ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ-CAP
21:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ.
ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Στεφανίδου, Κόντος
Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:30 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ~ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑΣ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Καπούλα, Γιοβανούδα, Σακαλής
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Μισιρλόγλου, Γούτη, Τσιουμλέκης
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Κατρακυλίδου, Αλεξανδρόπουλος
21:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΣΥΚΕΩΝ ΤΖΙΜΑ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης
21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Παραδείση, Μπούρνας, Αλεβιζάτος
21:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Καλογιαννίδης, Άντωγλου
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Τόλιου, Χατζέλης, Ηλιάσκος
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Χ., ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Βουλώνη, Κούλλιας, Ράμπαντι
19:45 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΤΣΟΚΟΛΗΣ,
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Τσιρακίδου, Μπέλλου
21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Ιωαννίδης, Λαζόγλου, Λεονταρά
21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Α.Ο.Ε.Α. ~ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ.,
ΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Δήμας, Μούστος, Κεχαγιά
21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ,
ΜΑΚΡΗΣ
Γραμματεία: Καζαντζίδου, Κωστοπούλου, Λιούτσιας
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Σιωζόπουλος, Βουδούρης
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:
Ντάγκας, Τασιώνα, Προεστού
Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..
ΚΑΣΟΛΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Α., Κολοκυθάς
20:15 ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΛΑΪΔΗΣ, ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Συμεωνίδης, Κράντα, Μιχαηλίδου Γ.
21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας, Σακάρογλου, Ζαφειριάδου Ν.
21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ,
ΘΕΟΛΟΓΗΣ
Γραμματεία: Κουγιουμτζόγλου Γ., Κιλαζίδου, Δρακοπούλου
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ Δ.Ε.Η. Π.Α.Σ.Π. ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ, ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Μέρμιγκας, Χαλκίδης, Καλπακίδου
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ~ ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ. ΜΑΡΟΣ,
KRKOBABIC
Γραμματεία: Σαμαρά, Νέδας, Σαράφης
19:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Σκαλιστής, Βασιλείου
20:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ~ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΜΟΣΧΑΣ,
ΔΟΥΒΗΣ
Γραμματεία: Γκανάλας, Παπαθανασίου, Κοέν
21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Γ., Ζηδιανάκης, Αρβανιτίδης
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ,
ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Λώλη, Καρατζιώτης, Κουκουβίνου
21:20 ΦΟΙΝΙΚΑ ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ~ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ,
ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Βασιλείου, Σκαλιστής
Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Α., Κόνιαλη, Κεχαγιάς
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ. ΑΕ ~ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ.
ΩΡΑΙΟΚ. ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Β., ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Κ.
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Μπεκιάρης, Ανανιάδης
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ~ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Π., Ζαφειριάδου Α., Βαρυτιμίδης
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΙΚΑΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ΑΣ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΛΑΣΠΑ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Ιακωβίδου, Παπαδόπουλος Κ.
21:30 25ο Δημ.Σχολείο ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ~ ΝΕΜΕΣΙΣ ΑΕΣ ΔΙΒΟΛΗ
ΕΛΕΝΗ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Κουγιουμτζόγλου Α., Τερζίδης, Αστερνός
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Διαμαντοπούλου Χ., Ντουβαλέτης
0 Σχόλια