27 Νοε 2016

Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

Το πρωτάθλημα παίδων ξεχωρίζει στο σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ  που είναι το εξής:

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ 

19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ~ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΚΟΥΣΗΣ, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΠ.
  Γραμματεία:  Κωστανάκη, Κωσταντίνου, Αστερνός
19:00 ΣΟΧΟΥ ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ.  ~ ΠΕΡΑ ΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΛΑΣΠΑ
  Γραμματεία:  Γούτη, Μισιρλόγλου, Τσιουμλέκης
19:00 25ο Δημ.Σχολείο ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ~ ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. ΔΕΛΛΑΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ 
  Γραμματεία:  Καζαντζίδου, Δαγδηλέλη, Λιούτσιας
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ
  Γραμματεία:  Μπενάκη Ν., Καραγεωργόπουλος, Σταματογιάννης

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

20:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΨΩΜΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Κόνιαλη., Ποντίκη Α., Κεχαγιάς
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ~ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΚΟΥΣΗΣ, ΜΑΡΟΣ
  Γραμματεία:  Παραδείση, Ιακωβίδου, Κούδας
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
  Γραμματεία:  Ταρπάγκου Α., Καπούλα, Σακαλής
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ~ ΙΚΑΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ΑΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
  Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη, Χαλκίδης, Σαραφοπούλου
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ  ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
  Γραμματεία:  Λειβαδιώτου, Σωτηριάδου, Βουδούρης
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Α.Θ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
  Γραμματεία:  Μπενάκη Α., Πασχαλίδου, Σκαλιστής
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΛΟΛΙ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
  Γραμματεία:  Μακαρώνης, Προεστού, Κάτσης
18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΨΑΡΡΑΣ 
  Γραμματεία:  Ευθυμίου Γ., Ντουβαλέτης, Κοέν

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ

15:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β.
  Γραμματεία:  Ανανιάδης, Τσιουμλέκης
13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΨΑΡΡΑΣ 
  Γραμματεία:  Ντουβαλέτης, Κοέν
20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
  Γραμματεία:  Κιλαζίδου, Κωστοπούλου
20:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Καλογιαννίδης, Κράντα
20:00 Α.Α.Μ.Θ ΑΡΗΣ ΑΣ ~ Β.Α.Ο ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Δρακοπούλου, Αλεβιζάτος
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΧΑΝΘ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
  Γραμματεία:  Σκαλιστής, Ράμπαντι
13:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
  Γραμματεία:  Κεχαγιά, Μπουρνάς
10:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΛΑΪΔΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Μπάρμπας, Κούρφαλη
12:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΛΑΪΔΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Κούρφαλη, Μπάρμπας
17:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
  Γραμματεία:  Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου
13:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ.  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΙΜΗΚΟΣ
  Γραμματεία:  Βαρυτιμίδης, Γαλάνη Π.
10:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΙΜΗΚΟΣ
  Γραμματεία:  Γαλάνη Π., Βαρυτιμίδης
13:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
  Γραμματεία:  Κωτσόβολος, Κόντος
20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ.  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β.
  Γραμματεία:  Χατζέλης, Πισκιούλης
17:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑΣ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β.
  Γραμματεία:  Ηλιάσκος, Χρηστίδης
14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ Α.Ο.Ε.Α. ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
  Γραμματεία:  Παπαδόπουλος Κ., Τσακαλάκης
14:15 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΛΑΣΠΑ
  Γραμματεία:  Νέδας, Σαράφης
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
  Γραμματεία:  Γούτη, Μισιρλόγλου 
15:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΤΕΓΟΣ, ΜΑΓΗ
  Γραμματεία:  Ταρπάγκου Α., Κολοκυθάς
11:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
  Γραμματεία:  Ζαφειριάδου Ν., Γιοβανούδα
13:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΛΟΛΙ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
  Γραμματεία:  Κάτσης, Προεστού
17:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Καρατζιώτης, Κουκουβίνου
14:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
  Γραμματεία:  Μπέλλου Β., Τσιρακίδου
15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
  Γραμματεία:  Ντάγκας, Τασιώνα
13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΘΕΟΛΟΓΗΣ
  Γραμματεία:  Παπαδόπουλος Μ., Βασιλείου
16:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ
  Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Χ., Ζηδιανάκης
12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΔΗΜΟΥ
  Γραμματεία:  Καρατζιώτης, Κουκουβίνου
18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Ράμπαντι, Σκαλιστής
16:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΜΟΣΧΑΣ, ΨΑΡΡΑΣ 
  Γραμματεία:  Ντουβαλέτης, Κοέν

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

09:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ KRKOBABIC, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ

  Γραμματεία:  Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής

Δεν υπάρχουν σχόλια :