάρης)
Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Φίλιππος Βέροιας Φακίτσας-Ξέρας (Παπαδόπουλος Ν.)
Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Στρατώνι Καλογερόπουλος-Μαντήλας (Φωτιάδης)
ΔΑΚ Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Ασπίς Ξάνθης Γερακίνης-Σαρακενίδης (Σακελαρίου)
Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Αγρίνιο Δημάδης-Ελευθεριάδης (Παραλικίδης)
ΔΑΚ Αγ. Παύλου 17.00 Ευρώπη Πευκοχωρίου-Πολύγυρος Κοϊμτζόγλου-Αγραφιώτης Ιωαν. (Θωμόπουλος)

Πέμπτη 22 Δεκεμβρίου

ΔΑΚ Μεσολογγίου 16.00 Χαρίλαος Τρικούπης-Καρδίτσα Καρακάσης-Καρπάνος (Πίγκας)

Γ’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος (11η αγωνιστική)

Κυριακή 18 Δεκεμβρίου

ΔΑΚ Κορίνθου 17.00 Κόρινθος-Ερμιόνη Αναστασίου-Λύρας (Ζάρκος)
1ο Δ. Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δαφνίου-Ακράτα Φάκαρος-Μπανασάκης (Λημνιάτης)
Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Γλαύκος Καλογερόπουλος Φ.-Ραχιώτης (Πετράκης Μιχ.)
Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρούπολης-Ίκαρος Ν. Σμύρνης ΑΝΑΒΟΛΗ
Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Ένωση Ιλίου Σταθόπουλος-Ζιώγας (Σοφιανοπούλου)
Παν. Σαλπέας 17.0 Πορφύρας-Πεύκη Σκαλτσής-Καλογριάς (Δημητριάδης)
Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά-Ίκαρος Καλλιθέας Μακρής-Καρανικόλα (Μάρκου)

2ος Όμιλος (10η αγωνιστική)

Κυριακή 18 Δεκεμβρίου

ΔΑΚ Νίκαιας 17.00 Άρης Νίκαιας-Λοκρός Αταλάντης Χατζημάρκος-Μαραγκάκης (Μίχας)
Βαρδιονογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Σαντορίνη Μαραμής-Μαυρέλης (Ευαγγελινός)
Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας-Διαγόρας Δρ. Τσάτσης-Σιδερής (Σταματόπουλος)
Χαλκιοπούλειο 12.00 Έσπερος Λαμίας-Ιπποκράτης Κω Ορφανός Ι.-Λαζαρίδης (Κάλφα)
Παπάγου 17.00 Προμηθέας Χαλ.-Νίκη Αμαρουσίου Σπυρόπουλος Σπ.-Καρακωνσταντόπουλος (Ζερδεβάς)
Θήβας 17.00 Κάδμος-Πεντέλη Μπούσιας-Τσακαλογιάννης (Χριστοδούλου Γ.)

Τετάρτη 21 Δεκεμβρίου

ΔΑΚ Νίκαιας 14.30 Άρης Νίκαιας-Πανναξιακός Μαγκαφάς-Τσιμπούρης (Ζερβούδης)

Τετάρτη 4 Ιανουαρίου

Κω 16.30 Ιπποκράτης Κω-Πεντέλη Νάστος-Τσιμπούρης

3ος Όμιλος (10η αγωνιστική)

Πολύκαστρο 17.00 Εύαθλος-Απόλλων Καλ. Καρακώστας-Κοντογιάννης (Ελευθεριάδης)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 Βίκος Ζαγοροχώρια-Αριστοτέλης Φλ. Παζόλης-Παπαθωμά (Τζιμογιάννης)
Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα-Μελίκη Λουλουδιάδης-Τοκμακίδης (Μπεκιάρης)
ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι Κοζ.-Ελίμεια Θεοδώρου-Δαμίγος (Βόντζας)
ΔΑΚ Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Τιτάνες Παλαμά Εκίζογλου-Χρυσάφης (Κασαπίδης)
Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη Πρέβ.-Ιωάννινα Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Κηπουρίδης)
ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Αιγινιακός Πετανίδου-Μαλτέσιος (Πλεξίδας)

4ος Όμιλος (10η αγωνιστική)

Επταπυργίου 18.00 Παναθλητικός-Μακεδονικός Τσοκόλης-Παπαθανασίου (Πολυχρονίδης)
Νεάπολης Θ. 18.00 Νεάπολη-Αστέρας Καβάλας Λελούδας-Γεωργούλης (Τοζακίδης)
ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνή-Ιωνικός Ιωνίας Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Γκουρτζελίδης)
ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Ορφέας Ν. Σκοπού Τζίμα-Καρκαλέτσης (Γιαβρής)
Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Ν. Μουδανιά Κέτουλας-Δολγύρας (Λαδένης)
ΔΑΚ Χαλκηδόνας 18.00 Χαλκηδόνα-Ακτή Ζέφυρος 02 Σιταρίδης-Παπαδόπουλος Χαρ. (Δροσόπουλος)

ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα Πεντ.-ΜΓΣ Κομοτηνής Μπακάλης-Ζαχαριάδης (Λιρίδης)

Δεν υπάρχουν σχόλια :