Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ
ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Παπαθανασίου, Παπαδόπουλος Μ.
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΛΗΤ.ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Ιακωβίδου, Παπαδόπουλος Κ.
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.
ΜΑΡΟΣ, KRKOBABIC
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Τόλιου, Καπούλα
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ~ ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΣΚ ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ,
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία:
Μπενάκη Α., Παπαθανασίου, Παπαδόπουλος Μ.
21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ~ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ
ΑΡ.
Γραμματεία: Κόνιαλη, Κούρφαλη, Μπάρμπας
Προκριματική φάση
ΕΦΗΒΩΝ
20:00 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ,
ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Προεστού, Μπουρνάς
19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΔΙΒΟΛΗ
ΕΛΕΝΗ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Σακαλής
18:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Παληογιάννη, Αστερνός
18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
νέο
Γραμματεία: Τουκμενίδου, Κεχαγιά
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΤΣΟΚΟΛΗΣ, ΛΑΪΔΗΣ
Γραμματεία: Κούλλιας, Βασιλείου
17:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΑΣ ΨΩΜΙΑΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Α.
20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Χρηστίδης, Πισκιούλης
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Φωστηρίδου
16:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ
Ι., ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Γαλάνη, Βαρυτιμίδης
15:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ
ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ., ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Κούρφαλη, Μπάρμπας
18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ., ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Βαρυτιμίδης, Γαλάνη
15:30 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ
Γραμματεία: Κράντα, Μιχαηλίδου
16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΚΟΥΣΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Τσακαλάκης
17:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ
ΑΣ. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
Γραμματεία: Χατζέλης, Ηλιάσκος
18:45 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ,
ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Γρούτα, Κούδας
21:00 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ICBS 2009 ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Μπεκιάρης
18:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.
ΛΟΛΙ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Άντωγλου
16:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ.
ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Σκαλιστής
15:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΠΛΑΤΕΛΑ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Μπέλλου, Τσιρακίδου
15:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΛΑΪΔΗΣ,
ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Κωστοπούλου
19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: Τασιώνα, Ντάγκας
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Βασιλείου, Κούλλιας
17:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΡΑΤΤΟΣ,
ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Βουδούρης
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β.,
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Αρβανιτίδης
14:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΤΣΟΥΛΗΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης
16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν
Προκριματική φάση
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
19:15 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ Ε.Ο.Σ. ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ,
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ
Γραμματεία: Κουκουβίνου, Παραδείση
18:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΑΖΑΣ
Παλιό
Γραμματεία: Ιωαννίδης, Λαζόγλου
17:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Ντουβαλέτης
0 Σχόλια