Φόρτσαρε στην επανάληψη ο ΠΑΟΚ Κυμίνων-Μαλγάρων-Φωτορεπορτάζ και στιγμιότυπα από τη νίκη επί της ΔΕΗ

Καλύτερος στην επανάληψη ο ΠΑΟΚ Κυμίνων-Μαλγάρων επικράτησε της ΔΕΗ με 69-56. Μετά από ένα πρώτο ημίχρονο όπου οι ομάδες συμβάδιζαν στο σκορ, ένα ξέσπασμα του  ΠΑΟΚ Κυμίνων-Μαλγάρων στο μέσο του τρίτου δεκαλέπτου έδωσε μια διαφορά γύρω στους δέκα πόντους την οποία κράτησε μέχρι το τέλος του αγώνα.

Καλύτεροι από τους γηπεδούχους οι Κιουρσίδης και Μίκρας, ενώ από τους φιλοξενούμενους ξεχώρισαν οι Μαρκούδης και Κεραμάρης.
Δεκάλεπτα: 11-14, 32-28, 52-43, 69-56
Διαιτητές: Κουτσουμάρης-Δαϊκούδης Β.
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ (Κουτρούτσιος) :  Μπένας 6, Κυανίδης 4, Κιουρσίδης 17(5), Πουλιάκης 9(1), Φύκατας 2, Σιδερίδης 3(1), Μίκρας 16, Αραμπατζής 10(1).
ΔΕΗ (Αμανατίδης) : Δημόπουλος 1, Μαρκούδης 16, Αμανατίδης 3(1), Ζήκος 9, Γιατσίδης 9(3), Κεραμάρης 12(2), Βούλγαρης, Γεωργακάκης 6, Παπαρδέλης.