ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ-CAP
12:30 Α.Α.Μ.Θ Α.Σ ΑΡΗΣ νεάνιδες ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ ΓΡΑΙΚΟΣ,ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π., Αστερνός, Κόντος
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:45 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΚΟΥΣΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Γραμματεία: Μέρμιγκας, Καπούλα, Σακαλής
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΕΧΕΔ. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σακελλαρίου, Ιακωβίδου, Γαλάνη Π
15:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Τερζίδης, Λεονταρά, Λιούτσιας
18:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.
ΜΟΣΧΑΣ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Ελευθεράκου, Ντεράκη, Ντούλια
19:20 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Αρβανιτίδης, Παπαδόπουλος Μ.
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:20 ΦΟΙΝΙΚΑ Π.Α.Ο.Δ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ,
ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Αρβανιτίδης, Παπαδόπουλος Μ.
19:30 25ο Δημ.Σχολείο ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Σ.Κ. ~ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ.
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Διαμαντόπουλος Γ., Δρακοπούλου, Λιούτσιας
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Δήμας, Μπέλλου Β., Τσιρακίδου
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΤΑΓΑΡ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Σκαλιστής, Κεχαγιά
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ~ Ε.Α.Α.Θ. ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ,
ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Μούστος, Βασιλείου
21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ ~ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ KRKOBABIC, ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Κιλαζίδου, Αλεβιζάτος
Προκριματική φάση
Κ/20
21:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
Γραμματεία: Παραδείση, Βουλώνη
Προκριματική φάση
ΠΑΙΔΩΝ
19:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ.,
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Γραμματεία: Ιωαννίδης, Βουλώνη
20:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Μπεκιάρης, Ανανιάδης
20:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΤΕΜΕΛΚΟΥ
νέο
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Κωστοπούλου
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΜΠΟΝΟΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Ιωαννίδης
13:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Κεχαγιά, Σκαλιστής
10:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β., ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
Γραμματεία: Χαλκίδης, Ζαφειριάδου Ν
20:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΧΑΝΘ ΨΩΜΙΑΔΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Συμεωνίδης
12:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Β., ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Κ.
Γραμματεία: Μπάρμπας, Κεχαγιάς
14:45 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΛΑΪΔΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κεχαγιάς, Μπάρμπας
17:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Χατζέλης, Πισκιούλης
12:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΛΑΪΔΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κούρφαλη, Ποντίκη Α.
15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Ουσταμπασίδου
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Φωστηρίδου
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑΣ
ΛΑΣΠΑ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Γρούτα, Κούδας
15:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΓΡΑΙΚΟΣ, ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Γ., Κράντα
15:15 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Σακαλής, Κολοκυθάς
18:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Άντωγλου
17:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ~ ICBS 2009
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Ηλιάσκος
16:15 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Σαράφης, Τσιουμλέκης
14:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΜΕΝΤ ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΠΙΔΑ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Παληογιάννη, Κουκουβίνου
12:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γιαγλής, Γαλάνη Π.
15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Γραμματεία: Μυσιρλή, Προεστού
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ.
ΤΖΙΟΒΑΝΝΑΚΗΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Τασιώνα
14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΣΕΛΕΒΟΣ,
ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν
18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ,
ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Δήμας, Μπέλλου Β.
13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ
ΤΖΙΟΒΑΝΝΑΚΗΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Ντουβαλέτης
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Ιωαννίδης
0 Σχόλια